Má kočík Joie Mytrax Flex dobré jazdné vlastnosti?

Zodpovedané
20. okt 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre druhorodeného 11-mesačného syna. S prvým dieťaťom som používala Concord Wanderer a v podstate som bola spokojná. Trochu mi vadila kratšia strieška a to, že v kufri pri cestovaní zaberal dosť miesta.
Vyhovovalo mi to, že prejde ozaj každý terén, je priestranný a má ozaj veľký košík. Bohužiaľ sa mi zlomil v kĺbe, preto teraz hľadám niečo nové.

Potrebovala by som, aby prešiel každý terén (les, lúka, kamienky, chodníky s výtlkami). Chcem, aby mal veľký úložný priestor. Ak by sa skladal jednou rukou a zaberal málo miesta v kufri, bola by to paráda. Cena do 300 eur.

Podľa recenzií som došla k voľbe Joie Mytrax Flex, ale nie som si úplne istá jazdnými vlastnosťami. V niektorých recenziach si sťažovali na hrkotajúce kolieska.

Myslíš, že by to mohlo byť niečo pre nás?

Prípadne niečo iné podobné, čo som nenašla.

Ďakujem

Ahoj,

Joie Mytrax Flex je v pomere cena/výkon výhodný. Zvláda väčšie dieťa a zároveň aj prejazd náročnejším terénom. Niekedy treba pri hodnoteniach brať do úvahy aj možnosť, že mamičky nemali nový kočík, ale mali bazárový model. A tento kočík je fajn mať ako nový, nie použitý.

Podobným modelom, ktorý prichádza do úvahy je Carrello Bravo Plus. Je to kočíková novinka. Je tiež cenovo dostupný a pomer cena/výkon vyzerajú sľubne. A to aj po zhliadnutí video recenzií a hodnoteniach mamičiek. Tie sú skutočne fantastické.

Prípadne aj bazárový model Britax B-Motion 4 Plus.

Alebo zváž aj trojkolesový model Joie Crosster Flex Signature.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally