icon

Čo mi dnes napísal 50r muž

9. máj 2026

Ahojte, som na FB zoznamke, mám 44 rokov, toto mi dnes napísal chlap - 50r.
Väčšine chlapov neodpovedám, len ma to zaujalo, má pravdu? Asi áno ...

Ženy v Tvojom veku nezaujímavé pre mužov ,jedine ,že máš financie vydrží aj to len krátko ,kto by chcel ženu v prechode pred prechodom s jej náladami ,hormonálnou -mentálnou nestabilitou ,s rozťahaným pohlavným orgánom -raz dvakrát možno ……taká úprimná úvaha bez urážky od chlapa s chlapským myslením 😉krásny deň.

Strana
z4
anonym_efa3ef
9. máj 2026
anonym_c420cd
9. máj 2026

@anonym_autor hlavne ze 50nici su sviezi, stavnati a neroztahani😄

avatar
katkaseiner
9. máj 2026

o toho by som neoprela ani bicykel...on sa citi strasne maly...ale uz naozaj nie je

anonym_c420cd
9. máj 2026

Preco nemohol zostat ten trefny nazov diskusie?🤨

anonym_239517
9. máj 2026

No, zrejme to bude primitív, ktorému ani vek nepomohol, aby zmúdrel. Ohrdnutý chlap, dno spoločnosti, kto by už len o takého nestál, že? Určite si svoje povisnuté mechy zastrkáva do ponožiek, chrbát ma zarastený chlpmi, ktoré mu trčia aj z nosa a penis má mľandravý ako kompót. Je to partia.

avatar
cina1
9. máj 2026

frustrovany uboziak...

anonym_215912
9. máj 2026

Zakomplexovaný debil a primitiv. Toho nahlásit a zablokovať. Buď žije s mamičkou a žiadna ho nechce alebo ohrdnuty naštvaný na ženy

avatar
struhanka
9. máj 2026

Dofrasa, škoda, že o tom nevie napr. 79-ročná Cher, ktorá má už pár rokov o 40 r mladšieho partnera. Že to dávno mala zabaliť po 40-ke. 😀 Ak toto indivíduum, ktoré tak “krásne” písalo o potenciáli 40-ničiek, nemá o ne záujem, je to v poriadku. Primitívny frustrovaný 50-nik nie je tiež podľa vkusu väčšiny žien.

anonym_798b5c
9. máj 2026

😂 ďakujeme mu za oznam, mame to podobne, ale trochu inak nastavené priority 😂 mňa napr nezaujíma prachaty dedo (aj keď som po 40ke), úplne mi stačí ktokoľvek, jediná podmienka je inteligenčná úroveň podobná mojej.

anonym_55ac4c
9. máj 2026

@anonym_autor hlavne, že on vysedáva na zoznamke, už vidím ako sa všetky bijú o psychicky narušeného jedinca. Pri takom štýle jednania mu ani 75 ročná neponúkne " pohlavný orgán".

avatar
victory7897
9. máj 2026

To bude zase nejaký ,,nevyťahany,, znalec...

avatar
princkrason
9. máj 2026

Minule som bol vo fitku a boli tam 40+ ženy – mal som čo robiť, aby som im stíhal, myslím tým tempom cvičebným. 😄"

anonym_a4ded5
9. máj 2026

SILA! Ešte venuje cas a energiu napísaniu tej spravy, chudáčisko ten to musi mat v živote ťažké.Je zranený, zakomplexovaný, prázdny vo vnútri.Lieci si svoje komplexy na zenach 40+.Asi mu taka dala košom, tak chŕli síru na všetky strany.

autor
9. máj 2026

Týpek má aj nick na pokeci: Bentley1975. Ani nemám slov. Napísal mi 8 správ, ani na jednu som nereagovala pre istotu.

anonym_d5d7df
9. máj 2026

Ten pise pravidrlne toto vsetkym aby zaujal a mal aspon megativnu pozornost

anonym_a4ded5
9. máj 2026
@anonym_autor

Týpek má aj nick na pokeci: Bentley1975. Ani nemám slov. Napísal mi 8 správ, ani na jednu som nereagovala pre istotu.

@anonym_autor
Máš tam fotku? Keď si nereagovala ani na jednu správu, nechapem prečo ti písal 8 správ

anonym_95bd29
9. máj 2026
@anonym_autor

Týpek má aj nick na pokeci: Bentley1975. Ani nemám slov. Napísal mi 8 správ, ani na jednu som nereagovala pre istotu.

@anonym_autor chlap s nickom Bentley1975 ? uz ten nick o nom dost prezradi, ze nebude cisti

autor
9. máj 2026
@anonym_a4ded5

@anonym_autor
Máš tam fotku? Keď si nereagovala ani na jednu správu, nechapem prečo ti písal 8 správ

@anonym_a4ded5 áno mám fotku jasne. On má takú nijakú, nie je tam on. Nereagujem. Ale on si ide svoje. Zablokujem ho, len chcem vidieť, kam až to pôjde.

anonym_a3a5b4
9. máj 2026

Koho zaujima nejaky 50tnik na zoznamke? Vacsina zien ma vo veku 40 a viac manzela. Mne osobne su cudzi chlapi a ich nazory na zeny ukradnute. A teda zeny po 40 nemaju chlapa snad vedia aj lepsie hladat chlapa ako na zoznamkach...

anonym_95bd29
9. máj 2026
@anonym_a3a5b4

Koho zaujima nejaky 50tnik na zoznamke? Vacsina zien ma vo veku 40 a viac manzela. Mne osobne su cudzi chlapi a ich nazory na zeny ukradnute. A teda zeny po 40 nemaju chlapa snad vedia aj lepsie hladat chlapa ako na zoznamkach...

@anonym_a3a5b4 hej? poradis nam teda?

avatar
katkazatka
9. máj 2026

Preto tam nepovsimnuty striehne roky na stavnatu 30-nicku, ktora ho oslovi.😀 Aj s jeho vytahanymi vakmi a ovisnutou ritou.

anonym_a4ded5
9. máj 2026

Nerieš, ta správa o nom veľa hovori, on sa sám predstavil, jednou vetou a veľa o sebe prezradil😁
Len asi mu to nedopina v tej hlavičke.Tieto typy su aj 10 rokov na Zoznamke a nie a nie niekoho spoznať, tak su z toho frustrovaní, plus vek do toho, telo už nieje čo bývalo, andropauza tak kope do zien aby si uľavil

avatar
procrastique
9. máj 2026

Chudák, už skúša čokoľvek len aby mu nejaká odpísala.

anonym_a3a5b4
9. máj 2026
@anonym_95bd29

@anonym_a3a5b4 hej? poradis nam teda?

@anonym_95bd29 Mam ti poradit ako si mas najst chlapa po 40tke? Snad nie je jedina moznost zoznamka. Ale ak cele dni sedis doma, nikam nechodis tak je mozne ze inu moznost nemas. Ja mam manzela, ini chlapi su mi ukradnuti. Ak by sa nahodou stalo, ze o muza pridem uzivam si uz zivot bez muza. Urcite by som nehladala noveho chlapa. Deti mame som spokojna.

avatar
jogy1984
9. máj 2026

To vyzerá na začiatok vážneho vzťahu. Toho sa drž dievča nech ty ho nejaká tu nekradne

anonym_cb3ba2
9. máj 2026

Že ty si tá istá z tej témy o nevydarenom rande zo zoznamky ?

autor
9. máj 2026
@anonym_cb3ba2

Že ty si tá istá z tej témy o nevydarenom rande zo zoznamky ?

@anonym_cb3ba2 nie, ja sa zatiaľ nestretávam s mužmi. Lebo toto je štatistická vzorka. Veľmi by som prekvapená, keby sa našiel niekto trochu normálny.

anonym_95bd29
9. máj 2026
@anonym_autor

@anonym_cb3ba2 nie, ja sa zatiaľ nestretávam s mužmi. Lebo toto je štatistická vzorka. Veľmi by som prekvapená, keby sa našiel niekto trochu normálny.

@anonym_autor Definuj, kto je normálny? Podľa teba?
Rozvedený 45+ so záväzkami, alebo slobodný bez záväzkov, vdovec, zabezpečený človek? Alebo niekto, kto ešte býva u rodičov? alebo taky co ma tri deti s troma zenami?

anonym_d62366
9. máj 2026

@anonym_autor A tipujem, ze to napisal plesaty pupkac, ktory ma sucho na ucte a asi aj vsade inde.

anonym_95bd29
9. máj 2026
@anonym_d62366

@anonym_autor A tipujem, ze to napisal plesaty pupkac, ktory ma sucho na ucte a asi aj vsade inde.

@anonym_d62366 +cukrovka a vysoky cholesterol

Strana
z4