• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
ahoj leni u nas tiež prši Beatke bolo večer akosi zle aj zvracala celu noc mrnčala tak som bohvieako vyspata neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ani ja niesom vyspata lebo oliverko kašlal tak som v kuse stavala a davala mu čajík s medom aj teraz tu pobehujem a nutim ho pit čajik s medom tak dufam že to zaberie lebo on chcel ist do školky lebo tam ma gaštany čo si včera priniesol a je traz celí tyžden služba dava pozor na deti :slight_smile:
1. okt 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa rychlo vyliečte a ty si davaj pozor na seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes super svieti slniečko oliverko dnes už išiel do školky v noci už nekašlikal tak išiel lebo on je celí týžden služba v školke tak nemohol chybat :slight_smile:
2. okt 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky
csilka kde si?

leni to je super ze je Oliverkovi lepšie :slight_smile:
3. okt 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli už chdi do školky ale pre istotu mu davam ešte sirup od kašlu dnes tu celí den prší no hroza
csilla ty kedy začinaš stimulovat :dizzy_face:
3. okt 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooojte :slight_smile: no davno som tu nebola :sweat_smile: prepacte ale cely tyzden som chodila na brigadu tak som dosla domov az vecer a moc casu na net nebolo :sweat_smile: dufam ze sa vase deticky maju dobre :wink: :slight_smile:
leni v novembri by som chcela,tento mesiac si idem po injekcie. :wink:
pacna tak ako dala si do sackov jablka? :wink:
3. okt 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem len nato lebo dnes ešte doniesla svokra jablka aj hrusky tak urobim ešte nutelu a nastruham. :slight_smile:
3. okt 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super tak na vianoce už budete mat babetko v brušku a budeš si davat aj lepidielko ako dicinka :dizzy_face:
4. okt 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeee baby :slight_smile: ok pacna tak mas robotku ako vidim s jablkami i hruskami :slight_smile: ja chcem z duli este dzemik a kompot :slight_smile:
leni uvidime co povie doki,min.rok som chcela lepidielko ale doki mi to neodporucal asi myslel ze su silne embryjka a nepotrebujem to,no predsa sa neuchytili,verim ze teraz to uz bude s uspesnym koncom.nas najvacsi dar by bolo na vianoce keby ze mi doki oznami ze som tehulka :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
4. okt 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíš budu to najkrajšie vianoce :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
4. okt 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem leni verim ze to tak bude :dizzy_face: a zopar virusikov mozes poslat do pred zasoby :slight_smile: :grinning:
4. okt 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak posielam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj super tak si nachytam dakujeeeeem leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi s oliverkom sami doma tak trošku upratujem v skrini mužik išiel pozriet či už niesu hribiky v lese ale tak trošku aj poprcha u nas tak ani nejdeme vonku a nevim čo mam navarit tak musim niečo vymisliet :slight_smile:
4. okt 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre navar,idem aj ja a vyvesat pradlo na balkon-aspon tam nezmokne :wink:
4. okt 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas leje ako z krhle strašne olik spinka už mam navarene zapečene cestovyny s brokolicou a ked sa olik zobudi tak mu spravím lievance :slight_smile: to počasie ma zlosti :angry:
4. okt 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz mam porobene :slight_smile: asi este pojdem luskat orechy :slight_smile: susedia zabijali tak nam doniesli plnenu kapustu,polievocku a upecenu klobasku a jaternicku so zem.kasou....takze zajtra nemusim varit tolko toho mame :slight_smile: nejaky kolacik aj ja zajtra spravim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty sa mas že nemusiš varit ale plnenu kapustu inač milujem ale teraz ju nemusím smrdí mi kapusta tak idem varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: no teraz preto ze si tehu tak iste vone a chute nemusis :wink: este dokoncim upratko v obyvacke a potom idem piect piskotovy zavin s marhulovym a malinovym alebo jahodovym dzemikom,muzik ma na to velmi chut :grinning: vecer sa chystame k nasim :slight_smile:
5. okt 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky u nas dnes rano bol mrazik :sweat_smile:

v sobotu sme boli pri sestrinej Tamarke na hostinu :slight_smile:

leni a inač ako okrem tych voni?
6. okt 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: pacna super hostina iste ste si vychutnali,aj slniecko prialo takze pohodicka,este nech bude pekne :slight_smile:
ja idem do obchodu a potom do zahradky pozbierat popadajuce jablka :wink:
6. okt 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka mali sme sobotu nabitu najprv sme boli u nasich muž tam opravoval obklad na wc a my so svagrinkou sme boli malej cosi kupt a potom domov cosi uvarit a potom tam.
ja akurat som zapla pracku a cakam kedy pride sestra s synovcami, chce ist na nakup tak ich tu budem mat nachvilu :slight_smile:
6. okt 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj csilka trosku nerozumiem tomu "lepidielku" akosi sa nevyznam v takych terminoch :sweat_smile:
6. okt 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky dnes pohodička len rano mi tak trošku bolo zle a ma napinalo a konečne svieti slniečko po vykende :slight_smile:
6. okt 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna lepidielko-znamena lepidlo na embrya(no nie je to doslova lepidlo aspon doki to tak vysvetloval)dava sa to zenam pri ivf aby sa lepsie ujali-uchytili embryjka :slight_smile: ja prave dokoncujem ranajky a idem do zahradky a potom do prace :slight_smile: leni ahooj :slight_smile:
6. okt 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky ako sa vam dari?
u nas nič moc nedari sa nam snaha o mimi a Dominika je akasi nachladnuta. :confused: počasie je nanič.

csilka nevieš či sa mi prijme kupovany cesnak?
8. okt 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
pacna myslis ako vysadit?neviem ale opytam sa svokry,ok ona asi bude vediet :wink: prajem vam skore uzdravenie
ja idem onedlho ku mojmu gyndosovi na preventivku,pred ivf-kom,pre istotu aby vsetko bolo ok :wink: objednala som sa telefonicky,na 10:15 tak ma hned aj zavola :wink: nemusim cakat :wink:
9. okt 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj držim palce csilka :slight_smile:

mne sa dnes zas snival kraaaaaaaaaaaaaasny sen: že som porodila chlapčeka ale bol trosku postihnuty :pensive:

včera bolo nadherne dufam že aj dnes bude tak. :wink:
9. okt 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky ako sa mavate?

ja nič moc trošku mame problemy :frowning2:
15. okt 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok