• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
ahoj kočky leni diky :slight_smile: :slight_smile:
ach to počasie :angry:
18. sep 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: ja som dnes rano kupila za debnicku sliviek,so svokrusou som zavarala uz to mame hotove :slight_smile: idem varit,plnenu papriku chcem....a potom do prace tak zatim sa majte :slight_smile:
zajtra idem do ke tak drzte palce aby som vsetko vybavila u dokiho aj v poistovni :slight_smile:
18. sep 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka mnam mnam paprika jednu pošli :grinning:

a palce držiiiiiiiiiiiim aj na nohach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky aj ja som dnes bola na krv najprv u svojho gynekologa a potom ešte aj u endokrinologičky a potom som prišla domou ašup do postielky a teraz som vstala už mam aj tehu knižku
ateraz ešte pre vas TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
csilla aj ja budem na teba mysliet :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CSILLA DAJ VEDIET AKO SI DOPADLA :slight_smile:
19. sep 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon za velké pismena zabudla som prepnut :wink:
19. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni dufam že je všetko ok. mas niečo so štitnou? a chytaaaaaaaaaaam :slight_smile:
19. sep 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna ja sa už na štitnu žlazu liečim viac ako 10rokou :slight_smile:
19. sep 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa liečim a uživam Lthyroxin 100 :slight_smile:
19. sep 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby tak sa hlasim od kamosky z ke.vsetko sa podaerilo vybavit,mam suhlas na lieky a tiez aj ziadost mam schvalenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupiiiiiiiii sa tesiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: leni dikes beriem virusiky do zasoby
19. sep 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka tešim sa s tebou je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. sep 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla to je super teším sa s tebou a virusiky budu každy den tak dufam že poriadne zaberu :dizzy_face:

pacna ja uživam lthyroxin 75 ale teraz mi asi zviši davku tak som musela ist na krv aj pri oliverkovy som brala vyšiu davku a chodila som každe 3mesiace na kontrolu :slight_smile:
19. sep 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež 75 ale kedže to bolo stale rovnake tak to zvyšil na 100 a mne ju zistili až po Beatke.
kukam kukam že si si zmenila pas ale som všimava čo?, :sweat_smile:
19. sep 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku a sladke sničky od Aničky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
19. sep 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam babenky zelam prijemny vikend a dobru nocku :wink: :slight_smile:
19. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky. v sobotu sme boli u svokry gratulovat svokrovi a ona mi na moje narod. gratulovala tam :angry: asi to nabuduce urobim aj ja tak počkam kym pridu k nam a gratulovat jej budem tu :unamused:

csilka ako sa zavaraju nastruhane jablka?
22. sep 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeee :slight_smile:
pacna no mas pravdu nabuduce sprav ty tak ze pockas kym pridu do vas :wink:
teraz narychlo neviem ako sa zavaraju nastruhane jablcka ale zistim to od svokry ok :wink: inac ja davam nastruhane do sacku a tak do mrazaku,ty chces do poharov?
22. sep 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a da sa aj do mrazaku tak to u nas nikto nerobi :slight_smile:
22. sep 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne v klude nastruhaj daj do sackov,troska predtym vytlacis od stavy a hotovo je to mnam... :slight_smile: ja tak robim aj moja mama uz dlhe roky,lebo vacsinou uz pohare mame obsadene takyto cas tak sackujeme a mozem ti povedat ze je to ok.tak skus :wink:
22. sep 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim ja už mam tiež pohare fuč. :grinning: :grinning: dakujem
22. sep 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky ja som sa neozívala lebo mi bolo dost zle a už som doma som na marodke tak od dnes už odychujem doma ale inač je všetko v poriadku len ma stalo napína ale zvladam :slight_smile:
23. sep 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte leni to určite prejde :slight_smile: keby sa už konečne vyjasnilo :unamused:
24. sep 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby u nas začalo svietit slniečko po 2tyždnoch čo v kuse pršalo super :slight_smile:
25. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: leni pekne oddychuj a dufam ze ta ten drobcek nebude velmi trapit :wink: a bude ti lepsie :slight_smile:
inac mi sme dnes so svokrou robili slivkovy lekvar,mnaamy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj orechy uz padaju tak sme boli zbierat :wink:
25. sep 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to maš pravdu tento drobček ma trošku trapi pri oliverkovy mi vobec nebolo zle a teraz ale čo už vydržim nie ešte že som ostala doma aspon tam nechodim vracat a tak cele doobedu odychujem a pozeram telku ani net sa mi nechce zapnut :wink:
25. sep 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak leni oddychuj ved každe tehu je ine :slight_smile: :slight_smile:

sestra zajtra krsti Tamarku tak pojdeme kuknut do kostola :slight_smile:
26. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme teraz dorazili s svad.oslavy totiz muzikov sef vydaval dceru a pozval aj zamestnancov na pohostenie s manzelkami,ktore bolo v kult.dome prestrete a aj ziva hudba hrala.bolo fajne,dobre sme sa bavili,tancovali,jedli,pili podarilo sa trosku vypnut. :slight_smile: zajtra je tu uz realita,muzi idu pilit drevo takze o zabavu je postarane no co aj to sa musi spravit :wink:
zelám dobru nocku a pohodovu nedelu tak pápápápá :slight_smile:
27. sep 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte peknu nedelu zelám :slight_smile: kde ste zienkyyyyyyyyyyyyyy????
28. sep 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes je naaaaaadherneeeee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: kukneme rozpravku a pojdeme von uživat si slniečka :grinning: :grinning: :grinning:

my v nedelu nerobime tak mam veget :slight_smile:
28. sep 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky tak u nas prši dnes mam doma aj oliverka lebo kašle tak tu pobehuje a mne je samozrejme zle ale da sa to vydržat :slight_smile:
1. okt 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok