Easywalker Mini je verziou modelu Easywalker Mosey v dizajnovej kolaborácii s ikonickým autom Mini Cooper spoločnosti BMW. Konštrukciu Mini si môžeš vybrať zo striebornej a čiernej farby, na výber sú tiež biele alebo čierne kolesá. Na luxusných poťahových textíliách i na rúčke nájdeš detaily loga Mini.

Mini je jednoducho ovládateľný a bez problémov sa dá zdvihnúť aj na obrubník. Bezúdržbové gumené kolesá zvládnu aj horší terén. Sedadlo je priestranné aj pre väčšie dieťa, ktoré zvládne aj vďaka vyššej nosnosti. Možno ho polohovať jednoduchým zadným mechanizmom od takmer kolmého sedu do ľahu dostatočného už od narodenia. Prispôsobiť sa dá aj opierka nôh. Predĺženú striešku dokážeš výškovo nastaviť podľa potreby. S výklopeným šiltom siaha pri sedadle v sede až pod madlo. Súčasťou sedadla je zladená podložka, spolu so strieškou ju môžeš časom obmieňať a kočík si tak prispôsobovať.

Na konštrukciu sa dá pripojiť aj dokúpiteľná hlboká vanička s maximálne zjednodušeným systémom skladania, ktorý oceníš pri cestovaní či jej uskladnení. Kočík sa s ňou dá dokonca zložiť. Autosedačkou s adaptérmi sa dá z kočíka vytvoriť praktický cestovný systém. V ponuke je aj ďalšie príslušenstvo vrátane prídavného nákupného košíka pripojiteľného na zadnú časť konštrukcie.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
107 × 54 × 93
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
94 × 54 × 34
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 48
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.