Prečo je problém na Greentom Upp Reversible odobrať madlo?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

mám Greentom Upp Reversible.

Prečo je problém na Greentom Upp Reversible odobrať madlo?

Nie som prvá majiteľka, takže chápem, ak je to opotrebovaním.

Dá sa s tým niečo robiť?

Vždy sa to nejako zasekne, až ma ruky bolia, keď sa to nakoniec podarí odpojiť.

Ďakujem

Ahoj,

skús madlo na kočíku Greentom Upp Reversible očistiť a premazať silikónovým sprejom. Prečitaj si tento môj článok, kde sa o údržbe kočíka dočítaš viac:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally