• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

24. marca 2017 
@mili78 tomu sa hovorí, že akurát :wink:
6. okt 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ja normálne nechápem, stal sa naozaj zázrak, no :slight_smile: Dnes som bola na gynde na vystreni a pri vaginalnom USG pri povedali, ze prave ovulujem...normalne, ze ziadny syndrom PCO .....cize mi doktorka povedala, ze sa mohlo stat, ze parane zabral Duphaston a ja som nasadila aj Valovičove kvapky a samozrejme v kombinacii s pozitívnym mysleníím je to tu, ovulka ako bič :grinning: ma hned hnali domov, aby sme isli snazilkovať :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som krv a mlieko aj ked konfekcna velkost - hore 34/36 dole 36/38 ale krpeeeeeeeeeeeeeeec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eninka27 jeeeej blahoželám :grinning:
6. okt 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eninka27 aninka ale ovulacia nevylucuje PCO - ja ovulujem aj sama a mam PCO
6. okt 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko joooj, ako jej pokazíš radosť, ty betárka :grinning: ... no ja na take 36-38 hovorím, že ANOREKTIČKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. okt 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivocka sledujem, že východniarka si, a dokonca KE, no paráda, a ku akému gyndošovi chodíš? Nech viem, komu sa oblúkom vyhnúť :grinning:
6. okt 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik .....no akurat, no ani by som nepovedala :grinning: je ma veru začo chytit :grinning:
6. okt 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik sak tak ale je to tak nie? pri PCO je aj ovulacia aj nie je....je viacero stavov - PCO je siroke spektrum -nebudeme si tu klamat ako to robia lekari co nevedia kde je sever? je to tak hold... ja som priklad PCO mam a aj ovulaciu mam kazdy druhy cyklus :wink: :slight_smile: a to PCO podla hormonov mam ucebnicove :confounded: priroda sa zahrava svinucha jedna
@chlpacik hahaaah to keby si videla ten moj anorekticky zadok-inak by si hovorila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 a??? podstatné je to, že sa s Tebou dá veľmi príjemne komunikovať, takže budeš super kočka. A čo že Ti nehrkajú kosti? Buď rada :grinning:
6. okt 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko tak ja neviem ako to je, keďže sama nemenštruujem, tak ja ju asi nemám. A PCO mi nik nediagnostikol, ide len o domienku, že ju mám. Na základe vynechania cyklu, zvýšeného testosterónu, a neúspešnej snahy otehotnieť. . .Ale keďže Ty ovuluješ, tak to bude tak ako hovoríš:slight_smile:))), aj s tými kŕčmi si mala pravdu, bolesť ustúpila, čiže nie je dôvod neveriť TI :wink: :wink: ... Ukáž nám ten zadok, ja Ti ukážem aj strije :grinning:
6. okt 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivocka dakujeeeeeem :slight_smile: :slight_smile:
ahojte ako sa máte? :slight_smile:
@katkaajurko ale ja som mala uplne anovulacne cykly a teraz bola aj sama doktorka prekvapena....no vsak uvidime :wink: :wink:
6. okt 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatranka111 uplne nadherne :slight_smile:
6. okt 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik ..... Chlpacik óóóóó dakujem :grinning: mozem ti za taky kompliment vytrhnut dva chlpky? :grinning:
6. okt 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatranka ahoj...dobre sa mame...sa tu predbiehame, ktorá má vacsie ochlpenie :grinning:
6. okt 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 však to ani nezbadám, že dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...pekne depilátor do ruky, a ideš :grinning:
6. okt 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč kúpila som si ten ovulačný mikroskop.......máte s ním nejaké skúsenosti? na fore su nanho dobre ale aj zlé ohlasy :unamused: ukazoval mi asi dva dni papradie a od včera večera mi už neukazuje............neviem či mu mám verit, alebo moje telo prestalo štrajkovat a ovuluje, asi by som mala zase začat merat BT :wink:
ináč to by ale bola pecka, že s pomocou tabletiek nefungovalo a ked som všetky vysadila tak to ide.....možno......niesom si istá......budem fakt musiet porozmýšlat nad tou BT, len sa nechcem opat dostat do toho kolotoča nervov, stresov a neviem čoho všetkého ešte

6. okt 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eninka27 a čo zapríčinilo taký uplne nádherný pocit? :grinning: :grinning: prepáč ale nesledujem to už tak často

@mili78 no ja neviem.... ako ja som tiež ochlpená ale si myslím, že je to v norme, dokonca ani kilečká navyše nemám ja by som rada trošinka pribrala
6. okt 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eninka27 no sak to je super :slight_smile: taka dobra ovulka,nemoze byt nikdy zla :wink:
@chlpacik na krce si uz nepamatam :grinning: ale pravdu zvycajne mam :grinning: ejha ale som skromna :grinning:
6. okt 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a lúúúčim sa, večer si to tu prelustrujem, čo sa dialo počas mojej neprítomnosti, tak ma neohovárajte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
majte sa ...
6. okt 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatranka111 asi vysledky na gynekologii, ktore ma dost potesili :slight_smile: :slight_smile: teda, aspon ta ovulka ma dost potesila :slight_smile: :slight_smile:
6. okt 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tatranka111 nazdar tatranka.....no ja som na ten mikroskop moc chval nepocula....Bt je vraj ovela spolahlievejsia :slight_smile: ....a ty sa ako mas?...sa pochval :wink:....uz si bola na tej laparke? :wink:

@katkaajurko ... ja mam taku istu velkost ako ty....ale zial len tie druhe cislice :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ...cize 4/6 a 6/8 ....ale tu prvu mam o jednu vacsiu :confounded: :grinning: ....takze fakt sa s Vami nechcem hadat, ale som tu najtucnejsia a najchlpatejsie :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som proste viiiitaz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva NOOO ale ja som tu VITAZ v pocte ovuliek bez nasledneho otehotnenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confounded:
6. okt 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a zadok vam neukazem- akurat som si to citala a som vyprskla od smiechu a tu kolega zo stavby - si myslel ze sa rehocem na nom - som to tu musela vysvetlovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eninka27 tak to sa teším s tebou :grinning:

ahoj hiva ja sa má v pohode, na laparke som nebola dohodli sme sa s mm, že do vianoc sa nebudeme nijako stresovat a celkom sa nám to darí :grinning: :grinning: :grinning: ved do vianoc nieje daleko, ale musím pravdu povedat minule som sa už pristihla, že som rozmýšlala nad návštevou gynekologa :slight_smile:
6. okt 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tatranka111 takze si teraz davate trosku oddych, co?....ono to asi nezaskodi.....my sme to nedokazali....obaja tlacime na pilu jak sa da a teda poviem ti, keby som sa konecne nebola dostala do centra a nezacali s IUI, tak uz mozno mame aj rozvod na krku......obaja sme z toho boli na nervy...najma co sa tyka planovaneho snazilkovania...to bol uplny stres. a nie je lahke to zvladat :unamused: :slight_smile: ....nastastie teraz je uz klud....uz sa pomalicky tesime na dvojicky :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@erickaa dik....snad uz zajtra brucho bolet nebude a ranny BT vyskoci do vysin :dizzy_face: ... inak ja chodim do GynFivu :wink:
6. okt 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok