Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Casualplay Kudu 3 je originálny trojkolesový kočík organických tvarov inšpirovaný prírodou. Za svoj unikátny dynamický dizajn získal viacero ocenení. Konštrukcia je pomerne robustná a stabilná, pritom však jednoducho ovládateľná. Efektným detailom je aj teleskopická rúčka potiahnutá kožou. Bezúdržbové kolesá s pneumatikami sú pre hladkú jazdu v akomkoľvek teréne individuálne odpružené. Konštrukcia kočíka je dostupná v sivej, čiernej a bielej farbe. Dokážeš ju zložiť aj s nasadeným sedadlom, ktoré sa dá kompaktne preložiť v polovici. Po zložení je Kudu 3 jeden z najkompaktnejších trojkolesových kočíkov.

Ergonomické sedadlo možno otáčať a polohovať až do ľahu vhodného aj pre nesediace bábätká. V základe čierne sedadlo je doplnené farebnou strieškou a zladeným prateľným vnútorným poťahom. Strieška spolu s chráničmi popruhov sa dokúpením odlišných farebných setov dá striedať. Pre bábätko od narodenia je určená niektorá z hlbokých vaničiek Casualplay s Unisystémom. Pripojiť môžeš aj autosedačku Baby Zero Plus alebo polohovateľnú Sono či Prima, ktoré dokážu takmer úplne nahradiť hlbokú vaničku.

Staršie modely Kudu 3 spoznáš podľa nafukovacích kolies, pevnej nenastaviteľnej rúčky, úplne sieťovanej predlžovacej časti striešky a kratšej opierky nôh. Kudu je dostupný aj v mestskejšej štvorkolesovej variácii Kudu 4.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
9,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
104 × 60 × 90
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
81 × 60 × 36
Pôvod značky
Španielsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.