Aký cestovný kočík pre nižších rodičov je kompatibilný s vajíčkom Nuna Pipa Next?

Zodpovedané
15. jan 2024

Ahoj,

prosím o radu pri výbere kočíka.

Mám dvojmesačné bábätko. Ako hlavný kočík máme Hartan Racer, ale zaberie nám celý kufor, tak by som potrebovala ešte cestovný kočík (nákup v meste, prípadne dovolenka).

Požiadavky:

  • Kočík by mal mať vlastnosti golfového kočíka - byť ľahký a skladný.
  • Možnosť nasadenia vajíčka (máme Nuna Pipa Next).
  • Športové sedenie do úplného ľahu.
  • Vhodný pre malých rodičov (meriam 153 cm).
  • Finančný limit max. 400 EUR, ideálne menej.

Ďakujem

Ahoj,

pozri si kočík Nuna Pepp Next, ktorý je vhodný pre nižších a stredne vysokých rodičov. Jeho sedadlo tvorené vetracou sieťkou je tak pripravené na horúce letné dni a v zimnom obdí stačí sedadlo opäť prekryť priloženou vložkou. Chrbtovú opierku možno polohovať do dostatočne hlbokého ľahu. Kočík zložíš na plocho a po zložení stojí, alebo ho môžeš ťahať za sebou pre jednoduchú prepravu a uskladnenie. Je tiež kompatibilný s autosedačkou.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally