Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
9. apr 2008

ja vstavam tiez o 5 .00 a ked prides k nam tak ta povozi kedykolvek 🙂 a teraz ma uz aj bicykel a ma tam aj nosic tak musis prist na navstevu

pink_lady
autor
9. apr 2008

hm asi mi Olinko nepozicia motorku 😢 😢 😀 😀 😀

BABYYYY kde steee?

LIANKA NEUC SA!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
9. apr 2008

ja tu som pink 😵

lenand
9. apr 2008

a pisali sme spolu 😀 😀 😀 😀

lenand
9. apr 2008

ahoj csilla

pink_lady
autor
9. apr 2008

lenand tak taku prilezitost si nenecham ujst 😅 😀 ja sa rada voziiim 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
9. apr 2008

a tak budem na teba mysliet ked budem vstavat ze nie som sama 😉

pink_lady
autor
9. apr 2008

inak babulky vsilmli ste si, babulina uz ma Ninku 😵 😵 😵

csilla76
9. apr 2008

lenand ahoj ako sa mate??,?ozvi sa niekedy na skype ked mas cas a aj ja som online 🙂

csilla76
10. apr 2008

pekny dnik kocky 🙂 u nasperfektne svieti slniecko 🙂 mne dnes netreba varit tak idem zehlit. 😉

lenand
10. apr 2008

cavte kocky este dovarim a nakuknem

csilla76
10. apr 2008

ahojky 😵

lenand
10. apr 2008

ahojky

lenand
10. apr 2008

su tu nove pravidla lebo sa mi nedari pisat ☹

lenand
10. apr 2008

asi mi nieco blbne ako sa vam prispieva mne to akosi nejde uz som tolko popisala a nic mi neberie

lenand
10. apr 2008

babi kde ste ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

csilla76
10. apr 2008

aj mne blbne ten kon, 😠 joj je stary uz velmi nevladze 😠 inac ako lenand??

lenand
10. apr 2008

zas mi to nepreslo inac uz 100krat pisem to iste ze nestiham nic teras s oliverom prezliekame postele

lenand
10. apr 2008

hura uz mi to preslo 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
autor
10. apr 2008

ahoj baby, ako? Lenand ako sa vstavalo? U mna biedne 😝 😝 😝 Naviac nespala som skoro vobec v noci ☹

lenand
10. apr 2008

ja tak vstavam teraz cely tyzden lebo mam ransiu smenu zazvoni budik a musim rychlo vyskocit lebo inac urcite zaspim

pink_lady
autor
10. apr 2008

lenand tak to ti nezavidim ze kazdy den, obdivujem Ta. Ja som len raz za cas tak a uz mam dost 😝 ALe kedysi som vstavala 7 mesiacov kazde rano 4.30, potom som radsej sla za ucitelku 😀 😀 😀

lenand
10. apr 2008

a co ten pohovor kedy mas

pink_lady
autor
10. apr 2008

zajtra alebo v pondelok, asi az v pondelok na zajtra som uplne vystavena nespala som, vobec, lebo spolubyv. chrapala ako morotova pila 😠

lenand
10. apr 2008

to si mozes vybrat ktory den chces

lenand
10. apr 2008

a to chrapanie poznam to mam doma ked uz nic nezabera vezmem paplon a idem k malemu do detskej izby

pink_lady
autor
10. apr 2008

to mas aspon taku moznost, ja jedine ze byh sla na chodbu ☹ ona mi povedala ta riaditelka ze v niekotry piatok sa jej mam ozvat, ze kedy budem doma tak zajtra jej zavolam ze v pondelok budem

a co robi olinko?

lenand
10. apr 2008

pozerame na nete dracika a vsetky hracky samozrejme chce

pink_lady
autor
10. apr 2008

aj ja chcem 😀 😀 😀 rozumela by som si tusim s Olinkom 😅

lenand
10. apr 2008

urcite momentalne zhaname draka a nikde nemaju iba dinosavrou a tich uz mame mame aj draci zamok aj ritiera na koni len drak nam chyba