Tehotenské príznaky po kyretáži

Ahojte zenusky,
chcela by som sa vas spytat tych co maju kyretaz za sebou, kolko po kyretazi ste mali este tehotenske "pocity" a priznaky ???
Ako dlho trvalo kym sa vam HCG hormon upravil a po akej dobe ste boli na kontrole ultrazvukom ? mne nakazali medzi 4-6 tyznov po zakroku ale citala som tu na fore ze uz zeny uz po 2 tyzdnoch boli. A hormon HCG po kolkych dnoch ste boli na kontrole ? a klesol ? ci sa najdu aj take co neklesol :-S a co potom nasledovalo ???
leamax
24. okt 2013
@mells no ved jasne, ked je to taky stupel 😃
no ved nakoniec rezne neboli, sa nam zdalo to maso nejake chytene, tak sme ho uvarili belgicanke - ta sa ma, co 😃 urobila som francuzske zemiaky nakoniec, s klobaskou, prave ich dojedol a tu fuci vedla mna 😃 ja rezne tiez nemusim, on by ich zas jedol asi furt 😃😃
mellsautor
24. okt 2013
@leamax nooo pekne =-) nestras ja som na sobotu uz nakupila mäso dufam sa nestihne "chytit" 😃 ako to vase 😃 xixi ... francuzaky milujem mnaaaaam ... dobra alternativa 😉 som ista ze mangel spokojne pokojne :-p ...kolko ma ta vasa belgicanka ???? 🙂
leamax
24. okt 2013
@mells ja veru radsej tie francuzske ako rezne 😃 a muzik sa veru zalizoval 😉 🙂
co kolko ma belgicanka? kilov, ci rokov 😃 rokov ma 7, teda takych tych nasich, normalnych "ludskych" 😃 a kilov okolo 38 vraj, celkom to citit, ked mi stupi na nohu
mia005
24. okt 2013
@leamax mne je jasne ze bez komplet vysledkov nebude riesit asi nic,ale nebudem sedit na riti a cakat na genetiku dva mesiace.nech to tam ma radsej skor 😃
leamax
24. okt 2013
@mia005 ved jasne. aspon to potom nebudes musiet doma hladat, ked uz budes mat aj tie z genetiky 😉
mellsautor
25. okt 2013
@mia005
@leamax

dievcata ako ste dostali menstruaciu po kyretazi ??? kolko dni po nej ??? ja neako stale jemne krvcam len pri utierani alebo trosku sem tam "spinim" ... dneska som trosku viac krvacala a teraz zase skoro nic :-S neako nechapem ... po prvej som krvacala 10 dni potom normalne dlha pauza a potom prva mrcha ... teraz neako neviem ci to je ok ?!?!? ... =-)
mia005
25. okt 2013
@mells po prvom kyrete na 30den a po druhom na 34den.prebiehala rovnako ako pred kyretom.
mellsautor
25. okt 2013
@mia005 hmm a po kyrete si spinila alebo slabunko krvacala ???? ci vobec nic ???
leamax
25. okt 2013
@mells po kazdom som krvacala asi tak 1-2dni a potom som uz len spinila dokopy asi nejake dva tyzdne. uz si to dobre nepamatam. tento posledny som krvacala len v den kyretu a este na druhy den a potom som uz len slabunko asi tak do 15.dna po kyrete. posledny tyzden som mala uz len rano slaby ruzovy vytok a uz potom v priebehu dna len obcas trosku na papieri, viac nic. kolko si po kyrete?
a teraz som menzes este nemala, dnes je to len 25dni, po tych predoslych som dostala po 6-8 tyzdnoch, dufam, ze teraz dostanem skor
mia005
26. okt 2013
@mells po prvom som jemne ruzovo krvacala asi 4dni a potom som mala slabucko ruzovy vytok tiez asi 4dni.po druhom som spinila v den kyretu.na druhy den zo mna vypadla obrovska zrazenina a potom som ani nespinila ani nekrvacala.ale sa vam musim pochvalit,akurat som dostala druhu mrchuuuu jupiiii 🙂 prva po druhom kyrete bola na 34 den a druha na 32den.jooj sa z toho tesim 😃
mellsautor
26. okt 2013
@mia005
@leamax dakujem dievcata za odpovede 🙂 a tebe mia005 gratulejsn ... clovek by neveril kolko radosti vie aj ta sprosta mrcha urobit v nasom zivote =-) ... babenky moje som v riti s nervami 😞 som si robila test a je tam stale druha ciarka aj ked nastastie nie moc silna ale je tam 😢 co by ste robili na mojom mieste ???? mam ist v pondelok k dr. ??? sa dat pozriet ??? ci by ste este aspon tyzden pockali a potom skusili test znova ??? :-| kokso ja neviem ma vystre z toho 😞 jaaaaaaaaj
leamax
26. okt 2013
@mia005 no gratulujem k mrche 😃
@mells a kolko je to po kyrete? nejake dva tyzdne po zakroku este mozes mat test pozitivny. pozri, ked sa dobre citis, tak podla mna sa ti len pomalsie vyplavuje hcg. ale ak si z toho tak na nervy ako pises, tak skoc k dokymu, ved hlavu ti neodtrhne a aspon budes kludna 😉
mia005
26. okt 2013
@mells vdaka za gratulejsn 😃 podla mna keby ti to zle spravili,mala by si bolesti,teplotu a vedela by si,ze je cosi zle.asi sa ti hcg pomalsie vyplavuje.
@leamax dakujem 🙂 tesim sa z toho
leamax
26. okt 2013
@mia005 to verim 😃 ja by som tiez rada, keby uz dosla ta prva tak ako tebe, uplne ze parada
golinka22
26. okt 2013
Ja som dostala slabe jednosnove po 4 mesiacoch a to mi uz dali aj norethosteron a 2 injekcie a potom zrazu prislo... nasadila mi HAK a dnes po 24 dnoch mi prisla mrcha som zvedava kolko bude trvat...
Sranda je ze zaciatkom tohto roka som bola nestastna ked som dostala a teraz je to opak cakam kedy konecne pride...
mellsautor
26. okt 2013
@leamax
@mia005 no som sice 14 dni po ... neviem preco sibe my v hlave ci nemozem mat aj mimimaternicove :-S muz ma ukludnoval ze to nie je mozne byt "normalne" a aj "mimimaternicovo" ... ale co je on doktor 8-( 😃 ... mne bolo totiz "divne" uz v auguste ... este som sa dr. pytala ci mozem si to vsetko namyslat ze sa citim "tehotna" ... fakt my bolo zle uz v auguste ale testy vzdy negativne ... potom o mesiac na to test pozitivny .. jaaaaj ... keby ma niekto platil za to co my v hlave vsetky mozne hororove scenare prebiehaju tak som asi uz milionarka =-) ... a s krvacanim som si vsimla mam to tak ze ked sa viac hybem ... tak normalne jemne krvacam ... ked napr. len vecer pred tv sedim a nist nerobim ... tak krv nikde ... ja nie som normalna :-N varia v blazinci dobre ? 😃 zeby som sa tam nechala dolifrovat 😃
mellsautor
26. okt 2013
@golinka22 to vazne po 4 mesiacooooooch ?!?!?!? :-o kokso to muselo byt nekonecne cakanie 8-( ... a to s tym radovanim je dost smutna skuska tvojho osudu :-| ale treba verit ze toto uz nezazijes 😉 a tato skusenost ta posilnila a nabuduce budes tehuskovat pekne s bruskom 😉 teda ak mimco stes kedze ti dr. nasadila HAK
mellsautor
26. okt 2013
@mia005 inac to s tym "ci my je zle" mas pravdu 🙂 nesmiem tolko saliet uz =-) keby nieco nebolo ok tak mam urcite bolesti ... len ked ma pichne v pravom vajecniku tak panikaaaaaa =-) jj ja viem to je uz na diagnozu 😃
leamax
26. okt 2013
@golinka22 fuuu, ty to mas nejake dost rozhadzane po tom kyrete. divne, ze este aj pri HAK ti dosla skor ako si HAK dobrala, teda skor ako na 28DC
@mells moja, keby si bola uz v auguste tehu, tak ti jednoznacne ukaze test pozitivne, aj keby bolo mimomaternicove. . si kratko po kyrete, ja som to na 14.den po kyrete este tiez tak mala, viac sa setri. ved nenariadili ti kludovy rezim?
mia005
26. okt 2013
@mells jeeejo hlavne sa privelmi nesleduj 😃 potom to udiera na mozog a to viem o com hovorim 🙂 len ti pomalsie klesa hcg,uz by si podla mna mala ine priznaky keby to bolo cosi horsie.nemas teplotu,silne bolesti tak kliiidek.psychika je mocnaaa 😃 mysli pozitiiivne moja,pozitiiivne 🙂
mellsautor
26. okt 2013
@leamax hej hej 🙂 ja som asi tak divna ze potrebujem "pocut" citat 😉 ze podobnym niecim presli ste aj vy ostatne a je to vsetko "normalne" ze nezvycajne sa so mnou nedeje =-) uz dam dufam pokoj 😃 aj ked za to by som ruku do ohna nedala 😃 jednoznacne pekny vykendik a dakujem za pismenkaaaaa 😉
mellsautor
26. okt 2013
@mia005 no pekne cize si si tym presla aj ty 🙂 ako si sa dokazala prestat sledovat ??? 🙂 babo raaad 🙂 bo ja myslim ze to nie je mozne =-), dakujem aj tebe za pismenkaaa ma poriadne ukludnili 🙂 ... aj tebe prijemne vykendovanie 😉 prajem
leamax
26. okt 2013
@mells zamestnaj si niecim hlavu a hlavne ako pise @mia005 - mysli pozitiivne 🙂
mia005
26. okt 2013
@mells presne tak, zamestnaj si hlavu. ako som písala, my dorábame dom, takže hlavu mám zamestnanú až až 🙂 Musíš si nájsť nejakú činnosť a nesledovať každé pichnutie, zabolenie a pod. 😃
leamax
26. okt 2013
@mia005 moja rec 🙂

@mells urobte si s muzikom nejaky romantikus vikend, venujte sa sebe, vyjdite si niekam 😉 ale zacni citat nejaku veselu knihu, nejake rucne prace 😉
mellsautor
26. okt 2013
@leamax jaaaaj aka si zlatunkaaa 🙂 skusala som uz vsetko mozne ... so psikom vonku som bola ... moj manzel je skor ten typ co nepodnika nic .. cize na neho sa spolahnut nemozem ... ]-( aj teraz siel spat bo je unaveny ale to mu nemozem vycitat maka v novej robote a je toho na neho dost ... ja by som sa aj odreagovala ale nejde to ... stale ma popichava v pravej strane kde je vajecnik a desi ma to ... asi skocim do nemocky nech ma prezru aby som sa ukludnila .. len dneska je tu sviatok a asi si viem predstavit ake tam budu "mile" tie sestricky a dr. co musia robit =-) ... na nic sa neviem sustredit ani na knihu ani na rucne prace :-| to je uplne zleeee ... do rici tam 🙂 asi si dam facku 😃 aspon sa zamestnam 😃
leamax
26. okt 2013
@mells 😃 zeby facka pomohla 😃
sak aj moj podnikne sam od seba len velmi zriedka nieco, tak je to na mne 😃
no nech su nevrli kolko chcu, skoc do tej nemocky, lebo sa fakt zblaznis z toho. podla mna si urcite v poriadku, ale pre tvoj klud chod, nech ta pozru
mellsautor
26. okt 2013
@leamax 😃 zeby ??? 😃 ehm ehm 😃

no nic idem do tej mocky nem ... bo aj neako zase krvacam aj ked svetla krv ale ma boli aj podbrusko a stale picha v pravo na vajecniku ... tak drz palce =-) normalne bojim bojim :-| aaach ...
mia005
26. okt 2013
@mells No moja, držím ti palce 😉 Aspoň budeš mať kľud na duši a nefackaj sa 😃
vejvass
26. okt 2013
Ja som po prvej kyretazi krvacala cca 1 az 2 dni a potom som asi 3 dni iba spinila prva mrcha prisla na 37 den a po druhej kyretazi som krvacala asi 3 dni dost vela a zacalo ma boliet podbrusko tak som isla na pohotovost kde mi zistili silny zapal a bola som zle vycistena nasadili mi 3 ATB venozne polezala som si este dalsie 4 dni v nemocnici a potom som este na doma dostala na 3 tyzdne ATB dvojkombinaciu takze takto som dopadla HCG este stale nebolo na 0 hodnote.No a prvu mrchu som tiez dostala na 37 den.No a teraz mam uz dalsiu mrchu za sebou po kyrete ta mi prisla na 33DC.Moja gynekologicka vzdy robi prve sono po kyrete az po prvej mrche skor nie.

Začni písať odpoveď...

Odošli