Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Quinny Moodd 4 je štvorkolesová verzia majestátneho kočíka originálneho dizajnu. Moodd 4 vychádza zo základného trojkolesového Mooddu, ktorý dokúpiteľnou prednou nápravou s dvomi oddelenými kolesami možno zmeniť na štvorkolesový kočík. Pomerne široká konštrukcia sa pri rozkladaní sa sama hydraulicky zodvihne. Predné menšie kolesá dopĺňajú dve veľké penou plnené pneumatiky pridávajúce prirodzené pruženie.

Originálne oblé sedadlo sa dá polohovať až do ľahu. Pre väčší komfort najmenších bábätiek je v ponuke novorodenecká vymedzovacia vložka. Oddelenou polohovateľnou podnožkou pripomína značku Stokke. Moodd je dostupný predovšetkým v športovej verzii so samostatne zakúpiteľnou skladacou hlbokou vaničkou Foldable Carrycot či autosedačkou, môžeš ho však nájsť aj v predpripravenej zladenej kombinácii.

Moodd vyšiel aj v limitovaných edíciách Reworked Grey, Reworked Red, Sulphur Focus, Novel Nile, Britto v spolupráci s Romerom Brittom či v kolaborácii Rachel Zoe. Staršie modely spred roku 2015 spoznáš podľa zadných nafukovacích pneumatík, menšieho sieťovaného nákupného košíka, kratšej vzialenosti od sedadla k pultíku na nohy, systému skladania bez automatickej poistky a neodklopiteľného detského madla.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
97 × 66 × 88
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
81 × 66 × 31
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.