Babystyle Oyster 3 je najnovšia verzia vlajkového modelu značky. Do obehu sa chystá v polovici roka 2018. Kočík si zachováva pôvodný neprekombinovaný štýl aj farebnosť typickú pre radu Oyster. V novej verzii však získal hranatejší vzhľad zameraný na funkčnosť.

Sedadlo je mäkko polstrované a farebne zladené s vankúšikom, ktorý je jeho súčasťou. Je podstatne zväčšené, takže zvládne aj staršie dieťa. Tomu môžeš prispôsobiť aj výškovo nastaviteľnú striešku (nastavovaním prispôsobujúcu aj výšku popruhov) či predĺžiteľnú opierku nôh. Posúvaním sa predlžuje aj chrbtová opierka, a to od 44 do 49 cm. Oyster 3 je po zložení omnoho kompaktnejší, keďže s konštrukciou sa preklopením jednoducho zloží aj sedadlo. Kočík prejde aj horší terén, za čo vďačí najmä zväčšeným kolesám v novej kvalite.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109 × 57 × 77
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
70 × 57 × 37
Pôvod značky
Veľká Británia
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Negativum v recenzii: "osuchanie lemu striesky" - opotrebuje sa beznym pouzivanim, alebo napr. nakladanim kocika? Dakujem za spresnenie.
Ahoj, vlastniac tento model sa mi strieška samotným skladaním kočíka nikdy neošúchala. Môže sa však ošúchať nakladaním, vykladaním, pokladaním na zem a pod. - čiže mechanickým poškodením, ak nedáš pozor. je to však len bežné opotrebenie.
Chcela by som sa spytat, ci sedi do kocika Oyster 3 podlozka znacky Elodie Details? Dakujem 😊
Ahoj! Elodie Details podložky sedia veľmi univerzálne a takmer do každého modelu. Ešte som sa pravdupovediac nestretla s kočíkom, kde by si vyslovene povedala že och, to tam ale že vôbec nejde. Oyster 3 má sedadlo pomerne klasické - jediné, kde by som videla problém, by mohol byť podhlavník - vankúšik pod hlavičku a okolité polstrovanie. To by tam pravdupovediac mohlo zavadzať, nehľadiac na značku podložky. Sadnúť ti sadne, ale treba rátať s tým, že pod ňou bude vo vrchnej časti zvýšené polstrovanie, čo ju môže nadvihovať.
Aká je šírka hlbokej vaničky? Zmestí sa do nej dieťa s fusakom? Podotýkam "väčšie" bábätko :-)
Ahoj, kočík budeme cca o týždeň testovať, všetky detailné rozmery a údaje po teste doplním, a zároveň bude dostupný aj článok. Medzitým ti poviem, že vanička je to ine z najväčších, je to skôr priemer, šírka je niekde okolo 32 cm. Ak ide o veľké dieťatko (väčší novorodenec nie je problém, ale ak hovoríme napr. o väčšom päťmesačnom dieťatku), tak môže byť s fusakom už trochu natesno. Do cca 4 mes. nemyslím, že budeš mať problém ani.s fusakom, pokiaľ sa vyslovene nejedná o obríka :-)
Aká je vnútorná dĺžka hlbokej vaničky?
Ahoj, vnútorná dĺžka matraca je 73 cm.
Je kočík Oyster 3 váhovo ťažký? Zháňam ľahší kočík.
Ahoj, jeho váha je 12 kg, čo je skôr z kategórie váhovo vyšších. Nepovedala by som, že je vyslovene ťažký (moja osobná hraniča je, že váha je ok do 13 kg, potom už je kočík "ťažký"), ale je to plnohodnotný "full-size" kočík so všetkými funkciami, čo k tomu patria, takže váha zodpovedá. Určite to nie je kočík, ktorý si vyberieš na cestovanie.
Ďalšie otázky (8)
Pridaj otázku