Ktorá banka je najlepšia na investovanie?

Zodpovedané
30. nov 2023

Dobrý deň,

mám nejaké voľné peniaze, ktoré by som vedel mesačne investovať.

Ktorá banka je najlepšia na investovanie?

Ďakujem

Dobrý deň,

vo všeobecnosti sú najlepšie možnosti na investovanie priamo cez nejakú správcovskú spoločnosť alebo obchodníka s cennými papiermi. Cez banku to je buď príliš drahé alebo nedostatočne výkonné.

Záleží samozrejme, aký je váš cieľ, koľko chcete nasporiť, vkladať a na ako dlho. Plus aký je Váš vzťah k riziku. Podľa toho sa má k Vašej predstave dopasovať najvhodnejší produkt z trhu.

Keďže nepoznám vyššie uvedené faktory, neviem Vám zodpovedať to, ktorý investičný produkt by bol pre Vás najlepší. Na druhej strane Vám viem aspoň odporučiť články na našej stránke, kde si viete nájsť všetko čo potrebujete vedieť k investovaniu a takisto si vybrať najlepší investičný nástroj pre vás: https://relyon.sk/investovanie/

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk