Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Greentom Upp Reversible 2017

Kde kúpim nový?

Kde kúpim použitý?

1 inzerát v bazári
od 150 €

Popis

Greentom Upp Reversible 2017 je vylepšená verzia jedinečného “zeleného” eko kočíka s korýtkovým sedadlom Greentom Upp Reversible kompletne vyrobeného z recyklovaných materiálov. Dizajnovo špecifická plastová konštrukcia ho robí veľmi ľahkým a dodáva mu extra pruženie. V ponuke je v troch farbách. Efektné zladené vyplnené kolesá sú určené na prevažne mestský terén.

Ročník 2017 priniesol množstvo nových farieb poťahov vrátane limitovaných edícií inšpirovaných prírodou: Rose, Honey, Sky a Charcoal. Poťahy sú vypletené jemnejšie než u predchádzajúcej verzie. Pre hladšiu jazdu mestom sú kolesá z mäkčeného plastu o niečo väčšie. Zabrzdíš ich jednoduchšie vďaka upgrade-u brzdy. Pri nákupoch či väčšom náklade sa zíde aj zväčšený nákupný košík.

Sedadlo je určené pre deti od približne 6 mesiacov. Jeho rám je spoločný aj pre nové textílie hlbokej vaničky. S ňou môžeš kočík využívať už od narodenia. Okrem toho sa dá na konštrukciu kočíka upevniť aj klasické neotočné sedadlo, s ktorým sa dá zakúpiť aj samostatne ako Greentom Upp Classic 2017. Autosedačka s adaptérmi z kočíka vytvorí cestovný systém.

Parametre

Značka
Greentom
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, viackombi, podvozok
Hmotnosť (v kg)
7,3
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
104 × 55 × 77
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
72 × 55 × 25
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
18
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 18
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre