V 15. týždni ma prestali bolieť prsia

8. jún 2022

Ahojte ženy.Som tehotná ,v 15 týždni ...a akosi dnes ráno ma prestali bolieť prsia..strasne sa bojím či je všetko v poriadku.Citim sa dobre ,ako už dávno nie.Mate s takým niečo skúsenosti,že ste sa cítili doslova netehotne?A ešte sa chcem spýtať,kedy vám už bolo vidno tehotenské bruško,v ktorom týždni? Díky a pekný deň vám všetkým.

autor
8. jún 2022

...

dominidi
8. jún 2022

Neboj sa, je to uplne normalne 🙂 naljepsie urobis ked sa pridas do skupiny terminoviek aby ste si tieto skusenosti a pocity mohli sharovat👍

autor
8. jún 2022

@dominidi ďakujem 🥰pôjdem tam.si zlatá.

marriannae
8. jún 2022

Ano! Zacal sa druhy trimester a to najlepsie obdobie 😁🎉 velmi rychlo zbehol ked som sa citila ako netehotna a prisla realita 3. 😅

pinaofina
8. jún 2022

Ahoj, ja som v 17. tyzdni a posledne 2-3 tyzdne sa necitim tehotne 😂 nejake mini priznaky su a teraz uz aj citim, ze v bruchu “nieco” mam, ale tiez som posledne 2 tyzdne rozmyslala, ci som tehotna. Dnes poradna, vsetko vynikajuce 😊

nikpa
8. jún 2022

A prečo by si nemala byť v poriadku? To nezávisí na tehotenských príznakoch. Niektoré ženy nemajú žiadne a sú aj s bábätkom v najlepšom poriadku. Takže kľud, nestresuj sa zbytočne 🙂

lasona
8. jún 2022

Prestanú prsia a začne niečo iné....je to normálne...

autor
8. jún 2022

Ďakujem baby 🥰🥰som kludnejsia

54tinka54
8. jún 2022

Áno, je to normálne, tiež som sa v druhom trimestri cítila netehotne 😀 teda okrem toho, že rástlo bruško.. tak viditeľnejšie mi vykuklo okolo 20tt.. ale teda ja som čakala prvé, to vraj zvykne tak neskôr vykuknúť.

domiklik
8. jún 2022

Áno je to úplne normálne, v prvom trimestri som myslela, že zomriem, v druhom som mala energie za 2

7lenka11
8. jún 2022

ahoj, ja som vo 8tt a nemám takmer žiadne príznaky.. prsia ma pobolievajú občas, nie je to nič hrozné.. a jediné, čo ma trápi, je neustály hlad, najmä večer by som zjedla všetko možné.. a som trošku precitlivená, občas unavená.. inak ani neviem, že som tehotná.. pred pár dňami som na to zabudla a zodvihla som na ruky kamoškinu 4ročnú dcéru.. tiež som mala obavy, ale včera na sone doktorka potvrdila, že je všetko ok a srdiečko bije.. podľa nej príznaky nemusia byť žiadne, nie je to pravidlo.. len u nás sa akosi udomácnilo, že tehotenstvo = nevoľnosti a neschopnosť fungovať.. moja krstná hovorila, že mala také tehotenstvo, že mohla drevo rúbať.. až do 9. mesiaca sa cítila skvelo.. proste len odrodila, dovtedy ani nevedela, že je tehotná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre