Sťahujúce nohavičky na ovisnuté brucho po pôrode

malebiele
3. jan 2021

Ahojte mamicky, som mesiac a pol po porode, tehotenské brusko uz skoro nemam vobec, na 95% sa vtiahlo, ale ostala mi trochu taka ovisnutejsia koza hlavne od pupku dole... Pomozu mi na to stahujuce nohavicky? Doteraz som si davala tehotensky pas, ale trebalo by mi uz mensie cislo, tak rozmyslam uz nad kupou nohaviciek, ale ci to nie je zbytocne? Pomozu? Dakujem

luciannka83
3. jan 2021

Nepomozu, je to ovisnuta koza. Ono sa to casom trocha stiahne.

carrot_apple
3. jan 2021

Ja som bola furt stiahnutá po pôrode,aj pásom a potom nohavičkami, neboleli ma tak kríze,ono závisí ako moc sa ti tam tuk usadil,mne to pomohlo a po roku a pol som začala cvičiť a nebolo nič vidieť, teraz čakám druhé a plánujem kúpiť aj pás aj nohavičky, ono,ja som aj menej zjedla tým pádom, že som bola stiahnutá...a pravda je aj to, že som sa veľa hýbala

malebiele
autor
3. jan 2021

@carrot_apple a aku znacku nohaviciek by si odporucala? Obycajne stahujuce alebo tie speci po porode stahujuce?

carrot_apple
3. jan 2021

@malebiele ja som si kúpila obyčajné z bežného obchodu bielizne a mala som aj od vietnamca 🤣 úplne mi to stačilo a pás som kúpila ten taký čo obtiahnes celé bruško keď je bábo ešte dnu,inak kedysi sa naše staré či prastaré mamy obväzovali látkou 🧘a zachytili to zicherkou alebo takou zubatou sponou čo sa obväzy zachytávajú,ale sme v 21st, však?😂😂😂

malebiele
autor
3. jan 2021

@carrot_apple ano ano o tom viem ze kedysi sa to tak robilo 😁 a tie obycajne stahovacie nohavicky maju naozaj taky ten efekt stiahnutia? Nikdy som take ani len v ruke nemala nie to este na sebe, takze si neviem predstavit ako a ci stahuju ten pas