Onkogynekológia - pozornosť pre personál

22. sep 2023

Ahojte neviem kam som to mala napisat chcem sa spytat dnes idem po vsetky papiere na onkogynekologiu do Svätej Alžbety lebo uz som zdrava a nepotrebujem tam chodit a mam dilemu ci kupit doktorovi a sestricke bomboniery poradte mam ci nemam ?dakujwm za odpovede

marcellka32
22. sep 2023

Nemáš... poďakuj sa za starostlivosť, to stačí

pribinak
22. sep 2023

Nie. Daj pozitívnu recenziu na doktora, sestrick a pracovisko.
To je lepšie ako bonboniéru

evcsu
22. sep 2023

Ahoj. Prosím Ťa môžeš mi napísať súkromnú správu ? Ďakujem

kiki68
22. sep 2023

Ja som doniesla bomboniery, flasu, take rozne speciality z Rakuska. Velmi sme im vdacni za ich top pracu. Ruky im budem bozkavat, lebo naozaj top personal

taktotedanie
22. sep 2023

Posli podakovanie na riaditelstvo, kludne aj menuj konkretnych ludi, zverejnia to aj verejne, dostanu pochvalu
Ked velmi chces krabica kolacov ku kave nikoho neurazi

kiki68
22. sep 2023

@taktotedanie tam priamo mixes taky dotaznik vyplnit, dost podrobny. Potom to v obalke odovzdas. Neviem co s tym robia dalej, ale teda review bola ako na 5 star hotel all inclusive 😀

taktotedanie
22. sep 2023

@kiki68 ale napisat vlastnorucne podakovanie ma za mna inu hodnotu ako vyplnit dotaznik

kiki68
23. sep 2023

@taktotedanie ako my sme davali dobre recenzie na nich. Myslim, ze o nich v tej nemocke dobre vedia. Ale fakt ze tak krasne to mne spravili, ze nevidiet ani jazvy na tom bruchu. Ja uz sama neviem, ze kde to presne rezali. Este muz, ze tak krasnu robotu uz dlho nevidel

slovakboy
23. sep 2023

Personál na Svätej Alžbety je skvelý. Kúp im niečo z vďaky. To nie je úplatok dávaš to na konci nie na začiatku.