Produktové hodnotenia, recenzie, skúsenosti...Fisher-Price Darčekový set pre malých futbalistov

Fisher-Price Darčekový set pre malých futbalistov

Malí futbaloví fanúšikovia si môžu s hračkou Darčekový set pre malých futbalistov od Fisher-Price® užiť veľa zábavy. Tento roztomilý set obsahuje tri hračky s tematikou futbalu pre rozvoj zručností, ako je mäkká lopta so zvončekom, dvojica šustivých „trestných“ kariet a maketu píšťalky na hryzenie.

Kde kúpim Fisher-Price Darčekový set pre malých futbalistov

Hodnotenia a skúsenosti Fisher-Price Darčekový set pre malých futbalistov

Máš skúsenosť Fisher-Price Darčekový set pre malých futbalistov?

poleva  1. jan 2023

Deka s hračkami

Úžasna deka pre bábätka, ktorá dieťatko ozaj zabaví

michaela944  19. dec 2022

Kladná skúsenosť

S hrackou dekou som veľmi spokojná. Dieťatko sa na nej zabavì a zároveň si cvičí hrubú a jemnú motoriku prostredníctvom rôznych pohybov a samozrejme vďaka hráčkam, ktoré mu visia nad hlavou a môže sa za nimi naťahovať a chytať. Na podložke môže dieťatko aj "pásť koníky". Sombspokojná.

nelaaa17  19. dec 2022

Super hracia deka pre malé deti

Hracie deky sú vo všeobecnosti super nápad ako zabaviť malé dieťa, ktoré ešte nevie liezť a len tak leží. Dieťa sa zabaví a rozvíja jemnú motoriku tým, že sa naťahuje za hračkami a snaží sa ich chytiť. Hraciu deku sme využili pri oboch deťoch. #fisherprice

nene_mamina  19. dec 2022

Zábava i telocvik

Skvelá zábava pre dieťatko. Pri dočahovaní hračiek si precvičí telíčko. pri ohmatávaní spoznáva materiály - pri šušťavom liste sa zabaví. Hudba a svetielka sú bonus.

lwi  18. dec 2022

Výborný pomocník

Hrazdicka mi uľahčila a ušetrila množstvo času. Vyhrala sa, v nej aj staršia aj mladši dokonca párkrát spolu 🙂

Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN

fkata  18. dec 2022

Chodítko od babičky

Môj syn dlhšie nechodil, kvôli zdravotným problémom. Babička nám kúpila chodítko, z ktorégo som ja nebola nadšená, keďže čo sme mali, bolo absolútne nevhodné.
Syn sa s chodítkom rýchlo s kamarátil a stal sa z neho verný spoločník.
Je kvalitné, nie je hranaté, upúta farbami. Je stabilné, takže nehrozí riziko úrazu.

Fisher-Price Darčekový set pre malých kulturistov

sanen  18. dec 2022

Pekný farebný set pre malých kulturistov. Set bol kupovaný pre synovca.

Dobre sedí do ručičky. Čelenka dobre pasuje na hlavičku.

Fisher-Price Raňajkový set

domichrumi  18. dec 2022

Super darček pre najmenších

Tento set je úžasný. Bola som s ním veľmi spokojná nakoľko môjho malého pekne zabavil najmä na cestách v kočíku. Šušťavé noviny, hrkálka donut aj hrnček boli perfektné na spoločné posedávanie v kaviarni :D a pár krát sa nám aj stalo že sa nás opýtali iné mamičky odkiaľ máme taký donut, či keepcup :)
Tento set som potom kupovala ako darček aj pre detičky kamošiek a zakaždým mal úspech :)

mimulka208  17. dec 2022

Najlepšia hrazdička

Skvelá hrazdička plná úžasných funkcií, ktoré moje dcérky zabavili na hodiny.
Jedna z nich milovala svetielka a hudbu, druhá sa nevedela odtrhnúť od šuštiaceho listu a žirafy.Odnímateľné časti s nami cestovali k babičkám, na nákupy i na výlety.Vydržali hádzanie na zem, prvé zúbky, slintanie i mojkanie v noci 😉
Za mňa veľké plus, že všetky časti boli ľahko umývateľné a prateľné 😀