Čo môžem urobiť preto, aby sa dieťatko správne otočilo v 35. tt + 3?

Zodpovedané
19. jan 2023

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, aká je šanca, že sa dieťa ešte pretočí hlavičkou dolu. Dnes som mala poradňu a bábo "zaujalo" tzv. šikmú polohu (hlavičku malo vpravo pod prsami).

Čo môžem urobiť preto, aby sa správne otočilo?

Naposledy, keď som mala poradňu pred 3 týždňami, bolo otočené hlavičkou dolu.

Ďakujem.

Dobrý deň,

pokiaľ ste viacrodička, tak nejaká šanca, že sa ešte poloha zmení tam je. Vy však pre zmenu polohy urobiť nič konkrétne neviete.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník