Tehotenské príznaky po kyretáži

Ahojte zenusky,
chcela by som sa vas spytat tych co maju kyretaz za sebou, kolko po kyretazi ste mali este tehotenske "pocity" a priznaky ???
Ako dlho trvalo kym sa vam HCG hormon upravil a po akej dobe ste boli na kontrole ultrazvukom ? mne nakazali medzi 4-6 tyznov po zakroku ale citala som tu na fore ze uz zeny uz po 2 tyzdnoch boli. A hormon HCG po kolkych dnoch ste boli na kontrole ? a klesol ? ci sa najdu aj take co neklesol :-S a co potom nasledovalo ???
mellsautor
31. okt 2013
@leamax ee 🙂 bez slahacky ... ale ked to tak zoberem 😃 do kelu mame doma slahajdu =-) no hold neskoro ... inak tiez bez slahacky ... :-p mnamka
leamax
31. okt 2013
@mells 😃 😃 😃 tusim som normalne hladna z toho 😃
mellsautor
31. okt 2013
@leamax hehe tak ti trebaaa 😉 a sup nieco mnamky zbodnut :-p najlepsie palacinkyyyy 🙂 xixi ... ja som sa prave ako spravna pastikarka napchala pastekovym chlebom s cibulkou :-p kokso ... a manzel moze dojst domov 😃 nie je nad cibulovy dych :-p =-) :-N 😃
leamax
31. okt 2013
@mells no idem aj ja na chlebik, mnam 😉
mia005
31. okt 2013
@mells
@leamax zeny moje prepacte,ze sa az teraz ozyvam.ziadne sex volno sa nekonalo 😃 muzika mam choreho,tak varim cajiky,robim obklady,meriam teplotu atd.jaaaj a chcete vediet ako dopadol ten celiaticky test asi zeee 😃 negatiiivnyyy,takze to bude nejaka intolerancia.ale aj tak asi zbehnem na imunologiu,nech mam dusu na mieste.lebo som s tou krvou haluzila 😃
leamax
31. okt 2013
@mia005 huraaa, super, gratulka 🙂 aj ked teda na druhej strane by si aspon vedela pricinu, ale zas celiakia je na cely zivot a teda nic moc :-p ale som rada, ze ju nemas 🙂
joooj, tak muzovi skore uzdravenie. to ma taky ten "smrtelny chlapsky soplik" 😃 ci ho to riadne laplo?
mia005
31. okt 2013
@leamax dakujeeem 🙂 muzik je riadne ko chudak.on je taky typ co sa furt smeje,robi srandy,stale musi nieco robit a dnes len lezi,spi a poti sa.ziadne srandy 😞 on este "smrtelny chlapsky soplik" nemal.je ako chuck norris,nic ho nezlozi 😃 az na40tky horucky 😕 som mu isla merat teplotu a s vyplestenymi ocami mi hovori,ze teplomer do riiitky? 😃
mia005
31. okt 2013
@mells ja milujeeeeeeeeem palacinky,si mi urobila chuteee 😞
mellsautor
31. okt 2013
@mia005 ou nooou ... chori ??!?!?! no tak to mas ako o mimino sa starat 😃 ale to ti aspon nefrfle dotoho 😃 =-) 😃 ... supi ze test negativus 😉 ... a co mas s krvou neako my usla nitka =-) mala si neake hodnoty zvysene ??? tak preto patras na co ci koho si alergicka ? 😃 ci intolerantna 😃 kokso to co je za slovo ?
mia005
31. okt 2013
@mells este ze nemam intoleranciu na mojho 😃 mam traviace problemy po mlieku a bielej muke,brucho ako keby som cakala slona a krrrceee 😞 s krvou som haluzila pri tom teste.
leamax
31. okt 2013
@mia005 😃 prepac, sa bavim na tej poslednej vete - sa mu roztriasli nohy, co 😃 😃 😃
a to skor moze byt laktozova intolerancia. skus este aj mliecne vyrobky vylucit, resp. ich nahrad trebars tymi kozymi, ovcimi vratane jogurtov, syrov
mellsautor
31. okt 2013
@mia005 sorky draha 😃 neostava ti nic ine ako si ich urobit 😉 teda ak ich vies 🙂 ja som nevedela 3 roky som sa jedovala s panvicami, palacinkarnami a inymi sra...ami 😃 az s tym mojim novym cudom my to vyslo 🙂 ... a pekne nam napis ake mas rada ty :-p nech to mame tu kompletne
mia005
31. okt 2013
@leamax to neviem ale mal strasne vyvalene oci plne strachu 😃
mellsautor
31. okt 2013
@mia005 ou nooou dufam nemas histaminovu intoleranciu ... :-| to ma moja mamina a nie je to sranda :-S kokso sup na tu imuno.... onu ... a nech vies co ti je =-) drzkam palcekovo 😉
leamax
31. okt 2013
@mia005 😃 to by si mu podla mna ani ten teplomer tam nestrcila, ked sa tak bal 😃 😃 😃
mia005
31. okt 2013
@mells ja si robievam zo spaldovej muky a zboznujem ich na vsetky mozne sposoby,s tvarohom ovocim,slahackou,poliate cokoladou..jooj nedrazdi moje chutove bunky 😃
mellsautor
31. okt 2013
@mia005 a muzikovi skore uzdravenie 😉 a malo merania teplotky s vyplostenymi ockami 😉 😃 ak by mu teploty nesli dole normalne ho dotiahni na pohotovost a tam mu daju infuzku a hotovo 🙂 ja som tak urobila s mojim ked "umieral" 😕 a dokonca ked sa mu prilepsilo tak som ho mala aj odfotit aby doma ukazal ze bol v nemocnici 😃 ale toto sa nesmie dozvediet ze som to sem napisala inak sa so mnou vazne rozvedie :-x 😃 😎 ]-(
leamax
31. okt 2013
@mia005 joooj, cica, nedas receptik na tie zo spaldovej muky? ja mam iba z bielej, chcem ju nahradit, ale nikdy neviem trafit to spravne mnozstvo spaldovej, alebo celozrnnej muky
mellsautor
31. okt 2013
@leamax VAZELINA 😃 viac sem pisat nemusim 😃 😃 😃 😃
mia005
31. okt 2013
@mells boze moj to je zas co za intoleranciu?
@leamax noo myslim ze ani zastruhany vlas by som tam nedostala 😃
mellsautor
31. okt 2013
@mia005 tu muku nepoznam =-) ... ale znie to tak zdravo 🙂 a uz ani psssst o lapacinkach 😃 slubujem 😉 uz ziadne PALACINKYYYYYYYYYYYYYY 😃 😃 😃 😃
mellsautor
31. okt 2013
@mia005 no mamina ma take priznaky ako nafuknutie brucha, krce, zaludok ju boli, no proste je jej dost zle ako zlcnikovy zachvat ale nie je to ten zachvat. A tato intolerancia obsahuje ze nemoze skoro vobec nic :-o 😕 ]-( 😞 :-| dost narocna ... ale nepredpokladam zeby si ju mala ty bo ta celiakia dopadla negativne 😉 mozno mas laktozovu intoleranciu skus bezlaktozove mliecko 🙂 aj ked je drahsie ale zato je sladsie :-p chuti ako riedena slahacka 😃
leamax
31. okt 2013
@mia005 😃 😃 😃 tiez si myslim. ale ze co ho to napadlo 😃 😃 😃
@mells asi aj na ten zastruhany vlas by ju bolo treba 😃
ja robim muffiny z takej muky, alebo z celozrnnej, podla toho, ktoru mam. a dokonca aj moj muzik povedal, ze su vyborne 🙂
mia005
31. okt 2013
@mells dakujem,momentalne mi tu chrape do serialu 😃 za chvilu ho pojdem premerat.este ze mame doma vazelinu,nech ma trosku zmenu 😃

@leamax vies co ja tam normalne namiesto bielej svihnem spaldovu,dam trstinovy cukor a spravim ich take redsie.momentalne papam spaldove pracliky s lanom 🙂 huraa zdrava strava
mellsautor
31. okt 2013
@leamax to ked sa dostanem na sk musim kupit 🙂 a vyskusat 😉 ... kde to kupujes ??? a ako sa tej muke presne nadava ???? =-)
mia005
31. okt 2013
@mells na tom mlieku fungujem uz pomaly dva roky 🙂 spalda je zdrava to mas pravdu.moj ohrnal nos nad babovkou zo spaldy a potom ju zbuchal skoro celu 🙂
mia005
31. okt 2013
@mells spaldovu muku kupis normalne v tescu alebo v zdravej vyzive.su aj spaldove cestoviny.
mellsautor
31. okt 2013
@mia005 no hlavne ze vam tu kazem o vazeline a ja ziadnu doma =-) do kelu musim muza do vaty zabalit nech nikde virus nechyti 😕 akoby sme merali potom teplotu 😃 loool ... vies co som ja raz skusila cerstve zemiaky na slapy dat 🙂 priviazala som ich s obväzom a vazne vytiahli teplotu ... alebo priamo na celo 😉 to si robim aj ja sebe ked ma boli silno hlava alebo mam teplotu ... fakt pomaha 😉
mellsautor
31. okt 2013
@mia005 preco sa to vola SPALDOVA ????? 🙂 mam googlit ??? 😉 😃
mellsautor
31. okt 2013
@mia005 co to citam ?!?!?!? cize laktozikujeme ??? :-| chuda moje ... tiez si nevies nieco ine najst ... du machts sachen mensch =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli