Som v 8. týždni a prestali mi príznaky tehotenstva

31. dec 2022

Mala by som byť cca v 8 týždni, kontrolu mam o 5 dní. Bolo mi veľmi zle, zvracala som, mala som silné bolesti brucha a zrazu to prestalo. Ešte mam citlivý čuch, ale všetky nevoľnosti naraz prestali. Môže to niečo znamenať ci je to normálne?

petronellla87
31. dec 2022

Este sa netes oni sa vratia😀

nikoleta999
31. dec 2022

áno taktiež som to mala v 7tt 🙂 Potom ma len zvyklo naťahovať a sem tam bolesť prs

catmartina
31. dec 2022

Moze to znamenat zamlcany potrat alebo len proste den ti je dobre a zajtra to zacne zas..

kiki234
31. dec 2022

Nemusi to znamenat nic a moze. Pri prvej mi ani raz nebolo zle pri druhom asi prvy tyzden a to som este nevedela ze som tehotna. Znama sa ma len tak opytala zo srandy ci som neni zase v tom, no ja hovorim urcite nie s muzom sme spali spolu po porode len 1x (v tedy mala krpata 3 mesiace). Nedalo mi to spravila test a hned 2 carecky 😀

vahcaac
31. dec 2022

Tiež sa mi to dialo, všetko bolo úplne v poriadku. Dám ti radu, negoogli, lebo na veci ktoré sú normálne najdes katastrofické scenáre. A nikto ti nezaručí že to nie je MA, ani keby si mala všetky príznaky to nie je žiadna garancia, že je všetko ok. Ja som sa skoro googlenim priviedla na psychiatriu

ella238
6. jan 2023

Ahoj ako si dopadla na kontrole?

autor
6. jan 2023

@ella238 ahoj všetko bolo v poriadku. Ostalo mi to stále takto, par dni mam všetky príznaky co existujú a potom sa zobudím a nič mi nie je. A tak dookola

ella238
6. jan 2023

Ďakujem za odpoved, pýtam sa lebo moje sono nevyzeralo dobre a vlastne mi odzneli aj všetky príznaky, už aj prsia mi idu do normálu, vo vnútri keď si dávam progestenale tak tiež už to tam nemám také opuchnuté tak sa bojím. Preto čítam všetky prispevky a zisťujem. Robila som si tehotenský test a ten hneď vyskočil silné čiarky. Tak ja neviem co sa deje. V pondelok mám kontrolu a má sa rozhodnúť. Ak nebude srdiečko tak som v háji 😢

autor
6. jan 2023

@ella238 držím ti palce, nech to dobre dopadne ❤️

mircalla
6. jan 2023

U mna to znamenalo zamlcany potrat

ella238
6. jan 2023

@mircalla to mi je ľúto. Ja som dnes šla na pohotovosť lebo som už na nervy a nič som sa nedozvedela 🤷‍♀️ stále nieje akcia. Mala by som byt podľa poslednej MS v 10tt a sono ukazuje 6tt4dni akcia žiadna

vahcaac
6. jan 2023

@ella238 asi by som sa teda zmierila, že to tento krát nevyšlo. Je mi to ľúto, že si prežívaš takéto stresy

ella238
6. jan 2023

@mircalla kedy si to mala? Mala si nejaké bolesti? Alebo čo sa ti stalo?

ella238
6. jan 2023

@vahcaac hej myslíš že to tak bude? Tak na jednej strane som na to pripravená a na druhej sa nechcem toho vzdať.

vahcaac
6. jan 2023

@ella238 myslím si, že už by mala byť akcia srdca. Aj keby bola posunutá ovulacia a bola si reálne iba v 6+4. Čo ti povedali na pohotovosti ?

mircalla
6. jan 2023

@ella238 Proste mi odisli priznaky, ktore boli predtym denne, napokon som zacala krvacat. Tiez ked som si davala utrogestan, citala som sa dole tak inak. Akcia bola predtym potvrdena

ella238
6. jan 2023

@vahcaac že mám počkať ešte týždeň či bude akcia. Inak dokopy nič. Že mám inak ku svojmu gyn o týždeň. Lenže on má objednal teraz na pondelok.

ella238
6. jan 2023

@mircalla ako inak či sa cítila dole? Ja som mala takú ako keby opuchnutu zvnútra keď som si dávala tabletku a teraz mám tak voľnejšie

iva0001
18. jan 2023

Ahojte baby potrebujem radu som v 11týždni. A včera ako som spala pocítila som na ľavej strane bodavu bolesť pri nádychu. Kontrolu mam o týždeň stretli ste sa s niečím takým ďakujem vopred

inaemre
18. jan 2023

U mna to znamenalo spotanny potrat, 2 dni po nahlom odzneni priznakov.

iva0001
18. jan 2023

@inaemre a mala si aj krvácanie alebo nejaký výtok.ja som v 7 tyzdni bola v nemocnici lebo som trocha krvacala

inaemre
18. jan 2023

@iva0001 no vo stvrtok rano som odrazu nevracala (ja som dovtedy vzdy vracala, kazde rano).
V piatok vecer som dostala krce a silne krvacanie.
Na kontrole lekar uz len skonstatoval ze priroda si to sama zariadila a nemusel uz nic robit. Prirodzeny potrat ako z ucebnice.

iva0001
18. jan 2023

@inaemre no len žiadne príznaky vracania nemám od začiatku akurát čo mám problém zo stolicou často som nafúknuta.

casillas28
18. jan 2023

@iva0001 pokial nekrvacas tak klud...ja som to v 11tt tiez mala, krce az take bodave...samozrejme som bezala k lekarke...babatko v poriadku..sama.mi povedala ze to je travenim a tym ze sa maternica roztahuje a vsetko sa tam vnutri meni...takze relax a uvidis na kontrole 🙂

iva0001
18. jan 2023

@casillas28 dakujem čakám prvé a aj dlho sa nám nedarilo tak každé pichnutie už rozmýšľam čo to môže byť. Je to pre mňa nový jav😉

yollanda
18. jan 2023

Vybehni na pohotovost teda

casillas28
18. jan 2023

@iva0001 chapem uplne, povedz si tak ze su veci ktore ovplyvnit nevies...bude tak ako ma byt... pokial naozaj nekrvacas treba byt fakt v pohode a oddychovat 🙂 takto na zaciatku aj tak moc roho sa nezmoze..ine by bolo keby si vo vyssom stadiu a necitis pohyby...drzim palce

iva0001
18. jan 2023

@casillas28 ďakujem 🤗

autor
18. jan 2023

@iva0001 ahoj, mňa takteto bolesti prepadavali vždy celé tehotenstvo. Nemusí to nič znamenať. Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre