Aké sú obmedzenia pri užívaní Deflagynu?

Zodpovedané
23. jan 2023

Dobrý deň,

chcem sa opýtať na Deflagyn. Lekár mi ho odporučil na základe nejasných cytosterov s tým, že mi robili ďalšie stery na HPV, mám užívať Deflagyn. Ale zabudla som sa opýtať na fungovanie počas troch mesiacov užívania, ako je napr. pohlavný styk a cvičenie vo fitnescentre.

Je potrebné dodržiavať nejaký šetrný režim, prípadne vynechať styk s manželom alebo je fungovanie bežné bez obmedzení?

Ďakujem.

Dobrý deň,

môžete fungovať ako bežne.

V prípade pozitivity HPV, doporučujem okrem lokálnej liečby aj užívanie doplnkovej liečby na podporu imunity u oboch - HPVirin, prípade Indol woman (Indol man pre manžela).

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník