Easywalker Duo Plus verzus Thule Urban Glide 2 Double. Aké je ich parametrové porovnanie?

Zodpovedané
16. nov 2022

Ahoj,

máme starý Easywalker Duo Plus, s ktorým sa úplne tesne zmestím do výťahu, keď mám sklopené madlo. Už je na konci svojej životnosti (zatáča doľava a celkovo z neho mám pocit, že za chvíľu odíde), tak by som chcela kúpiť nový kočík.

Najviac sa nám páči Thule Urban Glide 2 Double.

Aký je dlhý so zloženým madlom a široký v porovnaní s Easywalker Duo Plus?

Dokázala by si mi dať toto porovnanie?

Aký ďalší kočík je v nami požadovanej veľkosti?

Chcela by som polohovanie do úplného ľahu, pretože chalani majú ešte len pol roka. Tiež musí byť vedľa seba. A čím športovejšie a pevnejšie, tým lepšie.

Ďakujem

Ahoj,

toto sú rozmery rozloženého Thule Urban Glide 2 Double, ktoré udáva výrobca - (v × š × d cm) 102 × 80 × 104,5. Bohužiaľ jeho dĺžku so sklopenou rukoväťou neviem. Je však dlhší ako Tvoj kočík Easywalker Duo Plus, takže predpokladám, že do výťahu sa Ti nevôjde.

Odporúčam Ti pozrieť si model Bumbleride Indie Twin. Jeho sedadlá sú rovnocenné a na dvojkočík netypicky veľmi priestranné. Konštrukcia je široká 76 cm, takže sa zmestí do bežných 80 cm dverí. Každé sedadlo môžeš individuálne polohovať až do ľahu spolu s opierkou nôh. Jeho celková dĺžka po rozložení je 91 cm. Má otočnú rodičovskú rukoväť, ktorú si nastavíš vo výške od 67,3 do 115,5 cm.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally