Snažíme sa o dieťatko a zrejme mi chýba progesterón

zuzana_2000
26. júl 2018

Dobrý deň baby mám problém potrebujem sa poradiť gynekológ mi povedal že mi vajíčka nedozrievaju a sú v jednej rovine ...
Navyše nemám pravidelnú MS. beriem gynex kvapky 3krat denne po päť kvapiek
Inofolic dva krát denne
...
myslím si podľa ostatných fórach čo som čítala žee mi chyba žensky hormón Progesterón.
Čo mi riadite som zúfalá už snažíme sa o bábätko a vždy je len jedna čiarka :(

eliska13
26. júl 2018

@zuzana_2000 poradiť Tí mal lekár nie?asi budeš dostávať umelé hormóny na to Ti Gynex ani ine nepomoze

matulik212
26. júl 2018

@zuzana_2000 ja som mala v marci cystu na vajecniku ktora zmizla chvalabohu a v aprili sme splodili dieta 🙏 ale ako som mala cystu poslala ma aj na vysetrenie stitnej zlazy a povedala mi ze mam nejake zle hormony kedze mam lekarku ktora mi moc toho nevysvetli stale nevem ake hormony mam 😤 ale teraz ked sme prisli na to ze cakam beby som brala progesteron v tabletach do posvy 46 tabletiek cize skoro cely 1. Trimester .... mozno nech ti skusi predpisat toto neviem absolutne mne to dala aby som nepotratila 1. Tri mesiace teraz to uz neberiem

matulik212
26. júl 2018

@zuzana_2000 ja som tiez brala inofolic no ci pomohol ten neviem nebralq som ho pravidelne zacala som vsak chodit na jumping nejedla som pecivo schudla som trosku som sa od toho odputala a myslela na cvicenie a prislo to po mesiaci jumpingu 🤷‍♀️ Pripisujem to skor tomu psychicky a fyzicky som bola na tom ok cize to bude asi tym skus si aj ty najst nejake hobby ktore ta bude bavit

zuzana_2000
autor
26. júl 2018

@matulik212 a čo si myslíš že je lepšie do posvy alebo užívať tu tabletku ?
A v pošve sa ti roztopí tá tabletka nevypadne s teba ? Alebo nevytecie s teba ??

zuzana_2000
autor
26. júl 2018

@matulik212 ďakujem veľmi pekne budem sa toho držať a spravím pre tomvsetko

eliska13
26. júl 2018

@zuzana_2000 môžeš mať zlý aj estrogén.Robil Ti hormonálny profil?

matulik212
26. júl 2018

@zuzana_2000 nevem ta tabletka sa da dat aj zo spodu aj cez usta mne ho vyslovene kazala davat na noc cez posvu a v noci to sa v tebe rozpsti ale cez den odporucam mat tenke vlozky lebo stale nieco vinde .

matulik212
26. júl 2018

@zuzana_2000 vsetko bude dobre neboj sa ani svagrina nejak nevie otehotniet lenze ona mala vzdy cysty my me skoro rok isli na plno a nic nechapala som a nakonec sa podarilo kludne mi napis aj spravu hocikedy ked budes potrebovata ❤️

catherinah
26. júl 2018

Musí Ti lekar spravit hormonalny profil, inak si mozes ešte viac uškodiť.

zuzana_2000
autor
27. júl 2018

@matulik212 napíšte mi vy prosím a popíšeme si ...
dakujem

zuzana_2000
autor
27. júl 2018

@matulik212 ja mám tiež cisty 🙂 a vela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre