Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

stellamaris
11. nov 2014

@serenna30 lidi jsou hovada,kdyz se tolik ptaji 😠 😠 😠 pocuj,vsak im odpovedaj protiotazkou,a vy kedy budete tehu....no a bude vymalovano 😀 viem,ze to cloveka naserie,aj mna sa este obcas niekto takuto blbost opyta,pritom sa netajime ,ze chodime do Caru 😝 a sproste reci o bocianovi alebo cukre nemozem ani pocut,lebo mi tecie voda zo zubov 😠 😠 😠 ale zasadne odpovedam rovnakou protiotazkou a potom je klud 😵

evkag
12. nov 2014

@vreckovka2 no, musis sa ty sama rozhodnut .............

eninka27
12. nov 2014

Ahojte baby, prave mi dosla zasielka ... objednala som si Vitex jahnací ( Drmek ) vo forme klasika bylín, prosím, poradíte ako ho užívate vy? Tipy a tak 🙂 ďakujem 🙂 a či pomohol 🙂

smejlicka
13. nov 2014

@eninka27 ahoj ja uzivam ale tabletky agnucaston...uz druhy mesiac

evkag
13. nov 2014

@stellamaris @serenna30 vyborny napad, ale co ked sa to opyta nejaka babicka dochodkyna? :-P iank dnes pichanie v pravom vajecniku, dost silne, vyraznejse zvlhnutie. Moze to byt ovulka?Ci uz mi cisto sibe????? Aj keby to tak bolo, zas niet s kym ..... ☹ uz mi to lezie krkom

stellamaris
13. nov 2014

@evkag dochodkyne sa opytaj tiez 😀 a vy babka,tak kedy prileti bocian? 😀 😀 😀 aspon bude sranda 😀 😀

evkag
14. nov 2014

@stellamaris umrem z teba, ty si ine cislo :-P

serenna30
14. nov 2014

@evkag @stellamaris se z Vás dorvu baby 😀 jináč Evkag já myslím, že by to mohla být ovu. Aspon já to tak mám, trochu hlen a bolest vaječníků cca 2-3 dny, potvrdila jsem si to vždy měřením i testy, ale ted už neměřím...Jinak já jsem dnes 10 Dc, takže pokud bude ovulka tak až příští týden. A mám to stejně, sice mám chlapa doma, ale oba jsem tak KO, že padneme do postele a spíme 😠

evkag
14. nov 2014

@serenna30 no zeny nic nam neostava, len cakat toho bociana na jar, ked sme neschopne :-P

smejlicka
14. nov 2014

baby co poviete na toto? je to tam?

stellamaris
14. nov 2014

@smejlicka ja tam vidim ducha 🙂

smejlicka
14. nov 2014

@stellamaris a to som 44DC a mal byt anovulacny :D..v stredu idem k doktorke..

stellamaris
14. nov 2014

@smejlicka ale kdeze anovulacny 😉 vyzera to na predoslu ovulku a zdarne splodenie 😉

stellamaris
14. nov 2014

@serenna30
@smejlicka
@evkag Kocky,vytvorila som novu sukromku o Pco syndrome,kde sa mozeme v pokoji porozpravat o nasich skusenostiach a kazdodennych snahach o dieta.
Kto ma zaujem sa k nam pridat ,nech mi napise,pridam 🙂

smejlicka
14. nov 2014

@stellamaris no ved este test zopakujem v pondelok...inac by som ho ani nerobila ale som volala dnes doktorke a ta prikazala spravit test a prist v stredu na kontrolu do centra :D a ze ak bude pozitivny vysadit siofor..

smejlicka
14. nov 2014

@stellamaris jasne idem chcem 🙂

stellamaris
14. nov 2014

@smejlicka si tam,zlatko 😉

smejlicka
14. nov 2014

@stellamaris dakujem 🙂

piskotkaaa
15. nov 2014

ahojte ja maam pco zhruba od 15 tich ale potlacane len HAK. Problemy s pletou som mala vzdy a vaha mi vzdy kolisala. Momentalne som 6 mesiacov bez HAK a polka vlasov v cudu tvar otras a o ochlpeni ani nevraviim. Momentalne som druhy mesiac pod dohladom endokri. mam nasadeny duphaston na tri mesiace a potom ze uvidime co dalej. Neskutocne som nestastna z tych vlasov pleti a ochplenia. Depresie mam ako .... nechcem prist o vsetky vlasy :( Na partnera som hnusna lebo si pripadam velmi odpudivo. poradte co na tie vlasy a plet lebo uz naozaj neviem co s tym :((( pri tomto vsetkom sami ani milovat nechce takze na babatko tak skoro mozem zabudnut

mambba
15. nov 2014

@piskotkaaa metformin.. u mna to bola zazracna vec a neskutocne rychlo zabrala a to som bola katastroficky pripad, koncom septembra som zacala brat , od oktobra menzes pravidelny ako hodiny, co sa tyka vlasov pomohol ciastocne, hoci to neviem posudit z dlhodobeho hladiska, lebo 6.1 som mala posledny menzes a otehotnela som a v tehotenstve vlasy uzasne, nic nevypadlo.. ( co nastalo s vlasmi po porode ti tu radsej ani nebudem pisat, ok? 😉

serenna30
15. nov 2014

@stellamaris jasný, dej mě tam 🙂

serenna30
15. nov 2014

@smejlicka hééj, je tam duch 😀 , zkus za 2 dny další test. Mazéééc, konečně pozitivní zprávy aspoň od nekoho 🙂

stellamaris
15. nov 2014

@serenna30 jsi tam 😉 snad ta tu nezabudnem 😀

smejlicka
15. nov 2014

@serenna30 no v pondelok este spravim rano a v stredu sa mam ist ukazat do centra 🙂

evkag
15. nov 2014

@stellamaris wa ha ha, ja chceeeem tiez.

evkag
15. nov 2014

@piskotkaaa nevesaj hlavu, urcite to nieje az take zle,a ko si myslis! Duphaston je tiez hormanalny liek,t ak mozno nastane zmena .......

evkag
15. nov 2014

@smejlicka pthuj, prhuj, len pozitivne spravy prines od lekarky! Drzim prsty

stellamaris
15. nov 2014

@evkag si tam medzi prvymi 😉 ani teba ani serennu tu nenecham,vy masky 😀 😀

evkag
16. nov 2014

@stellamaris som si hned myslela, ze bez nas nemozes zit :-P inak zeny moj manzel sa dnes vybral so mnou do Kosic, normalne dobrovolne siel doobchodu a kupil si sako, koselu, sveter, zimnu bundu a tasku!!!!! Prekonava sa!
A inak ako to v tej sukromnej skupine funguje????? AKo sa tam dostanem? Sak ja som neschopacka v tomto

stellamaris
16. nov 2014

@evkag 😀 si ma prekukla 😀 tak klikni hore na Forum,potom na sukromne diskusie a tam uvidis diskusiu Pco Syndrom,tak tam klikni na posledny prispevok a si tam 😉 kazda maska sa hodi 😀 😀 zatial sa to pomaly rozbieha v diskusii