Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Seed Pli

Výroba ukončená

Popis

Seed Pli je originálny kočík minimalistického s korýtkovým sedadlom typu 2v1, ktoré možno prerobiť na priestrannú hlbokú vaničku. Sedadlo je v oboch smeroch plne polohovateľné celkovým naklonením. Opierku nôh nie je možné prispôsobiť, možno však na nej vyklopiť textilný pultík na položenie nôh. Farebné textílie sedadla možno časom dokupovať a striedať podľa potreby.

Robustná konštrukcia v tvare L je dobre skladná - pri skladaní možno kolesá sklopiť dovnútra, čim sa dosiahne veľmi ploché, kompaktné balenie. Kočík tak zmestíš aj do kufra malého auta. Vďaka svojmu tvaru konštrukcia prirodzene pruží a absorbuje otrasy aj pri prechádzkach nerovným terénom. Štyri širšie kolesá sú umiestnené za sebou a zaručujú perfektnú stabilitu a pritom jednoduché, jednoručné ovládanie kočíka. V spodnej časti má kočík odkladací priestor - plošinu, ktorá sa dá doplniť veľkou dokúpiteľnou taškou prístupnou zhora, ale aj z bokov rozzipsovaním. Spolu s vyššou nosnosťou pre dieťa dokáže Pli odviezť až 23 kg.

Seed Pli vyšiel aj v dizajnovej kolaborácii s ikonickým Fiat 500, ktorá okrem nových farebných kombinácií s exkluzívnymi detailmi vyniká aj kolesami imitujúcimi toto známe auto.
Viac informácií na oficiálnej stránke Seed Pli

Parametre

Značka
Seed
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
102 × 58 × 92
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
83 × 58 × 22
Pôvod značky
Dánsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
18
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 24
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík