Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Užívali ste Clostylbegyt?

lulu939075
18. okt 2012

Ahojte, už druhý mesiac užívam Clostybegyt. Musím povedať že hned po prvom podaní mi konečne prišla menštruácia sama od seba. Predtým som bola 4 krat na inekcii ☹ teraz mi sledujú ovulku, lekár hovorí že niečo sa tam deje len zatial nevie čo 😖 Ale už to je úspech že konečne po roku som dostala iba v omeškaní 9 dní MS a robia sa mi total vyrážky na tvári. Cítim sa ako puberťák 😀 Máte niektorá s týmto liekom skúsenosti? Aké ste mali problémy predtým. Pomohol vám tento liek? Ďakujem za odpovede

ematko29
19. okt 2012

ano ja som prvykrat užívala klostilbegit,teda vtedy pod názvom klomhexal alebo klomhexan už si nepametám,pred 8rokmi.tiež menzes meškal,ale umna tobolo 2týždne.na druhy mesiac som otehotnela aporodila som krasnu zdravú dcerku.druhykrat pred 4rokmi úž klostilbegittiež sa poštastilo na 2mesiac 😀 .ťiež máme zdravú dcérku.ak by som ho nebrala tak možno doteraz čakám 😔 určite sa to do toho 3mesiaca podarí ,držím velmi prsty.ešťe som chcela,že ked som bola druhykrát na folikulometrii tak mi lekárka povedala,že vaječníky asi nereaguju tak ako treba lebo nevidela dominantny folikul.Nechali sme to tak,že na druhy mesiac zvyšime dávku asi predstav ,že sa nám podarilo,lebo som sa na to nezameriavala 😀

alexis617
25. okt 2012

@lulu939075 ja som ho brala dlhodobo,merali m ovaria,vajíča sa síce konečne-tvorili,ale praskali mala som ovuláciu s oboch vaj.,často aj súčastne-boleli ma vaječníky,mne to nepomohlo

lulu939075
autor
6. nov 2012

@alexis617 Tak nejak sa to stalo momentálne aj mne ☹ mám s toho lieku vyrážky ako keby som bola puberťáčka, chodila som na folikulimetriu a nič // nikde ☹ som zvedavá s čím príde doktor teraz. Ako sa ti potom podarilo otehotniet?

alexis617
10. nov 2012

@lulu939075 istú dobu som musela prestať,asi po roku som ostala prirodzene tehotná podotýkam ,že v karte mám neplodná ,po liečbe laparoskopij,ov,priefukmi vajcovodov,dhodobej liečbe clostib.,duf.,a po 3 rokov som opäť tehotná som v 13 týždni tak vidíš hlavu hore držím ti palce lekár nemusí mať vždy pravdu 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli