• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

23. novembra 2016 
autor
to dokina je nejaka divna.....no ale ja nie som lekar, tak snad vie, co robi :sweat_smile:
22. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my sme sa tak zhodli-ze snad vie co robi...

ale mohla sa jej kuknut na graf...a v kombinacii s HP by podla mna videla viac a nemusela robit hokusy-pokusy s duphastonom...
22. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,
jasne, ovu na 27.DC je jasna.
duphaston takto teplotu nezvysuje.
obcas sa stane (ale je to fakt mizive percento), ze ovula dojde pocas brania D alebo dokonca po jeho vysadeni. to je vtedy, ked telo hormony ma, ale po svojom - teda treba tomu nechat cas.
takze super, ze jej ovula dosla.

tento cyklus berie D uz 13. den?????????
akoze preco??????
nechapem...

VYMENIT doktorku!!! a to myslim smrtelne vazne. urobila vacsiu sarapatu v jej tele, ako mala.
a hlavne nech okamzite vysadi duphaston! co to je za davkovanie - od 17.DC trinast dni?????

skoda, ze tento cyklus necakala pekna na ovulu a nenasadila D az po nej - i ked si myslim, ze D je v jej pripade zbytocny, lebo pokial jej nevezmu krv na prog., tak sa zbytocne domieva, ze ho ma malo.
a suhlasim s hivou, - jasne, ze mala malo prog. na 20.DC, ked ovu neprebehla - logika, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
booooze.
vymenit ju, fakt. :angry:
22. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som jej hovorila aj ja... ten HP jej robila doktorka ten minuly cyklus a z toho usudila to "malo progesteronu"

babulka je inak uz tusim skoro rok po vysadeni HAK ale az po pol roku sa jej cyklus strasne rozhadzal...
22. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte babizne, tu uz sa vo velkom debatuje. Mne sa uracilo dnes dotrepat do roboty az na deviatu... Nechcelo sa mi rano vstavat v takej tme... :sweat_smile:

katka, drzim palce. Uz o 2-3 dni budes testovat, nie? :slight_smile: A neprivolavaj si mrchu. :wink:

No tvojej kamoske asi ten duph. zachutil... :sweat_smile: hiva so shaarkou uz to patricne okomentovali, takze sa nejdem zbytocne rozpisovat. :wink:
22. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mire

ano v nedelu testim :slight_smile:
22. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked sa bude teplota spravat, ako ma, tak ja testnem v utorok - 29dc. :wink: Budem 11DPO.

Ak ma dojst mrcha, tak az na nejaky 32-33 DC. Teda dufam, lebo potom by bola LF moc kratka. :rolling_eyes:
22. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mire daj aj grafik

ja sa podla teploty v LF moc nemozem riadit... mne klesa az v den mrchy.niekedy neskor..ale koli duphiku testnem v nedelu ...
22. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj baby...sa tesim....dufam ze v utorok tu budu same dobre spravicky :dizzy_face:

ak vsetko pojde ako ma, ja by som mala byt v utorok uz po ovulke :sweat_smile:
22. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moj teplomer ma dnes nepotesil a cez vik. sa na meranie asi vykaslem a pomeriam pon a ut.
Velke nadeje si nerobim. Co ma prist, pride. :wink:

www.fertilityfriend.com/home/29b1ac
22. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale preco mire? ved si pekne hore nad ciarou - ine nie je dolezite v tejto faze-pokial si aj dodavame progesteronik :slight_smile:

tak veru-drzim nam palceky
22. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mire...to moze byt kludne aj implementacny pokles....ked sa oplodnene vajko uhniezduje v maternici, zvykne teplotu traosku klesnu.....uvidis zajtra, urcite stupne hore :wink:
22. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! Musíme se s Váma podělit o svojí radost z prvního malého úspěchu :slight_smile: Dneska jsem byla na folikulometrii (1. clostilovy cyklus) a mam dominantný folik :sweat_smile: Doktorka mi hned pichla pregnyl a vecer mame naordinováno snažilkování :wink: Vím, že to ještě nemusí nic znamenat, že folik nemusí prasknout, nedostane se přes cysty atd., atd. Ale je to můj první malý úspěch, ze kterýho mám velkou radost. Clostil zafungoval, ani mi z něj nebylo zle, takže v tuto chvíli mám úsměv od ucha k uchu :sunglasses: Jupiiiiiii :wink:
22. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj grafík je takový nerozhodný. Tři desetiny nahoru - dolu každý den, moc se mi to nelíbí. Ale uvidíme co z toho vyleze... :sunglasses:

http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka
22. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ifulka....tesim sa s tebou a drzim palce, nech to dopadne tak ako cakas :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji, Hiva :slight_smile: Já radši nic nečekám, abych nebyla zklamaná. Ale tajně doufám :wink:
22. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ifulka, tak ti silno drzim palce. Z grafu si nic nerob, este je skoro.
Citala som, ze ovu dokaze vyvolat aj orgazmus, takze sup sup do snazenia. :sunglasses:
22. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka, zajtra bud klesne alebo uz pojde hore... :wink: Rozhodne by som sa dnes a zajtra posnazilkovala. :wink:
Podla velkosti tvojho foliku by mal zajtra prasknut...alebo v sobotu... A nepojdes zajtra pomerat folik..? Teda, ak tam este nejaky bude. :slight_smile:
Drzim palce a duuuufam, ze moja sybilovska predpoved vyjde. :grinning:
22. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mireag aj by som šla pomerat, ale nemožem.....dufam, že ta predpoved vyjde :slight_smile: a že vobec praskne....podla hlienu to nevyzera na ovu je hustý a krémový :unamused: tak neviem
22. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka, neboj nic, praskne. :wink: V hlienoch zbehla nie som, lebo ja ten moj musim vzdy hladat... :grinning:
Ale ked si nebudes ista, sprav si ovu test. :wink:
22. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre, babule. Idem ja. Dnes ideme s MM do divadla na nejaku novu hru, tak sa tesim. Vraj situacna komedia, tak dufam, ze sa budeme sulat. :wink:
Pekny vecer a snazilkujte. :slight_smile: :sunglasses:
22. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mire uvidíme či už praskne alebo nie rozhodne budem snažilkovat a nie len preto, že chceme babo :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ešte ma napadlo, že ked folík praskne na utz vidno tekutinu v bruchu nie?
doktor povedal, že tam tekutinu vidí, ale že nevidí žeby folík praskol čo si o tom myslíte?
22. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka, tak ja som dost skepticka voci nazorom lekarov, co vlastne na tom USG vidia :grinning:
cize tekutinu tam asi vidiet nemohol, pretoze ovulka este nebola. alebo videl nejaku inu tekutinu?? :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari no kto vie :slight_smile: :slight_smile: ale niečo tam vidno bolo ukazoval mi to.....preto mi to je čudné :unamused:
22. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc? :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, :slight_smile:

Ja dnes takto. Hned som mala rano dobru naladu, lebo toto mega zle pocasie by
mi ju teda urcite nezlepsilo.... :rolling_eyes:

www.fertilityfriend.com/home/29b1ac
23. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka, neviem, ci je vidno nejaku tekutinu... Ja som prvykrat videla den po ovu zlte teleso s perlovym nahrdelnikom (mam aj foto... :grinning:) a druhykrat tucnu sliznicu a ziadny folik... Mne stacilo, ked dr. povedal: ano, toto je ovu a nakazal mi zneuzit MM. :grinning: Viac ma nezaujimalo. :grinning:
23. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,

tak mame srdiecko a 8 mm a sme 6tt+3 s termin nam dal na 11 juna. tesim sa :grinning: len nechapem ako mozem byt v 6tt+3 a tu mi ukazuje 8tt....
23. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok