Odporučte veterinára na kastráciu psíka v Žiline
Ahojte, viete odporučiť veterinára v Žiline alebo blízkom okolí, takého "dedinského,, čo nepýta prehnané sumy za kastráciu psíka? Ďakujem
My sme dávali v Anime, je tam ozaj draho, ale zasa keby nebolo dačo v poriadku, majú tam veľa možností v porovnaní s menšími veterinami. Inak je veľmi zlatá pani doktorka na Hájiku.
Ďakujem, túto kliniku poznám a aj na vlčincoch aj bôriku... viem že sú ochotní ale ten cenník býva vyšší
Naozaj hľadám obyčajného veterinára ako som písala...
Čo je prehnaná suma? Záleží od veľkosti, či je to psík alebo fenka, akú má anestéziu atď. Poznám pani, ktorá dala vyjadrovať kocúra obyčajnému vylúčenému mäsiarovi a kocúrik skoro zomrel. Nakoniec zaplatila viac normálnemu veterinárovi, aby ho z toho dostal. Na niečom sa neoplatí šetriť.
@lenona1 Zavolaj si do Strážova. BeKy. Mám s nimi dobré skúsenosti. Kastrujú dobre a ceny boli vždy prijateľné oproti klinikám.
A vieš o tom, že kastrovaní psy /samci/ sa dožívajú až o 3 roky kratšieho veku, ako nekastrovaní? Výskum sa síce robil len na plemene rotvajler, ale prečo by mali byť výsledky u iných plemien odlišné?
A vieš o tom, že kastrovaní psy /samci/ sa dožívajú až o 3 roky kratšieho veku, ako nekastrovaní? Výskum sa síce robil len na plemene rotvajler, ale prečo by mali byť výsledky u iných plemien odlišné?
@anonym_35c368 blbosť nás pes má 16 rokov a verím že ešte pozije. A sučka má o 2 menej a žije a verím že ešte poriadne.
@lenona1 my chodíme do anima a teda velka spokojnosť. Naši mali aj pár operácii tam. Ale chápem že niekto chce niečo lacnejšie. Ono o vela to nebude ale úžasná dr je v rajci. Kastrovala nám Suri, keď ešte bola u nás v dočaske pokiaľ sme si ju nenechali. Rez do bikín a vtedy sme platili 70 eúr ale je to už 12-13 r. Späť. Ono vela záleží aj na váhe psíka.
@lenona1 my chodíme do anima a teda velka spokojnosť. Naši mali aj pár operácii tam. Ale chápem že niekto chce niečo lacnejšie. Ono o vela to nebude ale úžasná dr je v rajci. Kastrovala nám Suri, keď ešte bola u nás v dočaske pokiaľ sme si ju nenechali. Rez do bikín a vtedy sme platili 70 eúr ale je to už 12-13 r. Späť. Ono vela záleží aj na váhe psíka.
@bykaterina ďakujem veľmi pekne ❤️
@lenona1
Ja celý život chodím so psami aj mačkami na Veterinárnu kliniku na Vlčincoch, cenu neriešim, sú to predsa členovia rodiny. Tam absolvovali aj očkovania, operácie, eutanázie. Špičkové vybavenie kliniky, veterinárna pohotovosť, vysoká odbornosť a citlivý prístup k zvieratám a ich majiteľom ma presvedčili (mám skúsenosti aj s inými veterinárnymi ambulanciami). Keby išlo o člena rodiny, tiež by si riešila ceny, alebo starostlivosť?

My sme dávali v Anime, je tam ozaj draho, ale zasa keby nebolo dačo v poriadku, majú tam veľa možností v porovnaní s menšími veterinami. Inak je veľmi zlatá pani doktorka na Hájiku.