icon

Odporučte veterinára na kastráciu psíka v Žiline

avatar
lenona1
15. jún 2026

Ahojte, viete odporučiť veterinára v Žiline alebo blízkom okolí, takého "dedinského,, čo nepýta prehnané sumy za kastráciu psíka? Ďakujem

avatar
hytal
15. jún 2026

My sme dávali v Anime, je tam ozaj draho, ale zasa keby nebolo dačo v poriadku, majú tam veľa možností v porovnaní s menšími veterinami. Inak je veľmi zlatá pani doktorka na Hájiku.

avatar
lenona1
autor
15. jún 2026
@hytal

My sme dávali v Anime, je tam ozaj draho, ale zasa keby nebolo dačo v poriadku, majú tam veľa možností v porovnaní s menšími veterinami. Inak je veľmi zlatá pani doktorka na Hájiku.

Ďakujem, túto kliniku poznám a aj na vlčincoch aj bôriku... viem že sú ochotní ale ten cenník býva vyšší
Naozaj hľadám obyčajného veterinára ako som písala...

anonym_064ab4
15. jún 2026

Čo je prehnaná suma? Záleží od veľkosti, či je to psík alebo fenka, akú má anestéziu atď. Poznám pani, ktorá dala vyjadrovať kocúra obyčajnému vylúčenému mäsiarovi a kocúrik skoro zomrel. Nakoniec zaplatila viac normálnemu veterinárovi, aby ho z toho dostal. Na niečom sa neoplatí šetriť.

anonym_a0d57d
15. jún 2026

@lenona1 Zavolaj si do Strážova. BeKy. Mám s nimi dobré skúsenosti. Kastrujú dobre a ceny boli vždy prijateľné oproti klinikám.

avatar
lenona1
autor
15. jún 2026
@anonym_a0d57d

@lenona1 Zavolaj si do Strážova. BeKy. Mám s nimi dobré skúsenosti. Kastrujú dobre a ceny boli vždy prijateľné oproti klinikám.

Ďakujem

anonym_35c368
15. jún 2026

A vieš o tom, že kastrovaní psy /samci/ sa dožívajú až o 3 roky kratšieho veku, ako nekastrovaní? Výskum sa síce robil len na plemene rotvajler, ale prečo by mali byť výsledky u iných plemien odlišné?

avatar
bykaterina
17. jún 2026
@anonym_35c368

A vieš o tom, že kastrovaní psy /samci/ sa dožívajú až o 3 roky kratšieho veku, ako nekastrovaní? Výskum sa síce robil len na plemene rotvajler, ale prečo by mali byť výsledky u iných plemien odlišné?

@anonym_35c368 blbosť nás pes má 16 rokov a verím že ešte pozije. A sučka má o 2 menej a žije a verím že ešte poriadne.

avatar
bykaterina
17. jún 2026

@lenona1 my chodíme do anima a teda velka spokojnosť. Naši mali aj pár operácii tam. Ale chápem že niekto chce niečo lacnejšie. Ono o vela to nebude ale úžasná dr je v rajci. Kastrovala nám Suri, keď ešte bola u nás v dočaske pokiaľ sme si ju nenechali. Rez do bikín a vtedy sme platili 70 eúr ale je to už 12-13 r. Späť. Ono vela záleží aj na váhe psíka.

avatar
lenona1
autor
18. jún 2026
@bykaterina

@lenona1 my chodíme do anima a teda velka spokojnosť. Naši mali aj pár operácii tam. Ale chápem že niekto chce niečo lacnejšie. Ono o vela to nebude ale úžasná dr je v rajci. Kastrovala nám Suri, keď ešte bola u nás v dočaske pokiaľ sme si ju nenechali. Rez do bikín a vtedy sme platili 70 eúr ale je to už 12-13 r. Späť. Ono vela záleží aj na váhe psíka.

@bykaterina ďakujem veľmi pekne ❤️

anonym_eabe14
20. jún 2026

@lenona1
Ja celý život chodím so psami aj mačkami na Veterinárnu kliniku na Vlčincoch, cenu neriešim, sú to predsa členovia rodiny. Tam absolvovali aj očkovania, operácie, eutanázie. Špičkové vybavenie kliniky, veterinárna pohotovosť, vysoká odbornosť a citlivý prístup k zvieratám a ich majiteľom ma presvedčili (mám skúsenosti aj s inými veterinárnymi ambulanciami). Keby išlo o člena rodiny, tiež by si riešila ceny, alebo starostlivosť?