Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

ifulka
27. okt 2009

Hlásím se do odpolední koníkovské směny 😉 V práci jsme zas měli takový blázinec, že mě z toho málem kleplo. A ani jsem sem nestíhala nakukovat ☹
Hiva, děkuju za pochválení ovulky 😀 Proti nové těhulce je to však uuuplné nic 😀 Ale je to první a veeelky krok jak se přidat k našim šťatným bojovničkám s miminkama v bříškách 😉 Koukám, že Tobě už se to taky pěkně zvedá, držím pěsti ať se můžeš už za pár dní taky tak moc radovat jako Mireag...
Sara, vydrrrrrz! To půjde 😉

sarafortuna
27. okt 2009

no to bude asi tým, ... že každý druhý deň...
keby som merala každý deň, tak to pekne skáče hore-dole.... 😀
ale už nech vyskočí potvora..!

shaarka
27. okt 2009

hehe sara, jaky srandovny graf 😀 😀 😀

hiva, radsej si zelaj jedno babatko, lebo niekto tam hore ti asi chce splnit zelanie a dlho mu to trva, lebo mu to nejak nejde... skusa dve a ked nejde, tak jedno dalej nepusti... a tak to ide znova a znova.
tak si zelaj jedno a uvidis, bude to raz dva 😉 😀 😀 😀

shaarka
27. okt 2009

no moment, ifulka, tu sa ovulka oslavuje tak ako // 😵

ifulka
27. okt 2009

Rozkaz, Shaarka, jdu oslavovat 😀 😀 😀

ifulka
27. okt 2009

Škoda, že nemám s kým, protože můj mužíček leží v nemocnici a čeká na operaci, fňuk 😔

shaarka
27. okt 2009

juuuj, iful, no tak to je smutne, - a co mu idu operovat? dufam, ze len nejaku rutinnu zalezitost, ze mozog, srdce alebo transplantovat oblicku 😉 😀
dufam, ze som to neprepiskla a jedna sa len o mandle 😅 😅 😅

shaarka
27. okt 2009

v kazdom pripade drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a nech je rychlo fit! 😵 😵 😵

katkaajurko
27. okt 2009

sharka a tebe brali mandle - ked o tom hovoris ze "len" ? 😲 😲 😲 😲 mne brali v marci a bolo to otrasne teda mozem povedat - ale jasne - hovori sa-ze to robiaa aj vratnici v nemocnici 😀 😀 😀 😀 a oproti inym veciam je to nist 😀

pre mna to bolo hnusneeee lebo som sa nedala uspat - hrdinka 😀 - a mala som ich vrastne az pri usiach - svine hnusne 😀 ale uz su prec a je to ooooooomnoho lepsie

iful-tak sa drz - a nech to manzelovi dobre dopadne

ifulka
27. okt 2009

Hej, Shaarka, jenom mozek 😉 😀 Ne, jde jen na artroskopii s kotníkem. Fotbalista, no. Nedá si říct, že už není mladej kluk 😀 😀 😀

ifulka
27. okt 2009

Katka, ty mandle, to mě zajímá... Já s nima mám taky problémy, ale nikdy se jima moje doktorky moc nezabývaly. Myslela jsem, že tam posílají jen děti. Podle čeho Tě poslali na trhání?

shaarka
27. okt 2009

tak prepacte, asi to bol nemiestny vtip 😅 nene, mne mandle nebrali, verim, ze to je hnusne, ale zas myslela som to tak, ze asi to nie je taka zivot ohrozujuca operacia ako tie ine...
no ale aj tak - nech sa da rychlo doporiadku 😵

ifulka
27. okt 2009

Byl to dobrej vtip, Shaarko 😎 Aspoň já jsem se nasmála 😀 Taky jsem si z něj dělala srandu, že mu klidně můžou odoperovat druhou nohu, hlavně ať ho nevykastrujou 😀 Nechápu proč, ale hodil po mě takovej xicht, že jsem se šla sama zakopat 😀 😀 😀

tatranka111
27. okt 2009

mire čo to tu čítam 😀 😀 😀 blahoželááááám 😀 až mi je do plaču

tatranka111
27. okt 2009

samozrejme od štastia, že sa ti to podarilo 😀

shaarka
28. okt 2009

tatranka, a to ti ma kto verit? 😀 😀 😀

ifulka
28. okt 2009

Krásné ránko všem!

Ajaj, bojim, bojim ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka

irsina83
28. okt 2009

iful,

coho sa bojis? mas karsny grag 😉

Krasne ranko vsetkymmmm 😀

ifulka
28. okt 2009

Irsi, já se asi bojim všeho 😉 Ale to bude dobrý 😎

mireag
28. okt 2009

Dobre ranko,
tatranka, dakujeeeem. 😵 Neboj ja ti verim. 😀 Aj mna parkrat dojalo, ked pribudla tehula. 😉
Shaarky si nevsimaj... 😀 Si na veeeeelmi dobrej ceste k //. 😉

ifulka, nestresuj. Pekna teplotka. tfuj, tfuj, tfuj. 😉

Nechcem provokovat, ale ja dnes takto. 😀 Testen macht Spass. 😀
www.fertilityfriend.com/home/29b1ac

ifulka
28. okt 2009

Díky, Miri... Tvůj grafík je nádherný, a my ostatní se určitě k podobnýmu taky jednou dopracujem 😀 Nemůžu se dočkaaat 😀 A můj drahý se snad těší ještě víc než já. Já ho prostě miluju 😉

ifulka
28. okt 2009

A Tvůj muž, Mire, už tam tu druhou čárku taky vidí? 😉 😎

katkaajurko
28. okt 2009

shar ja viem,ze si to nemyslela zle-ja si len srandicky robim - aj ked - ked som prisla po operacii na izbu - som si povedala-ze druhy raz by som nesla 😀 😀 a ze ked porod je horsi - tak neeeeeexistuje 😀

a mozes aj umret- ked sa ti neuzavrie rana -mozes vykrvacat-lebo sa to nesije -ale to je male percento - a uz maju svoje metody ako to zastavit 😉 ale nebudem tu strasit-lebo ja som rada ze ich mam vonku - mne to fakt pomohlo

ifulka- indikacia bola-ze som ichmala zjazvene,rozbrazdene -a vzdy mi choroba presla zasadne na mandle... vyzerali vraj zle uz na pohlad - ale sterom bacily neboli - no aj tak moja krcna to navrhla-lebo mala podozrenie -ze mam chronicky zapal vnutri - a na to ti ani antibiotika nezaberaju -lebo do mandli sa nedostanu jednoducho... a vzdy na jar a jesen- som mala anginu... a pri kazdom prechladnuti mi to chytilo mandle amala som stale pocit spuchnuteho krku... no a po vybrati sa dali tie mandle otestovat-ci tam bol chronicky zapal (to sa da definitivne zistit bohuzial az ked ich vyrezu) no mne sa to potvrdilo - ze boli chronicke a plne hnisu - a namiesto aby fungovali ako imunitny organ- fungovali ako zasobaren na bacily.... a od vtedy je mi celkovo lepsie... a hovori sa -ze choroby potom prechadzaju na priedusky-no u mna to tak nie je - klop klop klop - ked nahodou prechladnem-staci mi dat si prieduskovy cajik a nic mi nie je.... a od vtedy som chora nebola...co je 3/4 roka (za norm.okolnosti by som mala za tento cas za sebou asi dve anginy).....

je to specificke..je to imunitny organ -a treby vzdy zvazit vsetky predpoklady ci ich nechat,ci vybrat - nechat ak este funguju-ak nefunguju - nenechavat.... (vies je vela nazorov - jedny striktne proti,jedny za - ale podla najmodernejsich vyskumov - je to pripad od pripadu - kazdy treba posudzovat podla potiazi a testov)

mireag
28. okt 2009

ifulka, tak dnes uznal, ze tam daco je..., ale furt to nie je ono. 😀 On si pocka na verdikt od dr. Ja si to dovtedy budem uzivat. 😀 Chlapi, spomaleno-opozdeni... Ja uz rozmyslam, ako vymalujeme detsku izbu... 😀

irsina83
28. okt 2009

miri,

to je nadhera, krasne na na neho pozera, i ked sa v tych grafoch az tak nevyznam. musis byt stastna ako blcha 😀
kedy das do pasu tt?

mireag
28. okt 2009

irsi, az buduci tyzden. Nebudem traposit so 4tt a tiez ma zaujima nazor dr. 😅
Baby, ja mam tusaka, ze od buduceho tyzdna bude grcanica. Uz dnes rano som sa citila jak v pracke... 😅 Ale tak nech je, sak si to zasluzim. 😀

katka, eeeee. Tiez som o tom kadeco pocula a mandle dokazu narobit v tele riadku sarapatu. Bud rada, ze to mas za sebou. I ked nechapem, ako si mohla byt taka hrdinka a ist bez narkozy... 😅

ifulka, som sa zasmiala, ze radsej jedna noha, ako ziadny penis.... 😅 😀 Znie to logicky 😅
Ale nie, nechcem byt hnusna. Nech mu to hlavne dobre dopadne. 😉

shaarka
28. okt 2009

mire, aj ja uz som vmalovala aspon 50x 😀 a okrem toho som uz naucila dcerku citat, pozerala som sa na jej plavecke uspechy a bola na jej vernisazi, ale to uz som mala biele vlasy 😀 😀 😀

ifulka
28. okt 2009

Katy, moc děkuju. Ja mívám podobné problémy jako Ty. Akorát ten průběh je takový lehčí, že když přijdu k dr., že mám angínu (což poznám, protože když jsem byla děcko, tak jsem jí měla dvakrát do měsíce), tak ona na mě koukne a řekne, že nemá cenu nasazovat antibiotika, dá mi max. třídenní a tím to skončí. Ano, je pravda, že nemám horečku, ale když se podívám do krku tak mandle jsou taky zbrázděné hodně a co chvíli se mi tam zapouzdří čepy. Tzn., že jsou taky plné hnisu a bacilů. A teď když mi to začne, tak už cítím jak se bolest rozlézá i do dutin a uší. No, možná bych fakt měla zaběhnout rovnou na ORL a ne jen k obvoďačce. Ale zatím ten podzim přežívám bez potíží, tak uvidím. Možná mi pomohla operace děložního čípku, na které jsem byla v lednu. Dva roky předtím jsem pořád měla různé gyn. záněty a nepomáhalo mi na to nic, tak mě gyndoška poslala, aby ten čípek očistili. Měla jsem na něm taky chronický zánět, ten operatér říkal, že by se to lékama už nedalo vyléčit. A když jsem viděla zvětšený obraz toho čípku tak vypadal dost podobně jak ty moje mandle😀 TAkže možná je to spojený, měla jsem zánět v těle a projevoval se jednou nahoře, jednou dole. Dole už je to od tý operace v pořádku, tak uvidím, jestli to pomohlo i na ty mandle. A jestli ne, tak zaběhnu na to krční a zeptám se. Než aby mi dělali zbytečný problémy, to ať jsou radši venku 😎 Ale taková hrdinka jako Ty asi nebudu, abych si to nenechala umrtvit 😀

Miri, však ho nech, aspoň Ti chvíli nebude kecat do toho, jakou barvu použít 😉 Až se on probudí, tak budeš mít všechno namyšlené a už mu jen dáš štětec do ruky 😉 😵

katkaajurko
28. okt 2009

mire - no ja som mala ist do narkozy - lenze som sa zacala strasne bat ze sa nezobudim 😀 jak taka trubka..tak mi papiere prepisali ze idem bez narkozy -ale ze si to mozem rozmysliet este aj dva dni pred operaciou (rozdiel bol len v nastupu do nemocky) interne som mala porobene ako pred narkozou (na nete som citala-ze sa to da v pohodee aj bez narkozy prezit..kamoske brali bez,,mojej mame tiez) tak som bola hrdinka ... no a moj imunolog mi preventivne predpisal antibioticku liecbu na tri dni pred zakrokom a tri dni po - lebo on videla na papieriku len ze bez narkozy.... a ja som nevedela -ze pred narkozou sa nesmu brat antibiotika - cize aj ked mi to chceli zmenit na narkozu - v den kedy som nastupovala do nemocky zistili-ze uz mam v sebe tie antibiotika a to sa nesmie-takze uz som nemala na vyber -a ak som to chcela mat za sebou - jedine v lokalnej anesteziii... ja som na jednu stranu aj rada - lebo som bola o jeden den menej v nemocke..a pootom sa mi to krasne hojilo (telo nezatazene narkozou byva trochu rychlejsie fit) ... ale bola to morda v mojom pripade..mala som to tam kadejako prirastene..velike... smerom dnu... (niekto ich ma smerom von - a to ide potom oooovela lachsie) ale dalo sa to... zas take strasne to nebolo...ale citlivkam odporucam narkozu 😀

ifulka
28. okt 2009

Teeeda, Sharka, TY máš ale šikovnou dcerku 😉 Hlavně jí to všechno říkej nahlas, dokud je v bříšku, ať se na to všechno psychicky připraví 😉 Až Tě bude bušit zevnitř do všech vnitřností, tak si určitě zkouší plavat motýlka 😉 😵