Snažíme sa o bábätko dva roky a stále nič

nicol1122
4. mar 2018

Baby prosím vás poraďte mi už dlhšiu dobu sa snažíme s priateľom o babetko už 2 roky , ale stále nic .
Poraďte mi ako ďalej postupovať alebo čo vám pomohlo.dakujem za každú radu.Veronika

meandbaby
4. mar 2018

Inofolic a navsteva Centra asistovanej reprodukcie.Na umelom opl sme neboli, ale podarilo sa potom.Po dvoch rokoch prav pohlavneho styku by som uz isla sa poradit.

bayonetts
4. mar 2018

Ja by som sa sla poradit s mojim gynekologom, ako prve mi poradil nehormonalne lieky - inofolic, do 4mesiacov ak sa nepodari tak prist na hormonalne lieky, ak by tie nezabrali tak potom jedine umele oplodnenie

nicol1122
autor
4. mar 2018

Ďakujem za odpovede, no ja som bola pri svojej gynekologicke a povedala mi že mám veľkú maternicu že buďme mať problém otehotnieť .
Ale niesom snou spokojná ...veľa ľudí sa nanu sťažuje a veľa žien aj pri nej potratilo tak neviem či jej mám veriť alebo nie .
Musím vymeniť druhého gynekológa a mám aj nepravidelnú menštruáciu.
Minulý mesiac a tento mesiac mám úplne slabe ako keby som ani nemala .

bayonetts
4. mar 2018

Inofolic je aj na upravu cyklu, za vyskusanie nic nedas

meandbaby
4. mar 2018

@nicol1122 mne povedali ze mam maternicu zas dozadu otocenu ci tak nejak a nakoniec v centre.o tom.nic nepovedali a rodila som prirodzene a uplne super bez problemov.Ja som sa gynekol vyhla a hned som sla sama do centra.Lebo ona mi radila ambulant lekara asist reprodukcie a ten tam.bol tak raz za cas.A dobre som spravila.

nicol1122
autor
4. mar 2018

Mne keď aj meškalo nič nevedela len hormonálne injekcie domna pichať s ktorých som samozrejme pribrala .
Nerobila mi žiadne testy nič ani krv mi nebrala nesnažila sa vôbec .
Len injekcie ...som už z toho zúfalá

lilyianka
4. mar 2018

@nicol1122 v prvom rade zmen gynekologa, daj si u neho porobit vsetky testy co sa daju plus partner na spg a podla vysledkov uvidite co dalej

jovan236
4. mar 2018

Ja som si kúpila Ava hodinky,ktoré sa dávajú na noc a potom sa tie hodnoty spoja s aplikáciou v mobile a presne ti to ukáže kedy máš mat menštruáciu a kedy máš ovulácne dni.O mesiac na to ako som sa nimi riadila som otehotnela.Pre niekoho možno blbosť,aké za mňa top,hlavne keď sa ti nechce stále merať teplotu a podobne blbosti.

nicol1122
autor
4. mar 2018

Áno máte pravdu , prvom rade musím zmeniť gynekológa ..uvidím čo mi povie
Ale niekedy si myslím že bábo ani mať nebudem neviem po toľkom snažení sa a nič

nicol1122
autor
4. mar 2018

Ten infolic je voľno predajný liek ? Alebo mi ho musi gynekológ predpísať ?

bayonetts
4. mar 2018

Staci ist do lekarne alebo cez internet objednat 🙂 nie je to na predpis 🙂

nicol1122
autor
4. mar 2018

Ďakujem vám , pomohli ste mi 🙂 možno sa už konečne podarí

lilyianka
4. mar 2018

@jovan236 prosim ta a kde si kupila tie hodinky? Mozes dat link ako to vyzera? Lebo podla nazvu mi google nic take nenasiel

jovan236
4. mar 2018

@lilyianka myslím,že sa to dá objednať iba zo zahraničia...ja bývam vo Švajčisrsku,takže som si to tu objednala.Poradila mi och známa,ktorá vďaka ním otehotnela a aj jeď som dlho váhala,lebo niesu najlacnejšie,tak neľutujem.Msla som aplikáciu v mobile,ale zistila som,že to je nepresne-lebo keď som si dala hodinky,hneď mi ukázali,že mám dostať menštruáciu o 3dni a ja som bola v tom že o 5dni a menstruacia prišla presne ako hodinky ukázali.Ak vieš po anglicky prečítaj si o tom na tej stránke.A ešte je super to,že nemali sme čas s manželom,vkuse sme boli v práci a toto mám sj v tomto pomohlo,že sme to skúšali podľa hodiniek a vyšlo to 😉

tinka0000
5. mar 2018

@nicol1122 mozem vediet aka lekarka??Alebo ste z Kosic?

daji
6. mar 2018

Ahojte . Minuly rok v aprili som prisla v 20tt o dietatko. Pred tehotenstvom som mala prpblemy s ms. Dlho trvala a chcel ma poslat na kyret len som otehotnela. Tak po porode mi predpisal duphaston na upravu cyklu aj na otehotnenie. Uzivala som ho do jan. tohto roku lebo sa mi zacali tvorit vyrazky, stale sa mi toci hlava a som unavena. Po vysadeni duphstonu mi neprisla ms isla som k lekarovi ci nahodou nie som tehu. Povedal mi ze zato mi neprisla ms lebo neberiem duphaston tak ma poslal na vysetrenie stitnej zlazy. Je to normalne? Najprv mam problemy ze mam stale ms a ked vysadim lieky mi nepride ms. Neunahlil sa? Dal mi injemciu na vyvolanie ms a duphaston. Podla vas postupuje spravne? Velmi by sme chceli este jedno dietatko. Mai ste skusenost ako ja alebo co mam robit?

daji
6. mar 2018

Ak by som nevysadila lieky, tak by som nezistila, ze ASI mam problem so stitnou zlazou. Zda sa mi cely postup trochu.....

silvia610
28. mar 2018

Väčsmina radi nemysliet na to a nechat to na prirodu... my sa tiež snažime o druhe aj sa snažim na to nemysliet ale je to velmi ťažke keďže všade naokolo su buď tehulky alebo čerstve maminy nejaký overený tip??a ešte k tomu aj zblbnutý velý cyklus 🙁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre