Sex po zmrazení krčka maternice

lucfuzka
8. feb 2015

Ahojte zienky, chcem sa spytat, bola som na zmrazeni krcka maternice, ako dlho sa po tomto zakroku neodporuca mat sex? Dakujem 🙂

sisaha
8. feb 2015

@lucfuzka lekar ti nepovedal?

lucfuzka
autor
8. feb 2015

praveze nie a nie som ani na Slovensku.. tak neviem ci mam ist za nim, len som chcela vediet ci ma niektora skusenost a ci mi neporadi ,to je vsetko ....

maminka11
8. feb 2015

6 tyznov odporucanie

nikushka8
9. feb 2015

ahoj, môžem sa opýtať prečo si podstúpila ten zákrok? aj mne ho spomínal lekár,ale váham..ďakujem

lucfuzka
autor
9. feb 2015

@nikushka8 Ahoj,mala som neprijemny vytok a obcas po sexe mierne krvacanie, co znamenalo citlivy krcok maternice. Cyto a vsetky vysledky boli OK, ale doktor mi navrhol,ze ak chcem moze mi urobit zmrazenie, tym krcok nebude taky sensibilny a predidem aj moznej rakovine. Zakrok bol v piatok (dost neprijemny,hovori sa ze zeny co rodili to ani necitia,ale ja som este nerodila), dnes je pondelok, mam vytok, tak uvidim co bude dalej. Snad sa mi to zlepsi 🙂 drzim ti palce

sorciera24
9. feb 2015

@lucfuzka mne lekarka kazala do nasledujucej menstrucaie...dovtedy som aj mala taky vodavy vytok, potom prisla MS a uz som mohla...inak mne osobne zmrazenie velmi pomohlo, mala som na krcku ranku, v kt. sa usadzali bakterie a preto som mala caste nezmyslene zapaly, zmrazenim sa ranka osetrila a odvtedy...teda uz peknych par rokov som zapal nemala!

nikushka8
10. feb 2015

@lucfuzka ďakujem.. bojím sa toho, že je to také nepríjemné, no uvidím, asi sa na to nakoniec dám..robia to len ambulantne, že? hneď sa ide domov..
@sorciera24 presne kvôli častým zápalom by som mala ísť aj ja..lebo inak mám všetky výsledky v poriadku, len sa to vkuse opakuje..

sorciera24
10. feb 2015

@nikushka8 ja som tiez vahala....ale naozaj to bolo v tom a nelutujem!...odvtedy som tip top a dokonca som v pohode aj planovane otehotnela....takze za mna, vobec nelutujem zakrok...a ano, u nas to robia ambulantne....trosku take stipanie, v ten den ma dost bolelo brucho...ale potom ok, akurat ten vytok ams este tych apr tyzdnov do menzesu....

nikushka8
10. feb 2015

@sorciera24 si ma potešila, asi sa na to naozaj dám, lebo už som zúfalá, každý mesiac v poslednom čase problém..a lekár ma nechce liečiť antibiotikami, keď mám dobré výsledky a že z čípkov, by mi za chvíľu hrabalo 🙂) bohový je..tak ja sa asi predsa len dám objednať...