Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nuna Mixx 2 je pokračovaním obľúbeného Nuna Mixx. Často je označovaná ako len Mixx bez dvojky v názve, keďže pôvodnú verziu úplne nahradila a nie je od nej natoľko odlišná. Je to pomerne ľahký full-size športiak či jeho kombinácia na Lkovej konštrukcii so špecificky zahnutou rúčkou. Konštrukcia je po novom elegantnejšia čierna, zladený k nej je aj tmavý výplet kolies. Predné kolesá sú u Mixx 2 o niečo väčšie. Konštrukciu možno zložiť aj s nasadeným sedadlom v oboch smeroch na pomerne ploché, kompaktné balenie. Veľký nákupný košík je dobre prístupný a u Mixxu 2 tiež farebne zladený so strieškou. Vďaka vyklopiteľnému predelu sa náklad v ňom dá jednoducho zorganizovať.

Mixx môžeš využívať aj v športovej verzii už od narodenia. Sedadlo sa totiž dá otáčať a polohovať do úplného ľahu. Plastové boky sedadla sú po novom prekryté poťahom. Pridaným bezpečnostným prvkom pre najmenších sú v opierke nôh integrované pripnuteľné bočnice, ktoré tak priestor sedadla po zdvihnutí opierky akoby uzatvoria. Čiastočne tak imitujú klasickú vaničku. Vďaka vysokej nosnosti zvládne sedadlo aj ťažšie dieťa. Malé, suchým zipsom uzatvárateľné vrecko zozadu sedadla nahradilo väčšie magnetické termoizolačné vrecko. Strieška so slnečným šiltom pôsobí v novej verzii luxusnejšie, keďže má prešívané vnútro. Okrem sieťovaného náhľadového okienka zabezpečujú vetranie aj bočné sieťky predlžovacej časti striešky.

Vo výbave kočíka sú adaptéry, pomocou ktorých možno na konštrukciu pripojiť autosedačku. V ponuke je aj plnohodnotná hlboká vanička, ktorú si tiež môžeš zadovážiť so športovou časťou rovno v sete. Súčasťou vaničky je praktické vložné vrecko a obojstranný matrac. Veľkou výhodou je aj doplnkové tienidlo v strieške Dream Drape. Ku kočíku je dostupné aj množstvo doplnkového príslušenstva vrátane fusaku, držiaka na pohár či detského pultíku.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
112,5 × 59,4 × 85
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
90,9 × 59,4 × 40,6
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.