ABC Design Viper 4 2017

Výroba ukončená

Popis kočíka

Nový ABC Design Viper 4 vyšiel v roku 2017. Je to robustná terénnejšia kombinácia minimalistických línií v prémiových melange poťahoch s koženkovými detailmi. Sedadlo sa dá otáčať a polohovať až do ľahu vrátane potiahnutej opierky nôh. Či je správne nasadené na konštrukcii môžeš jednoducho overiť vďaka indikátoru po stranách. Pre plnohodnotné využitie od narodenia je v kombinácii aj priestranná hlboká vanička. Elegantná strieška oboch nadstávb je predĺžiteľná ďalším panelom. Dokúpiteľnou autosedačkou alebo autovaničkou Doozy možno z Viper 4 vytvoriť cestovný systém.

Parametre

Značka
ABC Design
Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
16,1
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
113 × 62 × 76
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
82 × 62 × 49
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Chrbtová opierka ide polohovať do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všetky parametre

Hodnotenia od mamičiek

mar_tin_ka  1. máj 2020
Výborný kočík s perfektnými kolesami a top pevnou konštrukciou
Mali sme model 2018. Výborný kočík s perfektnými kolesami a top pevnou konštrukciou. S kočíkom sme boli veľmi spokojní. Jedinou nevýhodou kočíka bolo, že nehúpe, ale zvládli sme uspávania aj bez hojdania v kočíku.
7 1
Čítaj celé...
steinhubelova  5. okt 2019
Laska na prvy pohlad
Laska na prvy pohlad. Mala som rocnik 2018. Bola som s nim velmi spokojna. Pevny podvozok. Spolahlive kolesa. Prejde kazdy teren. Vanicka priestranna. Velka strieska aj na vanicke, aj na sportovej casti. Intuitivne ovladanie. Lahko odnimatelne kolesa - vyuzitie pri mensich autach. Podvozok sa sklada na plocho. Jedine minus tohto kocika je jeho vaha - ale s tym treba pri takychto kolesach automaticky pocitat.
9 1
Čítaj celé...