Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pacna
3. sep 2008

ja idem treba mi zavarit hrusky a varit aj vlasy chcem zafarbit tak papa 😉 😵

csilla76
3. sep 2008

ok moja ja uz mam hrusky zavarene,tento tyzden chcem papriku kapiu kupit a zavarit a mozno aj pomazanku spravime 🙂 v sobotu sa chystaju muzi po drevo,a mi s mamou budeme varit,aj nejaky kolacik upecieme... 😉
co mnam ides varit?ja som varila vcera poobede tak teraz netreba,idem pozehlit este zopar veci my zostalo 😉

lenand
3. sep 2008

ja si idem ešte asi lahnut tak na hodinku a potom budem robit lečo tak dnes mame zavarací den 😀

lenand
3. sep 2008

tak lečo dorobené sterelizované a idem do práce čavte 🙂 🙂 🙂 🙂

pacna
4. sep 2008

ahojte tetusky dnes na mna čakaju zas jablka a ku večeru pojdeme ku sestre po dalšie 😀 ked pride mužik z roboty 🙂

csilla76
4. sep 2008

Ahojte pekny dnik zelám 🙂
ste sikovne kocky.ja dnes alebo zajtra chcem ist kupit tu papriku kapiu a bielu okruhlu papriku a zavarit to 😉 mame to moc radi 🙂 pacna a s jablk co robis kompot? 🙂 ja som niekedy aj nutelu robievala..mnam 😀 😝

pacna
4. sep 2008

kompot a nutelu neviem mas recept? možno nastruham do fliaš na kolač
😀
včera som Dominike oprala tričko a stalo sa mi ze mi vybledlo na slnku čo stym neviete?ono je pol hnede a pol ružove keby som ho cele zafarbila na hnedo? 😕

csilla76
4. sep 2008

ano mam pacna pohladan na tu nutelu a napisem ti do ip-ka poobede ok? 😉 dievcatam by isto chutila nutela 🙂 neviem co stym trickom,ci bude lepsie ked to zafarbis...neviem.. 😕

pacna
5. sep 2008

breeee raaaanko zienky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sestra dala plnu krabicu jablk a su vynikajuce necham aj Dominike do skoly 🙂

lenand
5. sep 2008

čavte kočky idem do prace tak len na skok cele doobeda som ležala v posteli lebo mi bolo zle 😝 som strašne unavená

pacna
8. sep 2008

ahojte ako sa mavate?

csilka ak sa ti bude chciet napis mi ten recept na nutelu dakujem 😀

csilla76
9. sep 2008

Ahojte 🙂 pacna mas ip-ko 🙂
leni a ty ako bola si uz u dokiho? 😉

pacna
9. sep 2008

diky 😀
nemam moc dobru naladu boli ma brucho ako na mrchu ☹ este nedosla ale ak pride tak som zas sklamana tak som dufala ☹ ☹ ☹ ☹

dnes mame vyrocie 8 rokov čo sme spolu a ja mam 30rokov uf 😉

csilla76
9. sep 2008

jupiiiiiiiiiiiiiii pacna tak gratulujem k dvojnasobnemu sviatku 🙂 😵 😵 😵 bude aj oslava?? 😵 no ved 30-ku trosku aj s vyrocim svadby treba trosku oslavit 😵 😵
to sklamanie aj ja poznam..ale nebud smutna ono sa to podari ked budes najmenej cakat 😉
teraz musim ist do prace tak páte zatial 🙂

pacna
9. sep 2008

diky teraz som sa dozvedela že sestra je nemocnici čaka babo 😀 😀 😀 😀 😀 tak čoskoro budem 10x teta 😀 😀 😀 😀

pacna
9. sep 2008

tak sestra ma Tamarku a je cisarskym 😒 ma iba 2.40 😖 a som rada že sa narodila kedy ja a približne aj v tu istu hodinu 😀 😀

lenand
9. sep 2008

čavte kočky ešte som nebola u dokyho až v piatok idem tak sme sa dohodli z dokym inač sa mam dobre len večer som už utahaná teraz robim rano a vlastne už bi som chcela robit aj len rano tak sem budem chodit iba poobede ked budem stihat ale nebojte stale vas budem informovat čo nové

pačna gratulujém k dvojitému sviatku a ako pozerám si tu medzi nami najmladšia 😀

csilla76
9. sep 2008

pacna gratulujem ze si uz 10 nasobna tetuska 🙂 😉 superrrrrrr budete oslavovat s Tamarkou naraz 🙂 a to neva ze ma len 2,40kg ved ona to dobehne 🙂

pacna
10. sep 2008

sestre museli vyoperovat pol maternice ☹ ☹ ale bude to dobre ešte som s nou nehovorila počkam kym sa trošku zotavi
som strašne zvedava na Tamarku joooj taaaak by som ju vystiskalaaaaaaaaa 😀 😀

lenand dakujem 😀

brucho stale boli a ešte nic 😠 😖

csilla76
10. sep 2008

pekny dnik zelám 🙂 to mi je luto pacna ze sestre museli zobrat pol maternice ☹ kedy pojdete kuknut malu?
idem si dat kafe a nieco pod zub 😉

pacna
10. sep 2008

ahoj csilka ja za nou asi nepojde chodit nemože ešte a u nas deti moc ukazovat nechcu 😠 a mužik chodi až večer domov a s babami tam ist prišla by som o nervy 😀

už mas vybavene v poistovni? ja som kavu akurat dopila. 🙂

csilla76
10. sep 2008

uz aj ja pijem kavu 🙂 no neva ved ked pridu domov tak pojdete pozriet 🙂 ked rodila muzikova sestra tak sme boli pozriet v nemocke ,ona rodila v madarsku a pustili este som aj na izbe kukla ostatne deticky..ale to uz bolo 10 rokov dozadu 🙂 😉 onedlho bude mat krsny syn 10 rokov. 😵
ano uz som dala tlacivo do poistovni oni schvalia lieky a poslu to dokimu do KE 🙂 Akurat este aj do kosickej poistovni mi treba dorucit tlaciva...to este som neodoslala 😉

pacna
10. sep 2008

tak nech ti to vyjde 🙂 😉

ja ešte musim dnes umyt okno v spalni a vymenit zaclonu 🙂 a čo budem varit vobec neviem 😒

csilla76
10. sep 2008

dakujem pacna 🙂 mne este tiez zostalo okno v kuchyni neumyte ale to viem az vecer umyt bo tam vtedy nesvieti slnko 😉 a dievky sa ti maju ako?paci sa starsej skola? 😉

pacna
10. sep 2008

ale ano len to vstavanie jej akosi nejde 😒
a zas Beatka ta by vstavala hned len som rada ked si ona pospi lebo jej sa usta nezatvoria cely den 😀 😀 😀

csilla76
10. sep 2008

idem ti napisat ten druhy receptik,ok 🙂 poslem do ip. 🙂

pacna
10. sep 2008

dakujem si zlata 😉

csilla76
10. sep 2008

🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
10. sep 2008

čavte kočky aj mne treba umyt okno v kuchyni ale zatial to odkladam všade som stihla ešte ked som bola boma len kuchyna mi ostala 😒

dnes sme mali v školke rodičovské združenie a o tyžden chcu organizovat brigadu tak to pošlem mužika nech pekne ide chcu natierat parapetné dosky a ja by som sa určite zvracala lebo stači že citim vone a pachy a už ma šponuje včera ma naplo z pomaranča ako som ho lupala tak ta vona mi udrela do nosa a už ma napinalo no hroza ale čo vydržím nie 🙂

pacna
11. sep 2008

ahoj leni tak vone ti vadia? 🙂

ja som dnes dostala mrchu a som z toho neštastna ☹ ☹ ☹ 😢 aj mužik bol sklamany ☹