Naliate prsia

kukulienka190390
21. okt 2012

Ahojte myslíte si ze mozem byt tehotná ak mojim príznakom ktorý som zatial spozorovala su naliaze a strasne bolestivé prsia. Výtok bielo žltej farby nepáli ani nesmrdí. MS mám dostať za 3 dni a už ma začína aj boleť podbruško. A asi pred týždnom ma bolel príšerne chrbát a vaječník. Môže ísť o tehu ? Mám si spraviť test ? ukáže mi ho ak mám ms mať až za 3 dni ? Ďakujem 😉

enya00
21. okt 2012

@kukulienka190390 aj mna boleli prsia ked som bola tehu a bola som strasne precitlivela plakala som aj pri reklame 😀 tak podla toho som vedela ze som tehu...no uz pockaj tie tri dni a ked nepride potom si sprav test

niki0121
21. okt 2012

@kukulienka190390 Ahoj! Aj mňa neskutočne boleli prsia, chrbát a podbruško. Pripisovala som to stavu pred kramami. A to som mala doma už 4 deti. No a tie moje už nedošli a o pár týždňov už idem rodiť. A s testom by som počkala. Nemusí biť pravdivý pred . Počkaj si, nič nestratíš. Ak chceš byť tehotná tak ti držím veľmi palce aby bol test pozitívny. Krásne dni. Daj vedieť ako.

mamamama2
21. okt 2012

ahojte.som v 33.týždni a padla som vo vani na bruško,mám sa niečoho obávať?

biancarv
21. okt 2012

@kukulienka190390 ahoj, aj ja keď som bola prvý,druhý a tretikrát tehotná prišla som na to tak, že som mala naliate a bolestivé prsia, takže u mňa to bol zakaždým spoľahlivý príznak tehu, ale s tým testom by som na tvojom mieste aspoň tie tri dni počkala, ono môžeš byť , ale ešte by ti to nemusel ukázať. držím palce 😉

mowinka1
21. okt 2012

@mamamama2 ak necitiš pohyby tak ako doteraz, alebo ťa niečo začalo bolieť tak radšej choď za to nič nedáš 😀

anjelicek26
21. okt 2012

@mamamama2 - ak si padla na brusko, chod v kazdom pripade na pohotovost, aj keby nekrvacas. Moze sa odlucit placenta, mala by si tam ostat aspon 24h na pozorovani

effkaa
21. okt 2012

@kukulienka190390 moj muz takto prisiel na to ze som tehotna este skor ako ja. Myslim tym velmi bolestive naliate prsia. Ja som si myslela, ze to bude kvoli laparke, co som absolvovala, ze kto vie ake ucinky mala na moje telo ale mm ma presviedcal, ze som tehotna 🙂

maggie37
22. okt 2012

@kukulienka190390 podľa mna môžeš byť tehotna, ale môže to byť aj predmenštruačný sprievodný pocit. počkaj do dňa mrchy a ak si veľmi zvedava urob si testik.. ja som vedela kvoli prsiam že som tehu už 4 dni pred mrchou...

mamamama2
22. okt 2012

pohyby cítim ako doteraz,takže je všetko v poriadku myslím

zuzanka2211
30. okt 2012

Ahojte maminy a buduce maminy, prosim Vas, kedy Vas v tehotenstve zacali boliet prsia?

wewerka27
7. nov 2012

Ahojte budúce maminy 🙂 Dnes som sa k vám pravdepodobne pridala 🙂 Už pred týždňom mi priatel vravel, že mám prsia "opuchnuté" a cíti tam poriadne žlazy a tak...Tak som si dnes spravila test a boli dve // 🙂 Akurát tá druhá len veľmi ťažko viditeľná...snáď stmavne 🙂

zizzizirixy
8. apr 2013

Ahojte.tak ja uz od zaciatku plodnych dni mam velmi bolestive a naliate prsia.. Trva to uz vyse tyzdna.Som po laparke a uz mam 1cyklus za sebou,tak pricina naliatosti,mi je zahadou.. Ak mate podobnu skusenost,sem s nou 😉

terezicka888
10. aug 2013

Mám podobný problém, menzes som mala pred 2 týždňami a teraz sa mi naliali prsia. Nikdy sa mi to nestalo test mi vyšiel negatívne tak teraz neviem... Tiež som absolvovala laparoskopicku operaciu ale asi 3 mesiace do zadu môže to mať nejaký súvis? A kukulienka190390 ako to stebou na koniec bolo? 🙂

mimonka18
5. nov 2015

Ahojte, ja by som sa vas chcela opytat, dufam ze mi niekto poradi..8.10 som mala moje dni ale boli veelmi cudne..prvy den strasne silne a krcovite bolesti nevladala som sa ani postavit z postele, no nasledujuce 2 dni skoro nic(normalne mam 6-7 dni)..robila som si par testov ale vsetky negativne :(..dnes je asi 4.11 a pred cca 2 tyzdnami ma zacali boliet bradavky, momentalne ma bolia cele prsia a su naliate..8.11 mam dostat svoje dni...mozem byt tuhu?dakujem krasne! ;)

mihalnica08
3. mar 2016

@mimonka18 ako to nakoniec dopadlo? Mam rovnake priznaky. Dakujeeem

karcika88
14. sep 2016

Ahoj mam uz par dni naliate prsia a nafuknute brucho sex mame prerusovany ale velmi chcen babo ms mam mat az za tyzden ale predsa som skusila test a negativny myslite ze to mozu byt priznaky tehu?

sibalka21
14. sep 2016

@karcika88 Prepac ze sa pytam ale ked chcete babo preco mate prerusovany sex? .... A mozu aj nemusia, kludne to mozu byt priznaky tehu, aj ked prerusovana suloz nieje antikoncepcia, nieje velka pravdepodobnost ze by si tak otehotnela

karcika88
14. sep 2016

@sibalka21 priatel sa boji mat babo no myslim ze keby to prislo bol by ok.ja by som ale velmi chcela...no a poslednu ms som mala divnu mavam 4-5 dni a teraz som mala 3 a to take slabucke a napriklad jeden den rano potom nic az na druhy den poobede a treti den zasa rano a potom nic

sibalka21
14. sep 2016

@karcika88 pokial by si otehotnela uz z minuleho cyklu, na teste by boli silne kolajnice... Cize slaba MS s tym nijak nesuvisi, proste si len mala inu ako inokedy.... Ak mas priznaky musela by si mat aspon slabunkeho ducha na teste, cize skor by som to pripisovala MS alebo silnej tuzbe po babatku... Kazdopadne pockaj ci pride mrcha a ked nie sprav dalsi test 🙂

karcika88
14. sep 2016

@sibalka21 tak ja tam toho ducha vidim ale neviem ci je to ozaj len tuzba to vidiet alebo je tam naozaj..priatel mi vravel ze som daka pruznejsia dole tak to mi teraz vsetko vrta hlavou premyslala som ze pojdem k doktorke aj taka som zvedava a nedockava.

sibalka21
14. sep 2016

@karcika88 pred meskanim MS tam nemusis ani chodit, lebo ti v podstate nebude vediet nic povedat, takze tam pojdes zbytocne.... Pockaj ci pride alebo nie a podla toho sa zariad, hovorim, stale to mozu byt priznaky ms...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre