• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
pekny slnecny den zelám :slight_smile: nesmut pacna onedlho budes aj ty nasledovat lenand :slight_smile: hlavu hore vyjde to ked najmenej cakas :wink:
11. sep 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko damy mne sa dnes vooooobec nechcelo vstavat :unamused:
včera mi sestra poslala MMS malej Tamarky je to anjelik :grinning:
12. sep 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky tak bola som už u dokyho a všetko je v poriadku tak aj vam posielam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
12. sep 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby pekny vecer zelám :slight_smile: leni to je super gratulujeem a diky za virusiky hned si ich zopar uchmatnem :grinning: .ja som mala dnes saleny den,poriadne ma vytocili v poistovni,rev.lekarka mi napisala do papierov ze nemam narok na poskytnutie ivf...tak som cele poobedie plakala ..som z toho mimo..ale odkedy som zavolala mojmu dokimu do centra tak ma ukludnil aspon trosku a povedal ze vsetko spolocnymi silami vybavime...
12. sep 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky leni chytame :slight_smile:

csilka no fuj to je teda pristup :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: som naštvana aj za teba :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla ved to nemože tak napisat ved ja som už s tím ratala že ty budeš dalšia tehulka tak nech to da rýchlo do poriadku a hotovo ved to nejde s jeho vrecka a poistovnu to určite nezrujnuje ved maš predsa narok na dalšie ifko to je ta hnusna namyslenost tych uradnikou ale ešte že doky ta podporil ved neboj ono to určite vyjde a ja mam také tušenie že s dobrym koncom a potom si založime temičku maminky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2008 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko zelám :slight_smile: dakujem vam zienky ste zlate,dobre padnu tie povzbudive slova :slight_smile: ved prave aj doki z centra povedal ze ona nemoze napisat ze nemam narok...ale predsa napisala....ktovie co jej bolo....vlani mi to tiez ona vybavovala tak neviem teraz co mala za problem :confused: odvody mam riadne platene,nikdy ziadne dlzoby...tak nechapem... :confounded: bud.tyzden pojdem do ke a vyriesime to :wink:
co budete dnes robkat? :slight_smile:
13. sep 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavko csilla ešte neviem čo budeme robit ale chcela by som upiect neaky hruškový kolačik nemaš neaky dobrý recept alebo jablčkový mam aj vela jablčok :slight_smile:

ja si idem vo štvrtok po tehu knižku aj krvičku mi vezmu musim ist za dokym do vranova tak ma tam mužik odvezie :slight_smile:

vieš moja to je ta byrokracia oni si myslia že možu všetko ale ono sa im to raz vrati mna tiež nechceli zobrat v juni na operaciu lebo som to nemala schvalene od poistovne mam dvoveru ale nakoniec ma primar zobral a povedal že on to potom dorieši a tak som po rozhovore z dokym zmenila poistovnu na union

idem teraz oliverkom na nakup tak zatial čavko :slight_smile:
13. sep 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte csilka neboj ked ta doky podporil tak sa to podari ta dotyčna je bud v prechode alebo mala mrchu :grinning:
nestresuj sa tym a nečakala niečo do kapsy???
13. sep 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky čo porabate tu je stašne počasie prší a je zima no hroza :frowning2:
15. sep 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je zimaaaaaa brrrrr :grinning: včera sme mali navštevu tak idem pospratovat ale teraz mam kavu.prišli iba z mojej strany z mužovej nas okašlali :angry: :confounded:

leni ako sa maš? :wink:
15. sep 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bi som len stale spala a je mi zle ale inač pohoda a nemožem pit kavu je mi po nej strašne zle a vobec mi nechuti a pritom ja ju mam tak rada ale neako to vydržim ved čo ine mi ostava :slight_smile:
15. sep 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale stoji to zato no nie? :slight_smile: :slight_smile: možno časom to prejde.

do mna tu včera vrtali že u nas je prerobena porodnica a že je to tam super nech si to tam idem pozriet ale ako rodička :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si nachytaj poriadne vyrusikou a potom šup na manžela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som taketo stavy pri oliverkovy vobec nemala mne pri nom vobec nebolo zle tak teraz je to zmena ale vydržíme nie :slight_smile: :wink:
15. sep 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zelám pekny dnik,aj ked u nas uprsany.leni dikes za virusiky,zopar si vezmem do zasoby :dizzy_face:
no dufajme kocky ze stou poistovnou to dopadne dobre a s dokiho pomocou to vyriesim :wink: inac mi sme mali teraz navstevu,muzikovi bratranci tu boli,ale nie dlho. :slight_smile: ja sa chystam trosku popratat a fazulku prettriedit bo som mala fajn urodu :dizzy_face:
15. sep 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csila idem robit jablčkový koláčik aj neaké šišky pre oliverka :slight_smile:
15. sep 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyrusiky vam budem posielat aj každy den len nech vam zaberú
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. sep 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam aj ked sa idem riadit podla tabulky že až v novembri :grinning:
leni pošli par šišiek :slight_smile:

csilka ahoooj
15. sep 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni mnamky kuchtis :slight_smile: my mame tiez pagaciky aj jablckovy zakusok :slight_smile: ale sisky mozes poslat :wink:
15. sep 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka kedy ides vybavovat?držiiiiim palce aj na nohach :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mam volat dokimu a objedna ma tento tyzden na niektory den :slight_smile: :wink: a dakujem :slight_smile:
15. sep 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky kolačik sa pečie a šišky už mam hotové tak vam trošku posielam chytajte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sisky dosli dakujeeeeeem :grinning:
15. sep 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam mna mnam
15. sep 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopbre ramko zelám :slight_smile:
16. sep 2008 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dnes muž ostal doma bo prši a prši a pršiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :angry:
16. sep 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj tu je taky necas :angry: prsi vkuse a je zima...na nervy pocasko :angry:
16. sep 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky to je strašna zima a vkuse prší ako včera začalo ešte neprestalo hrozné :frowning2:

ale aspon dena davka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok