• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

25. apríla 2017 
hiva v tom case som zacala byt chora mala som chripku tak to neberiem do uvahy :wink: preto si myslim ze aj vdaka chorobe som mala posunutu ovulku ked to bola ovulka :angry:
23. nov 2009 o 10:15  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj....takze chripka....skoda, inak to fakty vyzeralo na ovulku v tom case....ale kedze mrcha este nedosla, tak to boli asi fakt zvysene z tej choroby :frowning2:

inak Katka....neboj....uvidis zajtrajsiu teplotu....ved to nebol este ziadny velky pokles.....zajtra mozno vyleti....niektorym babam sa to stupanie po ovulke rozbieha trosku pomaly :wink:
23. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,ze pomaly..ale som fakt nizko... :unamused: ja viem,ze zajtra sa uvidi...ale oproti 36,9 alebo aspon 36,7 som fakt furt nizko na mna... ale keby som nemerala-myslim si ako super fungujem..eggu bolo na rozdavanie..no nie??

titu - mne to u teba vyzeralo na ovulku teraz...ved vlastne si stupla a si aj hore.. hm?
23. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka...inak ja ked som sa prvykrat rozhodla nasadit duphik az po ovulke, dopadla som skoro ako ty.....krasny rast teploty, nasadila som duphik a bum...dlasie dni pokles, takze ovulka nebola....je to moj graz 12/11/2008 :wink: ... viem, ze si hrozne sklamana, ale netreba to vzdavat :wink: ...nabuduce to uz vyjde lepsie :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/226b42
23. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, prepáčte že vám sem takto vtrhnem, ale potrebovala by som vedieť, či aj utrogestan zvyšuje BT. Vkladám si denne 2 tbl. 2x denne. Ďakujem. Duphaston neberiem.
23. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj andzi....ja osobne skusenosti nemam, takze netusim :sweat_smile:
23. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiva hej-ale mne tu absetuje ten vzostup prave zatial...ale egg bol...ovu test bol... :fearful: :fearful: :fearful:

andzi ani ja netusim :sweat_smile:
23. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka...neboj....este stupne :wink:
23. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa tak ked nie-uz s tym nic nenarobim... ranna zlost ma presla - co uz - postavim sa na hlavu? nie... :pensive: :slight_smile:
23. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis...presne tak som to myslela.....bohuzial, nic s tym nevieme spravit....treba sa cez to len prehryznut....strasne, taka bezmocnost :frowning2: ...ale co ine nam ostava :sweat_smile:
23. nov 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja to viem... ale rano keby si videla aku zlost som mala na teplomer :grinning: skoda ze za to moze moje vlastne telo - najradsej by som ho preplieskala :grinning: nech sa laskavo uz zobudi a zacne normalne fungovat :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne tak kati....keby to nebolo moje vlastne telo, tak uz ho davno zastrelim :grinning: :grinning: :grinning: a najdem si nove :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aj ja uz ked si ho idem vlozit tak mam niekedy sto chuti si tu teplotu tam doplnit sama :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 16:13  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked som videla rano pokles tak som si povedala ak mi toto ukazes aj zajtra ..tvoja funkcia u mna konci ...vymenim ta ..tak dufam ze si to zobral k ortuti :grinning: :grinning: :grinning: kedze srdce nema
23. nov 2009 o 16:13  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Titu…a vies ze ortutove je uz zakazane predavat???...ale ked ho mas, tak si ho straz ako oko v hlave….ja som si uz kupila ten novy, bez ortute…sice vyzera rovnako ako ortutovy, ale nie je tam ortut….a vydrzal mi 3 tyzdne….normalne co je v teplomery ta stupnica s cislami, tak ta sa mi vnutri teplomeru uvolnila a hyba sa s celym teplomerom….takz esom sa pekne vratila k ortutovemu….ten zatial sluzi na jednotku….i ked tie teploty by uz mohol konecne zacat ukazovat aj vyssie :angry:
23. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne - vyssieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja som mojmu rano mala chut vynadat do hajzlov :grinning: - teda tomu teplomeru :grinning: nie MM :slight_smile:

my mame tiez doma jeden ortutovy-ale ten pouzivame iba pod pazuchu ked sme chori... - to zase nemozem pouzivat digitalny-lebo ten mi pod pazuchou absoluuuutne nevie zmerat teplotu-vzdy z toho vyjdem podchladena... :angry: :angry: :confounded:
23. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hivus ano viem aj u nas uz malokde zozenies ortutovy...ale ked ja som s nim fakt spokojna co sa tyka aj deti ...vzdy meral presne mam ich doma asi 4 teta robila v nemocnici :grinning: :grinning: :grinning: ..takze si ich naozaj strazim ..nevybyjaju sa a su dobreee tak dufam ze ma pocuvne a zajtra to hodi hore :grinning:
hivus este 1 otazocka ak doberiem duphik dnes je to 3 den ..budem ho brat 10 dni a ak sa do 3 dni nedostavi mrska bmohlo by to aj nieco znamenat ze ..a ak nepride a bude aj testik negat tak asi pojdem az potom k dokimu ze :wink:
23. nov 2009 o 16:32  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu este sa moze stat-ze je ovulka v priebehu brania duphiku - a tym padom-ked sa doberie duphik nedojde mrcha preto-lebo ma telo este vlastny progesteron a dojde az ked aj vlastny klesne..teda skonci klasicka LF ale to sa nestava casto...
23. nov 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no katka tak ak bola ovu teraz na 34DC uz ju nechem este dalej :angry: ...fakt by mohla chodit skor :grinning: no uvidime dali sme sa dotoho tak pokracujeme ...
katka ty si dufam nevysadila duphik ....
23. nov 2009 o 16:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
titus....tak tie ortutaky ti uprimne zavidim,.....ja mam doma uz len jeden jediny...posledny....a ten pouzivam na BT....tiez som s ortutakmi nadmieru spokojna....

co sa tyka duphiku, viem poradit len teoreticky...po 3 dnoch od dobratia by mala prist mrcha...ale niekedy pride aj neskor....ak ho nedostanes povedala by som do tyzdna urcite chod k doktorovi...bud na potvrdenie tehu alebo vyvolavacku :wink:

ale prakticky, mne duphaston na mrchu velmi nepomohol....predtym ked som ho brala tak raz mi prisla mrcha po 9 dnoch a raz po duphiku prislo ovulka a tym padom kramy az po 12tich dnoch...a teraz, ked som ho brala tak mrcha prisla po 2 dnoch...takze asi na kazdeho moze zaberat inak :unamused:
23. nov 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nevysadila, papam poctivo dalej... aj ked asi zbytocne..co uz ...
23. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hivus tak to mas pravdu ..no som zvedava ako to bude posobit na mna :sweat_smile:
23. nov 2009 o 16:53  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá, ovu test sa tváril akoby mi chcel niečo príjemné povedať... :wink:
dúfam, že si to nenamýšľam .... držte palce....
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
23. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule. Tak až teraz mi vyšiel čas na koníka :angry: .
Katka,nezúfaj ešte, uvidíš zajtra, niekedy teplotka po ovulke skrátka rastie pomaly :wink: .
Sara, no tak to je fajn, keď sa ti niečo povedať ovu testík. Džím palčeky :slight_smile:
23. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ako tak pozerám, som tu sama. Zajtra sa vynasnažím prísť skôr, aby som si s vami mohla poklebetiť :grinning:
23. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
u mňa dnes pokles: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
Prajem všetkým krásny deň :slight_smile:
24. nov 2009 o 05:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sara....tkaze ovulka na spadnutie...drzim paste :wink:

govi, len sa drz tam hore :wink:

katka, titu, pozeram, ze dnes ste mali zase vzostup...super....len tak dalej :dizzy_face:

ja este stale cakam na ovulku :sweat_smile:
24. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mna dnes teplomer potesil :dizzy_face: aj ked na svojich teplotach este nie som-snad to uz nie je len nahoda ale teplota ako ma byt - je to u mna velka vyhra-po polroku dve ovulky za sebouuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
24. nov 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hivus ale je to sila -ine baby mozu takyto den cyklu uz aj v pohode testovat-a my len ovulujeme pripadne sme len par dni po ovuli...ale aj to je vyhra - aj za to som vdacna :slight_smile:
24. nov 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok