Tehotenské príznaky po kyretáži

mells
22. okt 2013

Ahojte zenusky,
chcela by som sa vas spytat tych co maju kyretaz za sebou, kolko po kyretazi ste mali este tehotenske "pocity" a priznaky ???
Ako dlho trvalo kym sa vam HCG hormon upravil a po akej dobe ste boli na kontrole ultrazvukom ? mne nakazali medzi 4-6 tyznov po zakroku ale citala som tu na fore ze uz zeny uz po 2 tyzdnoch boli. A hormon HCG po kolkych dnoch ste boli na kontrole ? a klesol ? ci sa najdu aj take co neklesol 😖 a co potom nasledovalo ???

mells
autor
26. okt 2013

@mia005 moje krasne dakujem za palceky, 🙂 no podam hlasenie : pani hypochondricka nastastie len panikarila 😀 😎 😕 🙄 vsetko mam ok, tie pocity tehotenske maju do 4 tyzdnoch uplne zmyznut ( takze asi mrchou by to malo odist ) tato informacia bude dufam dobra aj pre tie co zabludia do tejto temy 😉

mells
autor
26. okt 2013

@vejvass no pekne ☹ chuda cize ty mas za sebou tu druhu stranu "operativneho tzv. lahkeho zakroku " to my je luto ... dufam ze teraz uz ok po tolkom ATB uff ... na dalsi "pokus" 🙂 uz len stastny koniec !!!! 😉 a miminko v naruciiii

leamax
26. okt 2013

@vejvass fuuuha, si si teda "uzila" dufam, ze uz si v poriadku a atb zabrali, drzkaj sa, uz bude len dobre
aj mne kazali ist ku gyndovi az po prvej mrche, tak aj pojdem az po nej
@mells no vidis, som rada, ze vsetko ok 🙂 tak uz len hlavu do pohody a bude dobre 🙂

golinka22
26. okt 2013

@mells chcem ale dala mi to na upravu...

golinka22
26. okt 2013

@leamax bolo mi povedane ze mam vsetky mozne priznakly po kyrete... najprv hovorili ze to je psychika ale u man to urcite nebola, pretoze som sa snazila hned ist medzi ludi a nemyslela som na to.. ale vraj mi to moc vyskrabali a tazko sa mi davala dokopy slznica... neprajem to nikomu aby takto 4 mesiace cakal... bolo to strasne dufam sa mi to uz napravi, lebo baby ktore mali kyte kedy ja tak uz su aj tehu

leamax
26. okt 2013

@golinka22 hlavne, ze uz si ok. uzas, ze moc ta vyskrabali, otrasne. mne druhy kyret tiez urobili zle a mala som z toho zrasty poriadne. som vdacna doktorom, ktori ma dali dokopy 🙂
neboj, o chvilku sme my tehu a o rok na vianoce nam nase baätka spinkaju doma v postielke 🙂 🙂

golinka22
26. okt 2013

@leamax dufajme :DDD
chudatko 2 krat si si to prezila to mi je luto... neprajem to naozaj nikomu.. je to strasny osud... :((( dufajme sa uz vsetko zle na dobre obrati...

leamax
27. okt 2013

@golinka22 myslis kyret? tento posledny bol 4. ☹ veru ani nepriatelovi to neprajem zazit, je to hrozne. a hrozne to preskusa aj vztah. som stastna, ze mam takeho muzika akeho mam, iny by ma asi uz poslal kade lahsie
ale zleho uz bolo dost, uz bude len dobre 🙂 🙂 🙂

golinka22
27. okt 2013

@leamax :((( slzicky mi vysli ked som si precitala to cislo... bude dobre urcite, musime tomu verit a buduci ŕok si budeme pisat ako nam rastu brusena :DD... a naozaj je to skuska vztahu... ... a otehotnela si bez problemov ci po umelom sa ti to takto stalo?

waaaaw ja mam uz druhy den mrchu.. sice slabu ale mam... taka rada z toho som nikdy nebola.. znamena to ze sa mi dala konecne sliznica do poriadku...

mia005
27. okt 2013

@mells no vidiiiis aspon mas klud 🙂

leamax
27. okt 2013

@golinka22 presne tak, o rok mame krasne rastuce babatka v bruskach a pomaly budeme vybavicku pripravovat 🙂 🙂 🙂 strasne sa na to tesim 🙂 🙂 🙂
prve tehu bolo prirodzene, po vyse dvoch rokoch, ostatne boli po umelom oplodneni, druhe tehu bola anembryomola (prazdny vacok), takze to bolo take divne vtedy.
ale nechcem na to mysliet, ani spominat. nasi anjelickovia su spolu v nebicku a o chvilu nam poslu nase dietatko 🙂 🙂 🙂

no super, pekne mrchuj, to som rada, ze sa davas dokopy 🙂

golinka22
27. okt 2013

@leamax dakujem... drzim palce v snazeni

leamax
27. okt 2013

@golinka22 dakujem 🙂

leamax
28. okt 2013

zeny, ja som dnes v noci vycikala take brutalne kolajnice, no ale ze uplne krasne 🙂 a este som hovorila, ze ved ako je to mozne, ze ved od kyretu sme s muzikom mali keksik len raz a uz taketo hrube // 🙂 no pekny sen, ze 🙂

mells
autor
28. okt 2013

@leamax no moment 🙂 sen ci realita 😝 ... to je PORIADNY ROZDIEL 😉 alebo zeby SEN sa stal REALITOOOOU 😝 wow .... hned odpisala nech je nam jasno 😝

leamax
28. okt 2013

@mells sak sen, sak pisem, ze pekny sen 🙂 no ale ze kolko optimizmu to doda 🙂 🙂 🙂

mells
autor
28. okt 2013

@leamax kokso vsak som to citala zhurtom a tak som sa potesila 🙂 ze som totalne zneistela .... zena sny sa musia plnit !!!!! 😉 proste musiaaaaaaa ...

leamax
28. okt 2013

@mells presne!!! ved si pozri v snari, co znamena, ked sa zene sniva, ze je tehotna - ze "zelanie sa splni" 🙂 🙂 🙂 ale tie kolajnice - no brutal, jak fixkou nakreslene 🙂

mells
autor
28. okt 2013

@leamax hehe 😀 tak to uz inak ako coskoru udalost nevidim 😉 ... mas doma snar ??? ci niekde na nete ??? ja som mala len neviem kde sa po prestahovani zatulal 😖 .... a na nete je ich tolko ze neviem sa v tom vyznat ...

leamax
28. okt 2013

@mells doma nemam, nasi maju, ale ja kukam na nete, na ivestenie.sk 😉

mells
autor
28. okt 2013

@leamax kujeeem ... 😉

leamax
28. okt 2013

@mells a za co? 😀

mells
autor
28. okt 2013

@leamax draha :D posun si prdelku o trosku dalej :D sedis si na vedeniii :D ... no vsak za "link" ;) neeeeee 😉

leamax
28. okt 2013

@mells 😀 😀 😀
dobry je aspon? 😀

mells
autor
28. okt 2013

@leamax neviem este som neskusala :D :D :D ...

leamax
28. okt 2013

@mells 😀 😀 😀

leamax
28. okt 2013

@mells a inak - za malo 😀 😀 😀

mia005
29. okt 2013

@leamax Jeeej a ja že realitaaa tie koľajnice 😀 Škoda 😒 Mne sa pred druhým tehu snívalo, že som išla do rybníka plného rýb, ale voda v ňom bola špinavá. Teraz sa mi snívalo, že chodím po pás v krásnej čistej priezračnej vode, kde bolo vidieť až na samé dno 🙂 Druhá mrcha mi už končí, výsledky v nedohľadne. Inak baby som sa dočítala, že intolerancia pšenice má súvis so spontánnymi potratmi. Teraz som sa tak spätne zamyslela a vždy po jedle z bielej múky ma bolelo brucho, mala som kŕče. Tak od soboty som na strave bez bielej múky a mlieka,lebo mlieko nemôžem a bolesti sú fuč.. Či myslíte, že len haluzím 😀 😀 🙄 🙄

leamax
29. okt 2013

@mia005 ryby vraj znamenaju prirastok do rodiny, ale spinava voda znamena nejaku prekazku tusim. cista priezracna voda je dobre znamenie 🙂
nie, neblaznis, ved to je presne to, co som vam pisala, ze kupte si v lekarni domaci test na celiakiu. celiakia = intolerancia psenicnej muky a vyrobkov z nej. je to jednoduchy test, to zmaknete a budete mat aspon jasno 😉

leamax
29. okt 2013

@mia005 inak neviem, odkial si, ale uz aj v NR robia reprodukcnu imunologiu - ci nahodou nemas protilatky proti trofoblastu, proti placente. sice este len zacinaju, ale uz maju plne terminy do decembra. my sme tam dnes nahodou boli, lebo robia aj normalnu alergologiu a muzik spomenul, ze sa snazime o babo, tak sme sa hned objednali na tu imunologiu 🙂