Pohlavný styk po hysterektómii

13. júl 2021

Kedy ste mali pohlavny styk po hysterektomii? Dnes som mesiac po operácii a už nam to s manželom chyba, aj keď sa obavam, ake to bude. Lekar ma vyšetroval 2 tyždne po zakroku a povedal, že sa hojim dobre, bola som operovana cez brucho.HAnbim sa ho na to opytať.Nejak take veci v jeho pritomnosti neriešim, on mlady fešak a ja žena v dobrých rokoch.

buberova
13. júl 2021

Myslím že je to úplne pochopiteľná otázka na ktorú by nemal problém odpovedať 🙂

autor
13. júl 2021

@buberova Len ja sa hanbim spytať.

jvasenka
13. júl 2021

Tak tam zavolaj a opytaj sa cez telefon..alebo zmen dr..alebo sa da zavolat aj inemu dr "na konzultaciu" ale to sa asi plati, neviem

saskia_98
13. júl 2021

Až nejako 3 - 4 mesiace po zakroku. Mna jazva na bruchu az tak nebolela, hojila som sa dobre, ja som bola na tom zle po psychickej stránke. Prečo sa rovno nespýtaš dr ?

autor
13. júl 2021

@jvasenka Dnes som bola na konorle ale nemala som odvahu. Nejak sa hanbim riešiť take veci, aj keď viem, že som sa mala opytať.

zuzap33
13. júl 2021

A kto vidí do teba v akom stave je je hojenie? 🤦‍♀️Neskutočná otázka. Jedine dr, ktorý ťa vyšetruje vie odpoveď. Keď sa hanbis opýtať dr, tak posti ďalej

silvia22222
13. júl 2021

Pre gynekológa je to úplne rutinná otázka. Stačí povedať " Pan doktor, kedy môžem mať styk po operácii?" A vec vybavená.

cawes
13. júl 2021

6tyzdnov od operacie treba vydrzat. Ja som sa lekara nehanbila spytat ked som isla po mesiaci na kontrolu.

berta100
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. júl 2021

@berta100 6 tyždňov isto, ja som myslela , že oveľa dlhšie, aj 2-3 mesiace.

cukroska
11. aug 2021

Mne o tom po zákroku nepovedali tiež. Nepýtala som sa, nemala som potrebu. Tých 4-6 týždňový som rátala. Rovnako ako iné mi povedali...