Je v poriadku, keď mi v 10. týždni vymizli tehotenské príznaky?

Zodpovedané
29. nov 2021

Dobrý deň,

som v 10. týždni + 2 dni a približne od 7. týždňa som mala dni kedy mi bolo nevoľno. Občas som zvracala. Tieto dni sa striedali s dňami kedy mi bolo trošku lepšie. Prsia som mala citlivé celý čas.

Už asi týždeň nemám žiadne nevoľnosti, prsia ma už takmer vôbec nebolia.

Mám sa obávať, alebo sa to bežne stáva?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nemusí to nič zlé znamenať. Pokiaľ ste si neistá, vyhľadajte svojho ambulantného gynekológa skôr.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník