Stále mi mešká menzes

natalia1997
8. jan 2023

Ahojte ľudia,hlavne baby. Idem si po rady. 104 dni mi meškal menzes,tehotná som není. Môj gyn je proti vyvolávacke. Tak išla som k lekárovi že čo s tým teda tak ma pozrel hovorím mu že mi meškajú 104 dní. A povedal mi že na vajecniku mám poliisticke cysty. A začali sme riešiť čo s tým bla bla bla to by bolo na dlho. No tak pochopol mi vyvolávacku teraz štvrtok 5.1.2023 a ešte do dnes mrcha neprišla snáď príde a bude bezbolestná ako tak. Ak keď viem že to ružové nebude. Mal niekto toto podobné? Tie cysty a všetko okolo toho? Povedal že aj kvôli tým cystam mi stále mešká menzes nedarí sa nám otehotnieť a nemám plodné dni ani ovulácie. Ako ste to riešili vy? Ďakujem za.kazde rady a prosím bez blbych komentárov

syslik81
8. jan 2023

tebe meska 104 dni a tvoj gynekolog nic? a ty si stale u neho? v prvom rad4e zmen doktora .. nech ta oriadne vysetri a da liecbu... mozno bude treba zakrok a cysty vybrat a mozno zaberu lieky ... ale normalne to nieje

anjelicek26
8. jan 2023

Ako pise kocka vyssie, je najvyssi cast povedat svojmu lekarovi do ne-videnia a hladat odbornika, ktory tvoj stav neberie na lahku vahu...

sima234
8. jan 2023

Zmeniť gynekológa - čím skôr.
Po vyvolavačke má prísť menštruacia cca do 10 dní.

simonkakotrisova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
8. jan 2023

@natalia1997 ano, zmenit gynekologa. 104 dni nie je meskanie. je to nefunkcny cyklus. treba riesit polycysticke vajecniky, pripadne by mozno bolo dobre ist na vysetrenie na endokrinologiu a mozno aj diabetologiu.

michaela238
Odpoveď bola odstránená
Zobraz