Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nuna Pepp Next

Popis

Nuna Pepp Next je novou generáciou modelu Pepp Lux v modernejšou, vylepšenom prevedení. Sedadlo je vybavené vložkou, po ktorej odňatí ostane sieťované - priedušné, pripravené na horúce letné dni. Vylepšené je aj nastavovanie ramenných popruhov, ktoré teraz jednoducho posunieš vyššie či nižšie bez potreby ich vyvliekania. Novinkou je tiež koženková rodičovská rukoväť, väčší nákupný košík a elegantná čierna farba konštrukcie.

Tak ako predchádzajúci model, aj Pepp Next možno polohovať do dostatočne hlbokého ľahu, a je tiež kompatibilný s autosedačkou. Výhodou ostáva aj strieška s Dream Drape clonou, malé no širšie, odpružené kolesá a pružiaca konštrukcia, ako aj nastaviteľná rukoväť. Kočík zložíš na plocho a po zložení stojí, či ho môžeš ťahať za sebou pre jednoduchú prepravu a uskladnenie. Namiesto madla, s ktorým či bez ktorého sa dá Pepp Next zakúpiť, si tiež môžeš zadovážiť praktický Snack Tray pultík.

Parametre

Značka
Nuna
Typ
športový, dvojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
9,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
108 × 55,8 × 90
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
93,5 × 55,8 × 47
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22,7
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Kde by sa dal zohnať ten pultík? Nesadol by mi náhodou aj na Nuna Pepp Luxx Plus?
AHoj, nie všetky doplnky sú všade dostupné - u nás som aktuálne v ponuke tento doplnok nenašla (v USA je však v predaji). Nie je však uspôsobený na predchádzajúce verzie Nuny Pepp, pokiaľ viem.
Ahoj, dá sa niekde dokúpiť zabrána a nánožník, poradíte mi? Ďakujem
Ahoj, k Nuna Pepp Next malo byť madlo. Ak sa ti poškodilo, stratilo - odporučím kontaktovať predajcov tohto modelu, či ti ho ako náhradný diel nedoobjednajú. Ak ho ale nemáš z iného dôvodu (napr. starší model), k takému madlo len ťažko zoženieš, keďže nań nebude mať úchyty. Ja by som objednala univerzálne polotextilné madlo tohto typu: https://www.prenasedeti.sk/obchod_homedir/data/1196/obrazky/11070501.png (dá sa dať ušiť). Nánožník - originálny - nie je v ponuke, ale ja by som riešila nejaký univerzálny, asi najpravdepodobnejšie od Pinkie. Nie je to vyslovene zimný kočík, tak túto vlastnosť oni moc neriešili.