Otočný, relatívne skladný, široký (priestranný) športiak s nafukovačkami po Coletto Marcello Art

Zodpovedané
23. dec 2019

Zdravím.

Potrebovala by som pohladat športový kočík, ktorý by bol otočný (rúčka alebo priamo na konštrukcii), dostatočne široký na zimu s fusakom, mal nafukovacie kolesá a bol skladný do auta. Môže to byť niečo nové ale aj staršie, ak je kúpiteľný aj od ruky.

Aktuálne máme Coletto Marcelo Art, ktorý sa dá otáčať priamo na konštrukcii. Zatiaľ máme vaničku - a pre mňa je to otáčanie veľmi praktické. Avšak, vybrali sme športovú časť a bolo pre mňa nemilým zistením, že športová časť je relatívne úzka (v lete to bude v poriadku, ale v zime už asi nie). Inak sa totiž naklikáva tá športová časť rovnako ako vanička (tomu pripisujem to, že je užší ako vanička).

Ďakujem

Ahoj,

Coletto Marcello je slabší, jednoduchší a na pocit robustný no vo vnútri užší športiak. No ja by som sa tak netrápila, teda aspoň ešte zatiaľ nie. Po prechode z vaničky dieťa ešte nie je také veľké - odrastené natoľko, aby mu hoc aj užší športový kočík vadil. Som si vcelku istá, že sa tam aktuálne zmestí aj s fusakom (a do roka určite ďalej tiež). Ja osobne by som zatiaľ nepanikárila a používala (ak si zatiaľ spokojná) ďalej, aj so športovou nadstavbou, tvoj Coletto Marcello.

Coletto Marcello

Na prvú zimu so absolútne hodí - aj kolesami, aj takým relatívne uzavretým ochranným prostredím vo vnútri. Neskôr by som potom, naopak, zmenila za športiak už ľahší a neotočný, ktorý sa z praktického, váhového i priestorového hľadiska bude hodiť omnoho viac. Totiž, neotočný športiak bude podstatne priestrannejší ako športiak s reverzibilným sedením. To by som potom navrhla napríklad Lionelo Annet Tour.

Lionelo Annet Tour

Strašná škoda je, že neuvádzaš rozpočet. Je úplne iné nemať cenový limit a mať limit napr. 200 eur.

Ak ti ide o čo najlacnejší kočík, Bebetto Nico - ale skladnosť tam nebude silnou stránkou.

Bebetto Nico

Ak ide o priestor a nie si proti korýtkovému typu sedenia, ja by som pozrela po bazárovom Baby Jogger City Versa GT. Ak korýtko vyslovene nie, Britax Go Next z bazáru bude široké sedenie. A rovný ľah sa dá dokúpiť došitý (zasa však nejde o kompaktný model).

Baby Jogger City Versa GT

Britax Go Next

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli