Tehotenské príznaky po kyretáži

mells
22. okt 2013

Ahojte zenusky,
chcela by som sa vas spytat tych co maju kyretaz za sebou, kolko po kyretazi ste mali este tehotenske "pocity" a priznaky ???
Ako dlho trvalo kym sa vam HCG hormon upravil a po akej dobe ste boli na kontrole ultrazvukom ? mne nakazali medzi 4-6 tyznov po zakroku ale citala som tu na fore ze uz zeny uz po 2 tyzdnoch boli. A hormon HCG po kolkych dnoch ste boli na kontrole ? a klesol ? ci sa najdu aj take co neklesol 😖 a co potom nasledovalo ???

mia005
31. okt 2013

@mells dikes za tip,pojdem ho premerat a ak neklesne,nacistim zemiaky a obalim ho nimi,nech je fit.sak treba nam na dome makat a nie sa valat v posteli s nejakou horuckou 😀

leamax
31. okt 2013

@mia005 niet nad taku zvukovu kulisu k serialu, ze 😀 moja mamina mi doteraz neverila, ze moj muzik chrape, si myslela, ze asi len ocino chrape 😀 az vcera dosla, ked uz spal pri mne na gauci a vo dverach vyplestila oci, ze to co 😀 😀 😀
no to prave nikdy neviem trafit, lebo to cesto s touto mukou zhustne trosku neskor ako s bielou, takze sa mi podari ho vacsinou urobit hustejsie 😀
@mells normalne sa vola spaldova muka. mavaju to v tych zdravych obchodoch a tu celozrnnu tusim maju aj v tescu 🙂

mells
autor
31. okt 2013

@mia005 tak tak 😀 vikend sa blyziiiiii ... normalne ho citim 😕 aha nie mmt 😀 moja mala prdka sa uprdla 😀 ... a na platky ich nakrajaj a tak poprikladaj 😉 fakt pomoze a drzkam palceky nech uz zase ftipkuje a je vsetko tak ako bolo doteraz 😉

mia005
31. okt 2013

@mells googli,ten to vie najlepsie 😀 laktozujem laktozujem,sak co si zacnem 😀 uz aj nebielo mukujem 😀 este ze sexovat mozem a nemam na to intoleranciu 😀

mells
autor
31. okt 2013

@leamax dikes za tipa 😉 a ked ti nikto neveri natoc ho na mobil 😀 ja som mojho natocila a vydieram ho tym ze ked ma nebude posluchat dam to online 😀 loooooooool ....

leamax
31. okt 2013

@mells no spaldova sa vola preto, lebo je to zo spaldy a nie zo psenice 😀 spalda je tiez obilnina 😉

mells
autor
31. okt 2013

@mia005 no nekric hop 😀 inak to by bola uz ina sila keby bola aj taka intolerancia 😲 😲 😲

mia005
31. okt 2013

@mells dakujem,ten nas mazel spi vo svojej postielke prikryty dekou.stale sa tlacil k nam do postele,neuspesne.vzdal to a s vrcanim sa bachol do postielky,zaryl hlavu do deky a nebavi sa s nami 😀
@leamax nestiham pridavat zvuk na telke 😀

leamax
31. okt 2013

@mells akoze ako chrape? aj to som uz urobila a mi povedal, ze: aaale, to je nic, to mozes pri tom kludne spat. ale ze chrape ja cirkularka, ze urcite ani psy vonku nespia, to ho netrapi 😀 😀 😀
@mia005 no alergia na spermie neni ziadna sranda, tomu ver

mells
autor
31. okt 2013

@leamax vzivote som to nepocula 😕 je vidiet ze som tymto smerom dooost nevzdelana ... cim viac clovek starne tym sa viac zacina tymto smerom "podievat" 😕 no asi radovat sa nie je comu vsakze 😒 ... ale pokial len to tak sme este na tom DOST DOBRE 😀 😉

leamax
31. okt 2013

@mells ano, existuje, zena moze mat pritlatky proti muzovym spermiam a aj proti cudzim spermiam. prejavuje sa to podobne ako mykoze, len nie je ten hrudkovity vyktok ako pri mykoze. po sexe svrbenie, opuch, scervenanie (tam dole samozrejme, nie cele telo). v extremnych pripadoch vraj moze nastat az anafylakticky sok a smrt, ale to je fakt extrem a to sa este nestalo.

mells
autor
31. okt 2013

@leamax normalne do neho STRC 😀 ked sa to neda uz vydrzat tak ho fakt ze normaaalne STRC 😀 az kym sa neprebere a potom ked bude uz hore tak ty pekne pravidelne dychaj a tvar sa ze spis 😀 😀 😀 .... u mna to zatial takto funguje 😀 ale to sme este malo spolu 4 roky 😉
@mia005 kolko ste vy babenky s tymi vasimi ???

mia005
31. okt 2013

@leamax pocula som o takej alergii..mon riadne chrape,niekedy odfukuje az mi vlasy lietaju 😀 zboznujem to jeho take chrapostekanie,ze vzdy nadskocim na posteli.dokonca aj pes sa zlakne a nadskoci v postielke 😀 inak aj suseda riadne chrape,aj mojho tromfne 😀

mia005
31. okt 2013

@mells hehe ja som s mojim kratucko,len rok a par mesiacov po strasnom vzrusivom vzplanuti,utajovanej laske.prekonali sme vsetky problemy,opustili svojich predchadzajucich partnerov po 6 a 7 rocnom vztahu,ja som sa prestahovala k mojmu a tak si nazivame 😀

mells
autor
31. okt 2013

@leamax akoze toto ma dost sokovalo 😲 omg ... strasne .... najme pre tych co sa lubia 😕 😨 ☹

leamax
31. okt 2013

@mells
@mia005 ja ho tak jemne poskrabkam, on sa preberie a hned vie, ze sa ma nejak otocit. horsie, ze on chrape v kazdej polohe 😀 ale to chrape len dovtedy, kym nezaspi ze riadne tvrdo (alebo to asi ja zaspi riadne a nepocujem ho 😀 ) predvcerom som ho tak zobudila aspon dvakrat, to sa fakt nedalo pri tom chrapani ani zaspat. tak sa zdvihol a siel do obyvacky. a rano tvrdil, ze som ho vyhnala - no nedorazili by ste ho 😀 😀 😀
my sme 6 rokov zobrati a a spolu sme 14 🙂

mia005
31. okt 2013

@leamax kde beries take odborne vedomosti?cez google ci robis niekde v nemocke?budes nas osobny radca pri zdravotnych problemoch 🙂

leamax
31. okt 2013

@mia005 jeeej, tak tomu sa hovori laska ako blesk z neba, ze 😉 🙂
@mells tak co - sexik mimo ovulky s kondomom, pocas ovulky ze vraj sa tie protilatky tak netvoria. vraj sa da aj otehotniet prirodzene pri tom, ale trva to dlhsie, ved ani zdrava zena neotehotnie hned na prvu ovulku, nie este s protilatkami. alebo potom ivf

mells
autor
31. okt 2013

@mia005 tak tu susedu ti nezavidim 😀 ... a fajnovo taketo zaciatky juuuj ... to ti este jeho chrapanie ani tak nemoze vadit 😀 😉 to este len pride 😀 ... ta hlaska " staryyyy chraaaapes ... otoc saaaaaa " 😀 😀 😀 😀

mia005
31. okt 2013

@leamax mne moj tvrdi,ze nechrape 😀 hlavne,ze sa sam obcas preberie na to ako chrape 😀 to ste este nepoculi nasho psa ako chrape 😀 ako stary chlap 😀

leamax
31. okt 2013

@mia005 no dik, radsej to nevediet 😀 zial, vlastna skusenost

presneee, aj moj tvrdi, ze nechrape tak hrozne a tiez sam seba obcas zobudi😀 nas pes chrape tiez, ale nestastie ju mame vonku. to uz by som asi nespala vobec, keby to na mna obidvaja spustili😀

mells
autor
31. okt 2013

@leamax jejoooo 🙂 tak to ty mas najviac skusenosti 😉 a sa este cudujem ako nezne po tych rokoch 😀 dobreeee dobraaaaaa dobreeeee 😀 ... a nebud taka kruta a nevyhanaj mangela do obyvacky 😀 hihi ... si ho viem zivo predstavit ... jaaaaj chlapiiiii

mia005
31. okt 2013

@leamax nooo z uplne jasneho cisteho neba 😀 to sme rok spolu pracovali v jednej firme,no stretavali sme sa malo a po roku sme to dali spolu dohromady 😀 mne chrapanie nevadi,som trenovana od malicka.ked som bola mala a spavala som s nasimi,otec pilil ako drevorubac,u starych rodicov chrapali obaja.vlastne by som bez chrapania asi ani nezaspala 😀

leamax
31. okt 2013

@mells 😀 akoze ked cloveku takto strasne pili rovno do usi, tak si aj tajne zela, bud aby prestal a spal normalne, alebo aby ozaj isiel do tej obyvacky 😀 ale fakt som mu nikdy nepovedala, ze: chod do obyvacky, alebo nieco take. on sa vezme sam. ved zas ked ho furt budim, ze jo 😀

mia005
31. okt 2013

@leamax aha,to je mi luto ☹

leamax
31. okt 2013

@mia005 no keby si bola dva tyzdne doma sama a zaspavala pri tichu, tak potom by ti to chrapanie vadilo. keby mi chrape kazdu noc pri uchu, tak by som to aj ja uz ignorovala

mells
autor
31. okt 2013

@mia005 OMG 😀 to aka ironia osudu ... ze trenovana na chrapanie 😀 😀 😀 vsetko ma svoje + aj - 😉 v tvojom pripade to ma + bo sa vies vyspat aj ked sa "piiiliiii" 😀 dooost dobreeee

leamax
31. okt 2013

@mia005 dakujem. preto som pisala, ze v nr robia tuto reprodukcnu imunologiu. mne to zistili v prahe a mala som ist aj na kontrolu, ale uz som sa nevedela s nimi skontaktovat. tak som rada, ze uz to robia aj tu a nemusim sa trepat do prahy. ono tam sa berie aspon 6 tyzdnov pred planovanym pocatim prednison (dobre sa z neho pribera, staci len vodu pit a hned mate par kilov navyse), plus teda mimo ovulku sexik s kondomom. ale je to hrozne obmedzujuce, clovek si ten sexik ani neuzije a musi sledovat ovulku, no otras, nenavidim tie protilatky 😠

mia005
31. okt 2013

@leamax tak to ano 🙂
@mells presne,aspon nejaka vyhoda,som odolna proti kazdemu chrapaniu 😀 baby,sak tu si kecame tusim len my tri 😀

mells
autor
31. okt 2013

@leamax
@mia005 zenusky manzel my prisiel domov 🙂 idem sa hrat na vzornu, starostlivu manzelku a idem ohriat veeecuuu 🙂 😉 ... kujem za supis pokec aj ked niekedy bolava tema pre teba leamax ... ale verim ze aj vam dobre padlo vyplut pismenka sem na plochu 😉 ... do skoreho popisania ... o5 spolu 😉 pekny vecer a ty mia005 sup supat zemiaky 😀 😉 ajojteeeeeeee

leamax
31. okt 2013

@mia005 no, tiez pozeram, ze mame tusim verejnu sukromku 😀
@mells ale v pohode, ja viem, ze budeme mat nase babätko z IVF, neni to nic hrozne, lubit ho budeme rovnako 🙂 uz teraz ho lubime 🙂
pekny vecer aj vam 😉