Je v poriadku, keď ma v 13. týždni prestali bolieť prsia?

Zodpovedané
6. sep 2021

Dobrý deň,

začínam 13. týždni a prestali ma bolieť prsia, ktoré boleli doteraz zreteľne.

Je to podľa Vás normálne, alebo mám zavolať lekárke?

Dokonca už mi zmizli aj nevoľnosti a mám len občasné pichnutie v podbrušku.

Ďakujem

Dobrý deň,

občas sa bolesť v prsníkoch vytratí, zostáva iba citlivosť bradaviek, alebo ani tá. Čo sa týka nevoľností, najčastejšie bývajú v I. trimestri tehotenstva a následne sa postupne vytratia.

Nemyslím si, že to značí niečo zlé. Pokiaľ Vás to však ukľudní, tak vyhľadajte svojho gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník