Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Peg-Pérego Duette (SW)

Peg-Pérego Duette (uvádzaný aj ako Duette SW - Sibling Wagon, súrodenecký vagón) je tandemový kočík s dlhou konštrukciou so zadným odpružením. Veľmi priestranný nákupný košík je ťažšie prístupný. Konštrukciu dokážeš poskladať až po odňatí nadstávb a zmestí sa len do väčších kufrov áut.

Veľké kolesá sú vhodné aj na zhoršený terén. Sú otočné, no namiesto voľného otáčania sú prepojené s volantom na rúčke, ktorým pri jazde udávaš smer. Otáčanie je limitované - nie je možné ich otočiť celkom do kruhu. Volant dokážeš výškovo nastaviť naklopením. Je na ňom umiestnený aj mechanizmus aretácie kolies, ktorým sa dá otáčaniu kolies zabrániť.

Na konštrukciu možno nakliknúť dve autosedačky Primo Viaggio, dve športové nadstavby v akomkoľvek smere či kombináciu športovej nadstavby a autosedačky alebo hlbokej vaničky Navetta XL pre prípad novorodenca a staršieho súrodenca. Pre dvojičky od narodenia je nutné použiť kočík so športovými časťami skombinovanými s vložnými taškami či s autosedačkami, dve hlboké vaničky sa na konštrukciu naraz nezmestia. Sedadlá sú špecifické päťbodovými pásmi vo vrchnej časti voľnými na spôsob trakov pre väčšiu voľnosť pohybu detí.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, súrodenecký (tandem)
Hmotnosť (v kg)
19,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109 × 60 × 140
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
105 × 60 × 43
Pôvod značky
Taliansko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (prvé dieťa - v kg)
18
Maximálne zaťaženie sedadla (druhé dieťa - v kg)
18
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.