Kedy sa vám bábätko otočilo dolu hlavou?

11. máj 2021

Chcela som sa spýtať kedy sa vám bábätko otočilo dole hlavou? Som v 26tt a nič.

kkovacovak
11. máj 2021

Ešte má veeeľa času

pribinak
11. máj 2021

Juj, však ty si ešte len v 2. semestri. To máte ešte kopec času. Môj sa otočil až v 40tt. Resp. On neustále menil polohu.

jallka11
11. máj 2021

Neboj este ma dost casu aby sa zvrtlo 🙂

lucik194
11. máj 2021

v 36 tyzdni, ale bolo malicke, malo dost miesta

ckatka
11. máj 2021

V 37tt keď som.sla na kontrolu pred plánovaným cisárskym 😂🤦‍♀️ dovtedy bol stále priečne

ruzasipova
11. máj 2021

Moj bol dlho priecne, uz som bola zmierena s cisarskym a v 36tt sa otocil dole. A potom som sa zas zmierovala s normalnym porodom :D

natalala
11. máj 2021

V 20tt a ostala tak uz do porodu a aj tak bol z toho nakoniec akutny cisarak. Nestresuj sa, este ma cas 🙂

justify
11. máj 2021

Prve v 27tt a druhe vobec. Mala som sekciu kvoli KP

nikapuggioni
11. máj 2021

Moja mala bola otočená dole hlavičkou už od 22 týždňa. Doktor že ešte sa môže otočiť späť....našťastie zostala až do pôrodu dole hlavičkou ❤️

evkamotka
11. máj 2021

Moj sa otocil 8 ci 10x.bez prehanania. A to prave koncom tehotenstva medzi 35 az 41tt vratane

ivangeline
11. máj 2021

Moj par dni pred porodom. Druhe zas od zaciatku... a tretie si zas sedi na vajciach. Tiez som zvedava,ci a kedy sa otoci. Vraj aj zadockom nie je problem odrodit...aak je bruskp vacsie ako hlava.

jaga18
11. máj 2021

Mne sa drobec otočil v 30tt, predošle tehu v 24 tt

martinoocka
11. máj 2021

Mne sa dlho nechcela otočiť bolo času dosť ale už spomínala doktorka sekciu. Tak som neváhala kým mala ešte v bruchu dosť miesta, skúsila som rady čo som našla, každý deň nejaký čas v takej polohe čo uľahčuje pretočenie, dá sa to nájsť na YouTube . Napr. Kľaknúť si a oprieť sa dopredu o ruky. Po asi 6 dňoch som cítila keď som bola v tej polohe že sa otočila. Ale tak možno by sa otočila aj bez toho neskôr ktovie ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre