Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Maclaren Volo

Popis

Maclaren Volo je ultraľahký golfový kočík. Je to jednoduché presúvadlo s vetraným sedadlom natiahnutým na konštrukcii, ktoré môžeš jednoducho sňať a oprať. Chrbtová opierka nie je polohovateľná, chýba aj opierka nôh. Volo je preto vhodný na kratšie presuny a pre staršie deti, ktoré zvládne aj vďaka vyššej nosnosti. Mäkko odpružené kolieska sú výborne ovládateľné na nenáročných povrchoch. Od roku 2016 má striešku predĺženú šiltom a vetranou rozzipsovateľnou časťou, nenájdeš však u neho reflexné prvky.

Spolu s modelom Maclaren Mark II je to jeden z najľahších golfových kočíkov na svete. Vyšší model s miernym polohovaním chrbátika a lepšie polstrovanou chrbtovou opierkou nesie názov Maclaren Globetrotter.

Volo je obvykle dostupný v svetlých farbách. Okrem toho vyšiel aj v limitovaných edíciách patriacich pod Maclaren Objects of Design. Tenisová Ace je inšpirovaná Grand Slam tenisovými turnajmi a dodávaná s kovovou plaketou. Je ladená do typickej bielej s kontrastom kráľovsky modrej a žltej a s detailmi tenisových loptičiek a rakiet. Perforované rúčky sú kožené, netypické sú aj froté poťahy. Okrem toho je dostupná aj superfarebná dizajnová verzia Dylan’s Candy Bar, Wing Knit s odľahčeným vypleteným sedadlom, Neon s výraznými, fosforeskujúcimi vzormi či B-01 v špeciálnej edícii ku 50temu výročiu značky ako pocta prvému Maclarenu - prvému golfovému kočíku na svete.

Parametre

Značka
Maclaren
Typ
golfový
Hmotnosť (v kg)
4,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
104 × 48 × 103
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
103 × 35 × 22
Pôvod značky
Veľká Británia
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
25
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
9 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre